Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Pa mora neko i da ostane. Preko koga će da peru pare ako sve svoje rasteraju. To što će da ostanu ne mora da znači i da će biti u timu. Ja ću da zamerim Baharu samo ako prihvati naredbu da mu ta dvojica budu u prvih 20. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Константин said:


Шугавац је јуче са братом близанцем био у Пиониру наравно у мајици ДС мало да се ушлихта јер других квалитета нема. Турбо фолк Гобеља је контактирао неке менаџере жели да иде, питали га шта очекује рекао плату као у Звезди (420К) па се људи смијали.

Ето да приближим како јесте.

Moze saviju da izigrava ,terena gledati nece ,niti jedan niti drugi pod BB, glavu dajem. Srnicu istice ugovor,ovaj iako ostone nece biti u protokolu, a to vec nije pitanje za bahara nego za kleptomana koji mu je dao toliki ugovor. Ovo je jedna posle xy godina kad nema potrebe za panikom jer po meni sve sto je trebalo se uradilo

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Čočo said:

Pa mora neko i da ostane. Preko koga će da peru pare ako sve svoje rasteraju. To što će da ostanu ne mora da znači i da će biti u timu. Ja ću da zamerim Baharu samo ako prihvati naredbu da mu ta dvojica budu u prvih 20. 

To je bukvalno ono "od dva zla biram manje" i ne rešavanje debelog problema u klubu, guranje istog pod tepih, bežanje od istog, i ono "ma dobro, barem neće da igra, ne smeta mi što se tolike pare bacaju na njih ni za šta bukvalno", koji postoji godinama, i znači da podržavaš krađu i zločin obitavanja njih dvojice uopšte u klubu, to je bre bukvalno NEDOPUSTIVO da njih dvojica i Savić kao "pomoćnik" ostanu u klubu, i to je Bahar i njegov stručni štab očigledno podržao i dozvolio, što znači da i oni direktno učestvuju u tome, pristali su na kompromise i mutljavine Terzićeve, a i diskredituju sebe odmah u startu zbog tih poteza, bez ikakve sumnje.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Шутер из блока said:

To je bukvalno ono "od dva zla biram manje" i ne rešavanje debelog problema u klubu, guranje istog pod tepih, i ono "ma dobro, barem neće da igra, ne smeta mi što se tolike pare bacaju na njih ni za šta bukvalno", koji postoji godinama, i znači da podržavaš krađu i zločin obitavanja njih dvojice uopšte u klubu, to je bre bukvalno NEDOPUSTIVO da njih dvojica i Savić kao "pomoćnik" ostanu u klubu, i to je Bahar i njegov stručni štab očigledno podržao i dozvolio, što znači da i oni direktno učestvuju u tome, pristali su na kompromise i mutljavine Terzićeve, a i diskredituju sebe odmah u startu zbog tih poteza, bez ikakve sumnje.

Gobeljic i Srnic imaju vazeci ugovor još godinu dana. Ili su u klubu i vidiš da nadjes nekoga ko će da preuzme platu ili sada raskidas na štetu kluba da ne bi morao da ih vidiš u Zvezdinoj opremi. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milko Miller said:

Gobeljic i Srnic imaju vazeci ugovor još godinu dana. Ili su u klubu i vidiš da nadjes nekoga ko će da preuzme platu ili sada raskidas na štetu klubu da ne bi morao da ih vidiš u Zvezdinoj opremi. 

Pa nek raskine Terzić lično te tolike ugovore koje im je on dao da bi se talili, ili nek nađe neke klubove koji će ih plaćati, baš me briga kako samo da ih ne gledam više uopšte nikad u Crvenoj zvezdi.

 

A i još jednog u predugačkom i prevelikom nizu uhleba Savića nek otera kako zna i ume, jer je lik samo za tribinu i apsolutno ništa više.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Шутер из блока said:

Pa nek raskine Terzić lično te tolike ugovore koje im je on dao da bi se talili, ili nek nađe neke klubove koji će ih plaćati, baš me briga kako samo da ih ne gledam više uopšte nikad u Crvenoj zvezdi.

 

A i još jednog u predugačkom i prevelikom nizu uhleba Savića nek otera kako zna i ume, jer je lik samo za tribinu i apsolutno ništa više.

Srnic bi mogao da pojaca Cuku.Sta bi mu falilo. Igrao bi LE to je taj rang njegov. ZA LS nije. Gobeljic vec ne znam. Teska prica 😄

Link to comment
Share on other sites

Фудбалски клуб Црвена звезда се може похвалити историјском сезоном у којој се први у Европи пласирао у групну фазу Лиге шампиона. Како бисмо наредне такмичарске године створили нове моменте за памћење, пустили смо у ОНЛАЈН продају „ПРЕМИЈУМ СЕЗОНСКА“ карту за сезону 2023/24 која укључује пакет карата за групну фазу Лиге шампиона и сезонску карту за сва домаћа такмичења.

 

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/14987/PREMIJUM-sezonska-karta-za-Ligu-sampiona-i-domace-prvenstvo-je-u-prodaji

88ea32b850d1b045d0d2e53362f1309b.jpg

Sent from my 21081111RG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Juče sam gledao transfermarket i bilo je Contract expires: Jun 30, 2023 (za Slavoljuba)

(Za Gobeljića je bilo Jun 30, 2024.)

danas je 2024.

Ne znam  kako se ažuriraju podaci ali to je znači to

Edited by Alexandar
ime
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dzakala said:

Sta mislite za Krasoa?Jesmo li uboli konacno?

 

Ja nisam neko ko je euforican al mislim da je ovo najbolji napadac koga smo doveli u x godina. Lako moze da prebaci cenu od 10 miliona, ozbiljan sam kad ovo kazem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

Ovaj prelazni rok obecava. Odlicno za sada, sve razumni potezi. Ne znam kakav je ovaj golman, ali ovi napadaci su odlicni. I naravno sjajna stvar je ne gledati Borjana, Gobeljica i Pesica u Zvezdi, pravo osvezenje.

Nije baš odlično, realno, jer su još u klubu Gobeljić, Srnić i Savić, sve sami navijači i ništa više, a ne ono za šta su itekako dobro plaćeni, a to je fudbaleri, i na/za ove stvari se ne treba i ne sme ćutati i gurati pod tepih nikako i nikada.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mare80 said:

Po Mozzartu koji prenosi pisanje Portugalskih medija, Ristić nas otkačio,želi da se izbori za minutažu u Benfici ....

 

Oće, će izbori. Budala.

 

1 minute ago, Шутер из блока said:

Nije baš odlično, realno, jer su još u klubu Gobeljić, Srnić i Savić, sve sami navijači i ništa više, a ne ono za šta su itekako dobro plaćeni, a to je fudbaleri, i na/za ove stvari se ne treba i ne sme ćutati i gurati pod tepih nikako i nikada.

 

Očekujem da svi budu škartirani.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Oće, će izbori. Budala.

 

 

Očekujem da svi budu škartirani.

Ma nema od toga ništa nažalost, ostaće da bitišu idalje u klubu i budu uhlebi u istom, živi bili pa videli…

 

Oni kad nisu do sad otišli, od dolaska Bahara i njegovog stručnog štaba, a niti se spominje u medijima da će otići, (pogotovu ne Srnić i Savić za koje sam u potpunosti ubeđen da će ostati, ali isto tako i Gobeljić) neće ni sad sigurno…

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Шутер из блока said:

Ma nema od toga ništa nažalost, ostaće da bitišu idalje u klubu i budu uhlebi u istom, živi bili pa videli…

 

Oni kad nisu do sad otišli, od dolaska Bahara i njegovog stručnog štaba, a niti se spominje u medijima da će otići, (pogotovu ne Srnić i Savić za koje sam u potpunosti ubeđen da će ostati, ali isto tako i Gobeljić) neće ni sad sigurno…

Kakav si ti energetski vampir, nisam ovo video jos, a dugo citam i korneta, i goldberga i mnoge druge

  • Like 2
  • Thanks 9
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Шутер из блока said:

Nije baš odlično, realno, jer su još u klubu Gobeljić, Srnić i Savić, sve sami navijači i ništa više, a ne ono za šta su itekako dobro plaćeni, a to je fudbaleri, i na/za ove stvari se ne treba i ne sme ćutati i gurati pod tepih nikako i nikada.

Znaci jedva cekam da odu, do kraja godine ima krv da ti pijem kao sto ti trenutno radis svaki jebeni upis isto,bez ikakve podloge na pocetku prelaznog roka. Nisu dva treninga odradili juce je bukvalno dosao covjek napravio odlicna djela,nije ovo football manager da dajes papire kako ti se digne ona rabota. Ne gusi vise temu skapirali smo po yebi nece otici i cao.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...