Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

21 hours ago, Bugl Khan said:

Hvala momak. Uživajte dok traje.

 

 

Vama bi mogao biti kraj i pre pocetka

3 hours ago, Stanko1997 said:

Uz dužno poštovanje klasama kakve su Dragović i Marin, ali što se tih stvari tiče, Milijašu i Ninkoviću niko ne može da priđe, bar kod mene. To što su njih dvojica radili pri dolasku u klub, teško će iko ponoviti.

 

 

Nemoj Krntijasa leba ti

9 minutes ago, Fat Zadd said:

 

 

 

Da, jedne nedelje igramo mi, jedne Partizan(i), da zajedno plaćamo održavanje istog ( samo da oni ne plaćaju struju 😴).

...

 

 

Koje ce boje biti stolice?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Stanko1997 said:

Uz dužno poštovanje klasama kakve su Dragović i Marin, ali što se tih stvari tiče, Milijašu i Ninkoviću niko ne može da priđe, bar kod mene. To što su njih dvojica radili pri dolasku u klub, teško će iko ponoviti.


Nemoj druže Milijaša u ovu grupu, molim te. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, berti said:

Zvezdu bi izbacili sigurno, vas ne verujem da će. A to za nadu... Jbg, mrzite vi nas, mrzimo mi vas. U sklopu toga idu i takve zelje, nadanja...

Apsolutno. Samo što sam stariji to sam indiferentniji. Naravno da ne postoji klub protiv kojeg ću navijati za Zvezdu, al za neka izbacivanja, kazne, zaboli me. Btw, ne sjećam se da su ikad ikog izbacili zbog nereda van stadiona, na dan kada se ne igra utakmica. Al da vam ne spanam temu više. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

Apsolutno. Samo što sam stariji to sam indiferentniji. Naravno da ne postoji klub protiv kojeg ću navijati za Zvezdu, al za neka izbacivanja, kazne, zaboli me. Btw, ne sjećam se da su ikad ikog izbacili zbog nereda van stadiona, na dan kada se ne igra utakmica. Al da vam ne spanam temu više. 

Hajduk-Zvezda... Navijao bi za Hajduk?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Hajduk-Zvezda... Navijao bi za Hajduk?

Svim srcem. Ne postoji klub na kugli zemaljskoj....

Što ne znači da ne mogu sportski čestitat na dobrom rezultatu. Pogotovo zbog većine ljudi koji tu pišu.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Svim srcem. Ne postoji klub na kugli zemaljskoj....

 Ja to mogu reci za Partizan. Uvek protiv njih, ali to su čisto  rivalski razlozi. Ti uvek protiv Zvezde... Ni u staroj Jugi nismo bili neki rivali, mnogo vise smo to bili sa Hajdukom. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Markoss said:

Dragovic je bukvalno dosao u najboljim godinama da igra u Zvezdi

 

Jeste u najboljim igrackim godinama,

ali lik je bio rezerva,mozda 4,5 opcija u Leverkuzenu

 

Retko kada je igrao,znaci ocuvan igrac

cak mu se i podigla cena kod nas

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

 Ja to mogu reci za Partizan. Uvek protiv njih, ali to su čisto  rivalski razlozi. Ti uvek protiv Zvezde... Ni u staroj Jugi nismo bili neki rivali, mnogo vise smo to bili sa Hajdukom. 

Da. Tako je. Jbg, gledao 13

05. ko dijete na repeat, slušao Milojka Pantića itd. 

Al u Europi navijam za sve naše, ne samo Hajduk. Svima u interesu.

Nismo bili rivali al na Maksimir ste dolazili, za razliku od Splita. Ko će ga znat.  

Al kažem, mržnja i sl. gluposti radi sporta me davno prošla. Sportski, ne mogu navijat za vas, jbg. Al nije da priželjkujem izbacivanja i takve stvari.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vlaDixXx said:

 

Jeste u najboljim igrackim godinama,

ali lik je bio rezerva,mozda 4,5 opcija u Leverkuzenu

 

Retko kada je igrao,znaci ocuvan igrac

cak mu se i podigla cena kod nas

Vaistinu retko kada, odigrao preko 100 utakmica u tom Leverkuzenu za 4 sezone, u poslednjoj sezoni 18 utakmica u ligi i sve u LE. A Leverkuzen u tom periodu top 5 ekipa Bundesa. Te godine bio mozda i najbolji igrac Austrije na EP.

 

Od timova iz liga petice, u tom momentu, u bar 50 je mogao da nadje angazman lagano.

 

Za cenu da ne komentarisem, posto je placen 20 i kusur milki kad je prelazio u Leverkuzen.

Edited by Itachi Uchiha
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, berti said:

 Ja to mogu reci za Partizan. Uvek protiv njih, ali to su čisto  rivalski razlozi. Ti uvek protiv Zvezde... Ni u staroj Jugi nismo bili neki rivali, mnogo vise smo to bili sa Hajdukom. 

 

Svi najveci klubovi imaju to breme da protiv njih navija "ostatak sveta", u ovom slucaju je to ex YU. Zvezda je tu apsolutno najveca, po svim parametrima, i naravno da je ok da navijaci Dinama, Hajduka, Partizana, Sarajeva etc navijaju protiv nas, i hvala bogu sto je tako. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2023 at 11:07 AM, LeBron said:

Ne zanosite se Jovicem. Od toga nema nista.

Kangva verovatno ide, ima interesovanja za njega, ne Notingem Forest.

Dovodimo igraca u sredini i centarfora. I dalje je opcija Late Lat, ali imam info da smo naciljali nekog ko je bolji od njega. Nisam hteo da davim za ime, samo znam da je mlad i da je Francuz. I nije iz druge Francuske lige 🙂

 

Za Lekovica je stvarno interesovanje iz Bundes lige, nisu naruceni tekstovi. Cak se i Real raspitivao za njega.

 

3 hours ago, suptil said:

SRBIJA FUDBAL

SAZNAJEMO Zvezda u Francuskoj traži novog vezistu… Priča se da je dogovor blizu

 

izvor: maxbetsport

Sad sam ušao na ovu vest i verovatno prvi put na njihov sajt i pogledam lik bukvalno prepisao ovaj post iznad sa foruma 

 

Quote

Kako MaxBet Sport saznaje, Crvena zvezda u Francuskoj traži još jednog vezistu. I priča se da je dogovor blizu. Ime se drži u strogoj tajnosti, ali se zna da je u pitanju mlad igrač koji je član kluba iz Lige 1.

 

U ovom trenutku čini se da Zvezdi nedostaje “boks tu boks” igrač, koji treba da spoji odbranu i napad. Za sada Crvena zvezda na toj poziciji imaju tri fudbalera. Ove sezone u Superligi još nije zaigrao Gelor Kanga koji ima na stolu dve ponude, a šansu kao starter dobio je Kings Kangva. Tu je i mladi Jovan Šljivić.

 

Možda je u pitanju baš “boks tu boks” igrač. Videćemo. Svakako je blizu Marakane još jedan vezista…

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Samo sto je ovaj "novinar" sve izmesao 🙂

 

Napadac za kog smo zainteresovani je mlad i Francuz, za vezistu ne znam nacionalnost 🙂 ...

 

Pomesao je i Kanga Kangva, Kangva ima ponude a ne Kanga

Edited by LeBron
  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Da. Tako je. Jbg, gledao 13

05. ko dijete na repeat, slušao Milojka Pantića itd. 

Al u Europi navijam za sve naše, ne samo Hajduk. Svima u interesu.

Nismo bili rivali al na Maksimir ste dolazili, za razliku od Splita. Ko će ga znat.  

Al kažem, mržnja i sl. gluposti radi sporta me davno prošla. Sportski, ne mogu navijat za vas, jbg. Al nije da priželjkujem izbacivanja i takve stvari.

Jbg, mene zanima  samo Zvezda. Nisam gledao Tsc i Vošu, niti cu Cukaricki i FKP. Zabole me sto su srpski klubovi.

Sto se tice recimo reprezentacije, neuporedivo je sa Zvezdom. Sto puta je veca strast, sreca, tuga i nervoza kada igra Zvezda nego reprezentacija.

  • Like 2
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...