Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Zvezda ima veci budzet od svih ekipa zajedno u ligi 

 

Trener je dobio sve sto je hteo, milionski ugovor,kao i njegovi pomocnici

 

Kako su se pljuvali prethodni treneri, kako je hvaljen ovaj trener

 

Jos imamo 2 odložene utakmice protiv najboljih ekipa u ligi , a tu bi mozda bili porazi

 

Gde su Mijatovic, Sljivic, Nedeljkovic, Mituljikici...... 

Link to comment
Share on other sites

Bahar se pogubio totalno.

I na osnovu čega više ova opčinjenost jednim prosečnim igračima Lučićem i Mitrovićem.

Lučić je taman za klub gde jw bio na pozajmici.Po meni jako tanak igrač.

Sta se desilo sa Barakom i gde je igra i presing sa priprema svima ce biti misterija.Ali moze se primetiti da je poceo da luta i da je tvrdoglav do bola.

Ubacis ovog Lucica a Katai odradjuje iza klupe.Micko sem srca nema nista,a o penzosu Rodicu izlisno i pricati.Gde su mu klinci sa priprema Nedeljkovic,Sljivic,Mijativic koji su bilo sjajni?Nista od ovog dobro nije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Djiga je dobar, ima mali potencijal, pravice greske ali mora da se istrpi

 

Cekacemo pozamljenog igraca, a 3 godine mladji Lekovic vec dao gol u drugoj ligi Spanije, pusten.... 

 

 

"Sreca" pa su odlozeni mecevi da TSC i partizanom,bilo bi tesko otpustiti trenera sa trogodisnjim milionerskim ugovorom(kao i pomocnici) 

 

 

Mogu da zamislim kakvim "epitetima" bi bili čašćavani treneri "Ćokna" Milojevic ili Dejan Stankovic, koji su vredjani i kad su lagano pobedjivali.... 

Link to comment
Share on other sites

Utisak večeri: Mićko igra desnog spoljnog. U Zvezdi 2023.godine. Koja igra grupnu fazu Lige šampiona. :classic_blink:
Drugi utisak: ništa ovo ne valja. Čak sam i blag u oceni :furious:

Sada se već može konstatovati kako ova formacija ne radi posao. Jedno su pripreme,drugo takmičarski fudbal. Mi nemamo nikakvu produkciju sa bokova. Kad je Bukari unutra, nešto možda može da iskreira,ali i to je tanko. Mi smo faktički žrtvovali dva jako dobra krilna napadača - Bukarija i Olajniku - da bi prvi igrao wing backa,a levo nam igrali Mitrović i Lučić. Sad je već jasno da su Mitrovićeve partije iz priprema bile samo njegov medeni mesec. Koji je završio odavno. Lučić je definicija mediokriteta.

Plus,potpuno se izgubio visoki presing. Samo on bi nam bio dovoljan da rutinski rešavamo protivnike u domaćici. Ja da sam Bahar imao bih jaku glavobolju pred Boyse. A on za sada pokazuje samo tvrdoglavost.

Link to comment
Share on other sites

Problem je što smo mi usled neaktivnosti u prelaznom roku sami sebi pucali u noge i sad nemamo mogućnost da pređemo da igramo četvoricu pozadi.

 

Tj. možemo, ali je pitanje na šta bi to ličilo jer levo nakon prodaje Azarova imamo samo Rodića. Mitrović to ni u snu ne može da igra, jer je i u 352 defanzivno kritičan. Na drugom boku nismo registrovali Viga, pa praktično imamo samo Nedeljkovića uz Degeneka koji može da igra to.

 

Nisam siguran šta je razlog klupiranja Degeneka, jer je nakon krova vidno skrajnut.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zadnji vezni said:

Bahar se pogubio totalno.

I na osnovu čega više ova opčinjenost jednim prosečnim igračima Lučićem i Mitrovićem.

Lučić je taman za klub gde jw bio na pozajmici.Po meni jako tanak igrač.

Sta se desilo sa Barakom i gde je igra i presing sa priprema svima ce biti misterija.Ali moze se primetiti da je poceo da luta i da je tvrdoglav do bola.

Ubacis ovog Lucica a Katai odradjuje iza klupe.Micko sem srca nema nista,a o penzosu Rodicu izlisno i pricati.Gde su mu klinci sa priprema Nedeljkovic,Sljivic,Mijativic koji su bilo sjajni?Nista od ovog dobro nije.

Katai je povredio ledja, i nije u kombinaciji za tim. 

Generalno je danas izveo najbolji tim po meni...Cak nije to lose delovalo  u prvom poluvremenu...pritiskali smo, isla je dobro lopta napred....postigli smo gol, i šansu Serifa 1 vs 1 sa golmanom...tu smo vec mogli da prelomimo....

U drugom poluvremenu,  imali smo ponovo zicer , kada je Šerif ponovo promasio, i prečku Ivanica. 

Sve u svemu skromno . Zvizduci zasluženi, bez obzira na pobedu i tako treba da bude. 

Ne mogu se problemi gurati pod tepih, i nikakva pobeda ne može da zamaskira generalno losu igru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uh.

 

Igraci su bas u grcu, videlo se iz aviona.

 

Kraso je valjda sve pogresno uradio, osim onoga kada je izbacio Ndijaea u sansu. Mnogo vise se trudio i trcao, ali je bas bio los.

 

Sve mogu da razumem, ali Mickovo postavljanje na desnog ving beka ne mogu nikako. Otprilike kao kad je Boskov stavljao Djukica na levog beka protiv Holandije 2000-e.

 

Hvang solidan, mislim da je 50% utakmice lopta bila kod njega. Serif, jebem li ga, nije totalni tutuban, ali je nekako nezgrapan, deluje kao traktor... Videcemo kada da prvi gol. U LS ce se delovati mnogo bolje, posto ume da se zagradi i sacuva loptu, podeli glavom itd. 

 

Zvace dupe gace kada god protivnik krene u napad, svi zuvaju sto dalje od gola, cak i Dragovic par puta. Kazem, u uzasnom smo grcu, Bahar mora da ih oslobodi tog straha pod hitno. Katai se zagrevao celo drugo poluvreme, ne znam sta je znacilo ono da je povredjen. 

 

Bice jako tesko u sredu. Kvaliteta ima, pobeda bi nam resila dosta problema u svakom smislu.

 

Link to comment
Share on other sites

Jbg, kada se juce govorilo da Bahara treba najuriti, usledilo je drvlje i kamenje. Ok, neka ga tu, samo dokle. Ne znam na osnovu čega da se ima vera u njega. Zbog razbijanja Fiorentine? 

Nastavljen niz.. VLP, Dioni, Kulibali, Živko, ovaj nesrecnik od 4 miliona... Tuzno sto mora da se kaze, ali raspali Pavkov bi bio premija za ovog skupocenog.

Link to comment
Share on other sites

Ne sluti ovo na dobro. Imao je 10 dana slobodno da uigra bar malo ekipu a mi izgledamo sve gore i gore. Igraci se ne krecu uopste, ne traze medjuprostor. Nikakve akcije, kretnje, nula. Vezni red nam ne postoji defanzivno, svaka livadarska ekipa nam udje u 16 lagano. Svaka druga lopta je njihova. Bas jalovo, odavno se nisam osecao ovako mucno dok gledam Zvezdu. Samo je pitanje na kojem sledecem gostovanju cemo da prospemo bodove.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...