Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Šteta za Ristića, legao bi u ovoj formaciji kao trojka Stefana Lazarevića. Od Rodića nema ništa, Azarov fizički tanak za ozbiljan fudbal, biće BarakBahar na teškim mukama kako da zatvori levu stranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni Vigo bas tanak sigurno da ne vredi te pare tako da ne verujem da cemo da ga otkupimo… Meni se ovaj Azarov bas svidja mali, reprezentativac ima potencijal mozda bi on mogo da se gurne u vatru a Rodic da bude tu kao osigurac … Ja bi pre trazio desnog beka.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je racionalno da nakon nekoliko dolazaka koje smo imali (plus spic, ocigledno Late Lath) sacekamo par nedelja da trener vidi cime raspolaze, i onda kaze treba mi to i to, i naravno da mu se tada izadje u susret.
Da li je to jos 1 igrac ili verovatnije 2 ili cak mozda 3 ili 4 - jbga videce covek sta mu je potrebno. Tako bi ozbiljan klub uradio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nele said:

Meni Vigo bas tanak sigurno da ne vredi te pare tako da ne verujem da cemo da ga otkupimo… Meni se ovaj Azarov bas svidja mali, reprezentativac ima potencijal mozda bi on mogo da se gurne u vatru a Rodic da bude tu kao osigurac … Ja bi pre trazio desnog beka.

moram da pitam pošto mi baš bode oči, kažeš "tanak je Vigo" i tu se donekle slažem ali dok ne dovedemo boljeg ipak je najbolje što imamo na desnom beku. No više me zanima na osnovu čega je Azarov zadobio tvoje simpatije? malo petlja sa loptom i ima solida centaršut, defanzivno rupa veća od Rodića i ne vidim da može da igra evropske utakmice.

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Perkos2 said:

moram da pitam pošto mi baš bode oči, kažeš "tanak je Vigo" i tu se donekle slažem ali dok ne dovedemo boljeg ipak je najbolje što imamo na desnom beku. No više me zanima na osnovu čega je Azarov zadobio tvoje simpatije? malo petlja sa loptom i ima solida centaršut, defanzivno rupa veća od Rodića i ne vidim da može da igra evropske utakmice.

 

Mi od Azarova dugo nismo imali boljeg beka u ofanzivi (doduse to treba tek u evropi da dokaze) jeste tanak defanzivno ali ima potencijal i moze to da ispravi mlad je. Mi LS svakako necemo da osvojimo tako da je po meni bolje da igra neko od koga mozemo da imamo neke vajde kad vec ne mozemo da dovedemo Ristica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nele said:

Mi od Azarova dugo nismo imali boljeg beka u ofanzivi (doduse to treba tek u evropi da dokaze) jeste tanak defanzivno ali ima potencijal i moze to da ispravi mlad je. Mi LS svakako necemo da osvojimo tako da je po meni bolje da igra neko od koga mozemo da imamo neke vajde kad vec ne mozemo da dovedemo Ristica.

Azarov je po meni nešto savremeniji Anđelković, zna poenšto napred ali pozadi duva promaja totalno. Uz to fizički slab za evropska takmičenja. Jedino je jeftiniji od Viga

Link to comment
Share on other sites

Videh neki kratak snimak sa priprema, 4 pozitivna utiska:

 

1. Predivno je sto nema Pesica, nekako je i trava zelenija, nebo plavlje, sve je prosto lepse

2. Katai fino srmsao, odavno nije bio ovako fit

3. Dragovic nasmejan i raspolozen

4. Vujadin je ipak korektno resenje za ulogu koja mu je dodeljena - da aplaudira, postavlja cunjeve i dodaje vodu

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fradler said:

Videh neki kratak snimak sa priprema, 4 pozitivna utiska:

 

1. Predivno je sto nema Pesica, nekako je i trava zelenija, nebo plavlje, sve je prosto lepse

2. Katai fino srmsao, odavno nije bio ovako fit

3. Dragovic nasmejan i raspolozen

4. Vujadin je ipak korektno resenje za ulogu koja mu je dodeljena - da aplaudira, postavlja cunjeve i dodaje vodu

I svaki put kad okače snimak ševe,Srnić ili je unutra ili je pogrešio pas.

Tako već godinama.😃

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, bosMan_jr said:

Mislim da je racionalno da nakon nekoliko dolazaka koje smo imali (plus spic, ocigledno Late Lath) sacekamo par nedelja da trener vidi cime raspolaze, i onda kaze treba mi to i to, i naravno da mu se tada izadje u susret.

 

Olanjinka nije jos uvek predstavljen, verovatno je on sledeci, najavio je Mita nesto za sutra. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2023 at 7:02 PM, bosMan_jr said:

A dobro, ali da li to znaci da nema nista od pojacanja na LB ili samo da nema nista od Ristica?

 

10 hours ago, Čočo said:

Rodić i Azarov su super za rukometne izmene. Jedan za napad drugi za odbranu. 

 

10 hours ago, Nele said:

Mi od Azarova dugo nismo imali boljeg beka u ofanzivi (doduse to treba tek u evropi da dokaze) jeste tanak defanzivno ali ima potencijal i moze to da ispravi mlad je. Mi LS svakako necemo da osvojimo tako da je po meni bolje da igra neko od koga mozemo da imamo neke vajde kad vec ne mozemo da dovedemo Ristica.

 

Misljenje je da Azarov ima kvalitet samo mu treba iskustva. Tako da ce se rotirati sa Rodicem (koji ionako ne moze 90min da igra). 

 

 

12 hours ago, Nele said:

A Vigo je siguran za sledecu sezonu ? Do kada mu traje pozajmica ?

 

10 hours ago, Perkos2 said:

moram da pitam pošto mi baš bode oči, kažeš "tanak je Vigo" i tu se donekle slažem ali dok ne dovedemo boljeg ipak je najbolje što imamo na desnom beku. No više me zanima na osnovu čega je Azarov zadobio tvoje simpatije? malo petlja sa loptom i ima solida centaršut, defanzivno rupa veća od Rodića i ne vidim da može da igra evropske utakmice.

 

 

Vigo je OK, ali mu je otkupna cena prevelika za ono sto moze da se dobije (slab u defanzivi) pa se zato dovodi Degenek a Vigo se kako sada stoje stvari nece otkupiti. 

 

Kako deluje po ovim pojacanjima, izgleda da cemo se kombinovati sa 3<->4 u defanzivi, kada se napada da Azarov bude taj koji ide napred a da ostajemo sa Dragovicem, Erakovicem i Degenekom pozadi (to ne bi mogao da bude Vigo). U nekim situacijama ako bude igrao Vigo tog ofanzivnog beka, onda mozda Rodic bude onaj koji ostaje sa Dragovicem i Erakovicem (a tu je i Spajic). Ne znam, neko je pominjao da Barak Bahar voli tu transformaciju pa ja samo zamisljam kako bi to moglo kod nas da izgleda. 

 

Glazer na golu, Degenek desni bek / bek, Ado defanzivni vezni, Stamenic defanzivni vezni / vezni, Olajinka levi ofanzivni krilni / centralni napadac, Late Lat centralni napadac.

 

Neka druga pojacanja nam za sada i nisu potrebna. Jedino eto taj levi ofanzivni bek, ali videcemo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...