Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Po klupi danas izgleda da možemo vise toga da zaključimo. Raskid sa Gobeljom i Srnicem, a Gordic, Stankovic, Knezevic i braca Mituljikic na pozajmice. Onda bi ovako izgledao igrački kadar: 

 

Golman: Glazer, Vasiljević, Popovic

Levi bek: Azarov, Rodic

Stoper: Dragovic, Erakovic, Spajić, Lekovic, Milunovic

Desni bek: Vigo, Nedeljković, Nikolic

Zadnji vezni: Ado, Mijailović

Centralni vezni: Kanga, Stamenic, Kangva

Ofanzivni vezni: Ivanic, Sljivic

Levo krilo: Olajinka, Katai, Mitrovic, Lucic

Spic: Kraso, Late Lat, Mijatovic

Desno krilo: Bukari, Prucev

 

Ja bih tu lično još prodao Azarova, Kangvu, Mitrovica i Pruceva, a Viga već sad na leto vratio u Argentinu. Onda da dolaze još dva kvalitetna beka (i levi i desni) i jedna dominantna sestica. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Milko Miller said:

Onda da dolaze još dva kvalitetna beka

Samo ne znam gde će da ih iskopaju, a da imaju veći kvalitet od onoga što imamo.

Još mnogo bitnije, ova dva meča su nebitna, čisto za uigravanje, tek kada dođu jaki rivali videće se sve prednosti i mane pojedinih igrača.

Da ne letimo previše u oblake.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Srnić opstaje najduže očito je tvrd pregovarač. Ako i njega otpusti Bahar tačno možda i odem na stadion.

I on je zavrsio misiju sa Crvenom Zvezdom tako da se spremaj.

Da se pitam ako ide totalna rekonstrujcija kao sto je krenulo,zahvalio bih se Kangi i Milunovicu i to bi bilo to od realnih zelja(Rodic tesko da cemo naci domaceg levog beka)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, John Terry said:

Hvala ti treneru. Hvala ti na izbacivanju iz tima igraca koji sramote Zvezdu.

 

Jedino je tu Pankov "samo nedovoljan kvalitet" a ne i los covek.

Pankov? Proveri to bolje 

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo kako je prica o odlasku Dragovica odjednom utihnula a Drago postao i kapiten! 

Sve vise mislim da njegova zelja za odlaskom je povezana sa ovim "gardistima" i da mu je to kao igracu koji je navikao na ozbiljan profesionalizam poprilicno smetalo.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan od najvecih spanskih dnevnih listova i web portala, El Pais, juce je objavio tekst o tome kako su fudbalski dresovi postali kultni modni detalj koji se sve vise nosi i van sportskih desavanja. Vodeca slika clanka je devojka u legendarnom Zvezdinom Kappa/Beobanka dresu, a u clanku se jos pojavljuju slike ljudi u Arsenalovom, Barseloninom, Milanovom dresu... 

 

Velika si Zvezdo! 🙂 

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Jedan od najvecih spanskih dnevnih listova i web portala, El Pais, juce je objavio tekst o tome kako su fudbalski dresovi postali kultni modni detalj koji se sve vise nosi i van sportskih desavanja. Vodeca slika clanka je devojka u legendarnom Zvezdinom Kappa/Beobanka dresu, a u clanku se jos pojavljuju slike ljudi u Arsenalovom, Barseloninom, Milanovom dresu... 

 

Velika si Zvezdo! 🙂 

 

 

 

 

 

 

Treba da posvete ceo tekst našim dresovima.....od promocije na veš mašini do čuvenih zlih carinika koji na celoj kugli zemaljskoj drže samo Zvezdine dresove po dve godine na carini tako da i bangladeški trećeligaši imaju promociju novih dresova pre Zvezde

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Milko Miller said:

Po klupi danas izgleda da možemo vise toga da zaključimo. Raskid sa Gobeljom i Srnicem, a Gordic, Stankovic, Knezevic i braca Mituljikic na pozajmice. Onda bi ovako izgledao igrački kadar: 

 

Golman: Glazer, Vasiljević, Popovic

Levi bek: Azarov, Rodic

Stoper: Dragovic, Erakovic, Spajić, Lekovic, Milunovic

Desni bek: Vigo, Nedeljković, Nikolic

Zadnji vezni: Ado, Mijailović

Centralni vezni: Kanga, Stamenic, Kangva

Ofanzivni vezni: Ivanic, Sljivic

Levo krilo: Olajinka, Katai, Mitrovic, Lucic

Spic: Kraso, Late Lat, Mijatovic

Desno krilo: Bukari, Prucev

 

Ja bih tu lično još prodao Azarova, Kangvu, Mitrovica i Pruceva, a Viga već sad na leto vratio u Argentinu. Onda da dolaze još dva kvalitetna beka (i levi i desni) i jedna dominantna sestica. 

 

Teško ce Katai igrati po krilu, obzirom na defanzivu. Mitrovic moze i desno. Ja ga jos ne bih dirao. Kangva je visak.

 

Ni Vigo, a ni Azarov nemaju kvalitet za startere. Trenutno su bekovi rak rana za ovaj nivo fudbala.

Link to comment
Share on other sites

Ono što se pisalo i pričalo godinama,Bahar je sproveo u delo za mesec dana.

Mi trenutno u timu imamo fudbalere,ne gardiste,specijalce,univerzalce.Njima se zahvalio i zbogom.

Kad je dolazio,prvenstveno su mi se svidjale njegove ideje,direktan fudbal,presing,iznošenje lopte kroz pas.

Posle ovih silnih rezova imam potpunu veru u ovog čoveka da će napraviti nešto lepo u Zvezdi.

 

 

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...