Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

15 minutes ago, Don Juan said:

Dakle ovako, da podvučemo crtu doveli smo pet stranaca, uz Bukarija, Viga, Azarova, Kangvu, imamo ih 9. 

Nadam se da znaju šta rade, 9 stranaca za 6 mečeva, ako ne prođemo grupu.....

Pre bih imao 100 stranaca nego 100 drvene domace gradje.

 

A nasa pravila o broju stranaca koji mogu da budu u sastavu treba ukinuti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Don Juan said:

Dakle ovako, da podvučemo crtu doveli smo pet stranaca, uz Bukarija, Viga, Azarova, Kangvu, imamo ih 9. 

Nadam se da znaju šta rade, 9 stranaca za 6 mečeva, ako ne prođemo grupu.....

Pa to nam je prosek. Evo gledao sam transfermarket i skoro svake sezone, još od Milojevićeve prve LŠ smo imali tu oko 8-9 stranaca

20 minutes ago, Don Dusko said:

Pre bih imao 100 stranaca nego 100 drvene domace gradje.

 

A nasa pravila o broju stranaca koji mogu da budu u sastavu treba ukinuti.

Nama su i stranci uglavnom dosad bili drvna gradja + domaće mnogo više. Kad se samo setim da smo Tomanea, koji je nudjen komšijama a oni ga odmah odbili, provukli kroz LŠ a posle navijači turskog drugoligaša najavili bojkot ako dodje kod njih, ne znam šta reći. 

Čini se da ćemo imati primetno manji broj igrača nego ranijih sezona a moglo se još skresati za 3-4

Edited by Alexandar
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Don Dusko said:

Pre bih imao 100 stranaca nego 100 drvene domace gradje.

 

A nasa pravila o broju stranaca koji mogu da budu u sastavu treba ukinuti.

To je ok, da nema ograničenja u prvenstvu. Ovaj Late će nas koštati minimum 2 miliona, ako ne uradimo ništa u LŠ, a dobre šanse su da će tako nešto desiti, onda ćemo opet imati situaciju kao sa gomilom stranaca pre.

A dug samo raste....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I opet će se provući i proći ispod radara nonšalantno i lagano, a ujedno i fantomski i bezobrazno, Gobeljić i Srnić (a onda sledeća grupa i Milunović i Kanga), ovo je zaista više (još otkad, ali mi je bukvalno nepojmljivo da će "preživeti", seču Knezova, i pod Baharom i njegovim stručnim štabom) neverovatno i poražavajuće, neviđenja bruka i sramota za ceo klub, njegovu reputaciju, ugled i sve ostalo koji (izgleda uopšte više nema, bar ne kao nekada i onako kako i koliko treba i mora da ima) je već još otkad/odavno prošao i više nema, dno je probijeno još otkad sa njihovim ostancima i produžavanjima, ali je ovo sada samo još više i još gore od probijanja dna za Crvenu zvezdu.

Šatro im se traži klub, ovo ono, otići će, i to je bila samo dimna zavesa i prodavanje magle, oni misle sad će se oni zaboraviti i neće navijači više ni misliti niti će ih se sećati kad se dovedu i dođu ovi novi igrači, a na kraju će biti samo pojeo vuk magarca i eto njih idalje da jašu i vedre i oblače, pa i da buše svlačionicu (sa sve onim bezobrazim i seljačkim podjebavanjem i podbadanjem Dragovića već prvog dana sad na prozivci sa "kapiten, kapitenu"), u Crvenoj zvezdi sa normalno masnim platama i bonusima lagano.

Ne mogu da ih smislim više, kamoli očima da ih gledam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je za utehu obadvojica su prevalili tri banke ... računam da će za maksimum pet godina završiti karijeru ...

Još samo jedan produžetak ugovora i tu je kraj druženja sa njima ... izdržite braćo ... 😂

Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da shvatim kako cemo igrati u novoj sezoni. Ne zna se jos koja ce formacija biti, pa cu pretpostaviti da cemo igrati klasicnu 4-3-3, onda verujem da su zamislili ovako nesto:

 

Glazer (Popovic)

Vigo - Dragovic - Erakovic - Rodic (Nikolic - Milunovic - Spajic - Azarov)
Ado (Mijailovic)

Kanga - Ivanic (Stamenic- Kangva)

Bukari - Kraso - Olayinka (Mitrovic - Late Lat - Katai)

 

+ Vasiljevic, Lekovic, Prutsev, Mijatovic, (Srnic, Gobeljic), i mozda jos koji klinac (Mituljikic, Sljivic).

 

 

Deluje da smo u napadu bas jaki i da je konkurencija strasna. Zato su nam bekovi i dalje ranjivi, a videcemo da li ce novi trener uspeti da vrati Rodica na pravi put sto bi nam mnogo znacilo za levu stranu. Moguce da cemo se pojacati i Degenekom ako ne nadjemo nesto bolje na desnom beku. 

 

Ja sam se nadao da cemo dovesti nekog dobrog centralnog veznog koji igra u oba pravca, ali izgleda da trener ima poverenje u Kangu, mada treba ostaviti prostora za Stamenica, mozda uspe da se izbori za 11, ko zna. Sto se tice zadnjeg veznog, ako Ado ispadne dobar onda je to ok popunjeno sa Mijailovicem koji ce verovatno igrati u ligi, ali s obzirom da ljudi koji su ga gledali u Spartaku kazu da je nista specijalno onda je ovde takodje znak pitanja. Mada, covek je zadnji vezni i neko kome trebaju bolji saigraci pored sebe, sto u Spartaku svakako nije imao. 

 

I moram da dodam da mi se ne svidja ovoliki broj stranih igraca u 11. Stoji da je nasa liga losa i da ce "domaci rezervisti" verovatno bez problema da odradjuju utakmice, ali konstantno rotiranje tima ne moze da bude dobro. A isto tako, sta ako neki od konkurenata napravi dobar tim, zaredja pobede i postane kandidat za titulu? Protiv tog kluba cemo igrati bez 3-4 vazna igraca?

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, СтелаРоса said:

Pokusavam da shvatim kako cemo igrati u novoj sezoni. Ne zna se jos koja ce formacija biti, pa cu pretpostaviti da cemo igrati klasicnu 4-3-3, onda verujem da su zamislili ovako nesto:

 

Glazer (Popovic)

Vigo - Dragovic - Erakovic - Rodic (Nikolic - Milunovic - Spajic - Azarov)
Ado (Mijailovic)

Kanga - Ivanic (Stamenic- Kangva)

Bukari - Kraso - Olayinka (Mitrovic - Late Lat - Katai)

 

+ Vasiljevic, Lekovic, Prutsev, Mijatovic, (Srnic, Gobeljic), i mozda jos koji klinac (Mituljikic, Sljivic).

 

 

Deluje da smo u napadu bas jaki i da je konkurencija strasna. Zato su nam bekovi i dalje ranjivi, a videcemo da li ce novi trener uspeti da vrati Rodica na pravi put sto bi nam mnogo znacilo za levu stranu. Moguce da cemo se pojacati i Degenekom ako ne nadjemo nesto bolje na desnom beku. 

 

Ja sam se nadao da cemo dovesti nekog dobrog centralnog veznog koji igra u oba pravca, ali izgleda da trener ima poverenje u Kangu, mada treba ostaviti prostora za Stamenica, mozda uspe da se izbori za 11, ko zna. Sto se tice zadnjeg veznog, ako Ado ispadne dobar onda je to ok popunjeno sa Mijailovicem koji ce verovatno igrati u ligi, ali s obzirom da ljudi koji su ga gledali u Spartaku kazu da je nista specijalno onda je ovde takodje znak pitanja. Mada, covek je zadnji vezni i neko kome trebaju bolji saigraci pored sebe, sto u Spartaku svakako nije imao. 

 

I moram da dodam da mi se ne svidja ovoliki broj stranih igraca u 11. Stoji da je nasa liga losa i da ce "domaci rezervisti" verovatno bez problema da odradjuju utakmice, ali konstantno rotiranje tima ne moze da bude dobro. A isto tako, sta ako neki od konkurenata napravi dobar tim, zaredja pobede i postane kandidat za titulu? Protiv tog kluba cemo igrati bez 3-4 vazna igraca?

 

Nemoj brate ko Boga te molim, kakav Srnic i Gobeljic? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem zaista da smo se resili Borjana, i Kataia doveli u red fizicki + suocili sa potencijalnom ulogom rezerviste, da bi nam mesta u ekipi zauzimali Srnic i Gobeljic. 
Tako da zaista je vreme da se prestanu stavljati u roster za utakmicu.

Da li ce neki od njih slucajno ostati na platnom spisku - ne verujem ali mozda.

Ali sam siguran da utakmice igrati nece

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Gobeljić neće videti terena u narednoj sezoni.Pa ni kod Cokne nije igrao proletos,dobio 20 i kusur minuta u poslednjem kolu.

Verovatno bi ga poklonili za čuvenih 0 evra i 50 % da ga neko hoće.

Srnić je već postao enigma.Za njega nikad nisi siguran.

3 minutes ago, K.Dot said:

Katai na ovim snimcima kao momcic. Moram da priznam da me je bas iznenadio, izgleda da nije bas "lenja bitanga".

 

Dosta sveže izgleda,kao da je tokom odmora individualno trenirao.

I ima motiv da se nametne Baharu,ćuti i radi,nije kukumavka kao Borjan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Видим да углавном пишете о саставу, али се тиче клуба па не верујем да је офтопик.

Је л' стигла некоме ко је одабрао доставу поштом сезонска? Виђам по мрежама да се људи жале да су им јавили да ипак морају да дођу на стадион по исту, иако су платили поштарину. Звучи ми невероватно чак и за ове лопурде да тако нешто ураде.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Aureus said:

Видим да углавном пишете о саставу, али се тиче клуба па не верујем да је офтопик.

Је л' стигла некоме ко је одабрао доставу поштом сезонска? Виђам по мрежама да се људи жале да су им јавили да ипак морају да дођу на стадион по исту, иако су платили поштарину. Звучи ми невероватно чак и за ове лопурде да тако нешто ураде.

Poslaće ti sigurno. Meni su članaku poslali na adresu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Don Juan said:

Poslaće ti sigurno. Meni su članaku poslali na adresu.

Хвала, барем сам око тога миран.

 

Иначе, ако већ форсирају ту онлајн продају, могли би барем мало да обрате пажњу на сајт. Да бих узео сезонску, морао сам да обновим чланарину, али ми није дало да додам и обнову чланарине и сезонску у корпу, него мора једно па друго. Нисам хтео из ината да плаћам две поштарине и сад нову чланску нећу ни имати. Није да ми треба, али не могу да кажем да не боду очи такве ствари.

Edited by Aureus
Link to comment
Share on other sites

Navodno IMT traži golmana Gordića i Mijatovića na pozajmicu ...

Pošto mislim da će ovogodišnje prvenstvo što zbog broja timova koji verovatno ide na 18,što zbog nepostojanja plej ofa, biti nekvalitetnije od predhodnog,  voleo bih da barem Mijatović više dobija šansu u Zvezdinom timu ...

Sa druge strane imamo tamo neke Srnića i Gobeljića,iskusni prvoligaški igrači sa utakmicama LE i LŠ u nogama,mogli bi oni malo da pojačaju "traktoriste" ove sezone ...:lala2:

Edited by mare80
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, suptil said:

Znaci ne moze definitivno da se ode na stadion i da se neposredno obnovi sezonska i clanska? Mora netom?

To ne znam.

14 minutes ago, Nini3112 said:

U prvih 10 minuta Stamenic pokazao najvise.

Bogami mislim da Vigo danas šije sve.

Meni se uvek sviđao ovaj stadion u Užicu. Šteta što ga ne sređuju, mada je teren dosta solidan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...