Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

4 hours ago, Stanko1997 said:

Jovan Šljivić produžio ugovor na tri godine, prekomandovan u prvi tim, i zadužio broj 7. Velika stvar i za njega a i za klub, veliki talenat.

Znači promenio menadzera. Inače sjajna stvar iz igračkog ugla. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da ovo neću nikada izgovoriti, ali rekao je Terzić jednu pametnu stvar na konferenciji: Da nam je bio potreban ovakav trener sa strane koji neće ući u posao sa emocijama prema pojedinim igračima ma koliko oni doneli Crvenoj zvezdi. Srniću i Gobeljiću, Bahar kao da u vas gleda.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bosMan_jr said:

Sljivic je CM?

 

Najtanje deluje ta pozicija DM/CM + bekovi

 

mada ima ih na broj: stamenic, ado, kangwa, kanga, mijailovic, sljivic

Može tu dobra kombinacija da se napravi od svih ovih igrača, sklopiće to Bahar, ko sa kim može ko sa kim ne.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

Sljivic je desetka. Odlicno dete i odlican igrac u najavi, a sad je sve na njemu da pokaze sta, kako i koliko. Nije promenio menadzera btw. 

Zna li se koji su to onda nesporazumi bili? 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Čočo said:

Zna li se koji su to onda nesporazumi bili? 

Можда ти "неспоразуми" и даље постоје, али је Бахар тражио њега па је ризик да му се одмах покаже у какву средину је дошао :classic_biggrin:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam što spamujem, ali stvarno ne mogu da se načudim, pogotovu da su Bahar i njegov stručni štab to dozvolili/pristali na to, pa moram da pitam ako neko ima možda neku informaciju - Srnić, Gobeljić, Savić i fitnes i kondicioni deo stafa ostaju idalje u klubu?! @Markoss

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Inače, ostatak bušača svlačionice (nadam se da je ovo dozvoljeno da se napiše 😄) krenuli od prvog dana i to maliciozno (pokvareno), u svom stilu, da podbadaju čoveka koji je profesionalac, gospodin i igračina za ovu dvojicu (možda ovo zadnje u poređenju sa Kataijem i ne baš, ali za ovog drugog svakako glavom i bradom).

https://twitter.com/maja_loncarevic/status/1670835477245575176?s=46&t=SAPDkoF-_z1yINdC31VRnw

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Шутер из блока said:

Ja se izvinjavam što spamujem, ali stvarno ne mogu da se načudim, pogotovu da su Bahar i njegov stručni štab to dozvolili/pristali na to, pa moram da pitam ako neko ima možda neku informaciju - Srnić, Gobeljić, Savić i fitnes i kondicioni deo stafa ostaju idalje u klubu?! @Markoss

Momak ima ugovor do kraja juna (Srnic) Gobeljicu se trazi klub, al ako ce vas ispunit kukajte jos 10 dana dizite paniku spamujte , jeste tu su i imace znacajne uloge. Katai i Borjan nrmaju mjesta al zato ova dvojica ce harati...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Steve Gerrard said:

Momak ima ugovor do kraja juna (Srnic) Gobeljicu se trazi klub, al ako ce vas ispunit kukajte jos 10 dana dizite paniku spamujte , jeste tu su i imace znacajne uloge. Katai i Borjan nrmaju mjesta al zato ova dvojica ce harati...

Znam da ima ugovor do kraja juna ali to ne mora apsolutno ništa da znači (viđeno više puta kad je on u pitanju gde se sve okrene za 180 stepeni "preko noći" bukvalno i plaćeno je za to (pre)debelo nažalost) i u našem klubu. Za Gobeljića zaboravih da napišem da sam pročitao da mu se traži klub ali je l' to 100% sigurno i je l' 100% sigurno da ide (jbg kad je naš klub u pitanju ništa ne verujem dok ih ne vidim sa šalom u drugom klubu ili zvaničnu objavu našeg kluba da su otišli)?


Ne kažem da će imati (uopšte, a kamoli neku bitnu) ulogu u ekipi, ali je tragedija i nedopustivo da uopšte bitišu u Crvenoj zvezdi, valjda je skroz normalno što ovo mislim?!

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Steve Gerrard said:

Momak ima ugovor do kraja juna (Srnic) Gobeljicu se trazi klub, al ako ce vas ispunit kukajte jos 10 dana dizite paniku spamujte , jeste tu su i imace znacajne uloge. Katai i Borjan nrmaju mjesta al zato ova dvojica ce harati...


Шугавац је јуче са братом близанцем био у Пиониру наравно у мајици ДС мало да се ушлихта јер других квалитета нема. Турбо фолк Гобеља је контактирао неке менаџере жели да иде, питали га шта очекује рекао плату као у Звезди (420К) па се људи смијали.

Ето да приближим како јесте.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Znači očekivano ostaju obojica, nažalost ili na njihovu i još nekih sreću kao npr. Savić, živi bili pa videli, fenomenalno. Nastaviće se bukvalno zločin koji traje u klubu, a za koji su samo i jedino krivi Terzić, ostali članovi uprave i mešetari u i oko kluba (menadžeri i ostali), a to je da se ova dvojica idalje šlepaju i provlače u bitisanju u klubu kod apsolutno svakog trenera od njihovog dolaska u klub.

 

Ako se ovo stvarno desi, Bahar i njegov stručni štab će me debelo odmah u startu razočarati i to će biti za njih veliki minus odmah u startu.

Edited by Шутер из блока
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Шутер из блока said:

Znači očekivano ostaju obojica, nažalost ili na njihovu i još nekih sreću kao npr. Savić, živi bili pa videli, fenomenalno. Nastaviće se bukvalno zločin koji traje u klubu, a za koji su samo i jedino krivi Terzić, ostali članovi uprave i mešetari u i oko kluba (menadžeri i ostali), a to je da se ova dvojica idalje šlepaju i provlače u bitisanju u klubu kod apsolutno svakog trenera od njihovog dolaska u klub.

 

Ako se ovo stvarno desi, Bahar i njegov stručni štab će me debelo odmah u startu razočarati i to će biti za njih veliki minus odmah u startu.

Ne znam da li će Bahar i njegov stručni štab moći da počnu pripreme sa ovim saznanjem da im je kod tebe to veliki minus.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...