Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

2 minutes ago, suptil said:

Ovaj Novakov pad nije karakteristican za njega. Ne secam se kad je izgubio dva vezana servis gema. Na 5-1 pomislih cekaj jel je ovo prva nedelja turnira ili polufinale. Nole je p[regrmeo istorijsku nekonstantnost na AO u ovom prvom setu koji je dobio. Prosao je usko grlo. Sada ide gas 🙂 Ajmo, Nole!!! 

Srdjan dobio ribanje, nije u lozi?

Ima gore, rekao da će da gleda kući, da ne smeta...

Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Ovaj Novakov pad nije karakteristican za njega. Ne secam se kad je izgubio dva vezana servis gema. Na 5-1 pomislih cekaj jel je ovo prva nedelja turnira ili polufinale. Nole je p[regrmeo istorijsku nekonstantnost na AO u ovom prvom setu koji je dobio. Prosao je usko grlo. Sada ide gas 🙂 Ajmo, Nole!!! 

Srdjan dobio ribanje, nije u lozi?

Ima ih koliko hoces. Skoro i da je karakteristicno za njega da kad treba da osvoji set, raspadne se.

Dobro sto je uspeo  da prebrodi krizu i osvoji prvi set.

Link to comment
Share on other sites

Ma samo neki trenutni pad sto se iznervirao, pad koncentracije.

 

Pol ima sanse da mu uzme set otprilike kao ja, mozda moze da uzme 1 od 30.

 

Ne moze covek bez bekhenda da mu uzme set.

Edited by McLeod
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čvarkov said:

Šef već mesecima obećava neki tv u kancelariji. Nikako da dočekamo. 😔 Ne veruje izgleda da ću biti produktivniji.

 

Kolega u kancelariji pustio na telefonu, mislim da ću preći kod njega jer inače mogu samo live da pratim rezultat 🥺

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, unagi said:

Ima Djokovic fizicku krizu, dobro je sto rezultat ne trpi.

Kakva fizicka kriza, samo je toliko spustio svoj nivo da bi predstavio da se Amer bavi istim sportom. 

Jos jedino da pocne lijevom rukom da igra pa da Amer nesrecni uspije odigrat nesto

5 minutes ago, DameTime said:

 

Kolega u kancelariji pustio na telefonu, mislim da ću preći kod njega jer inače mogu samo live da pratim rezultat 🥺

Uzbudljivije ti je pratiti rezultat, vjeruj mi😀

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, alcesta said:

Šta se ovo događa? Na poslu sam, samo mi stižu notifikacije. Kakvi ste vi buržuji s televizorima po kancelarijama :classic_tongue: Očekivala sam neki ovakav rezultat prvog seta, ali ne posle 5:1, zabrinuh se da nije reaktivirao povredu.

 

EON je zakon... :smiley2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LazarusMNE said:

Valjalo bi zadnii set sa krompirom da ga isprati

A kad bude intervju na terenu da stavi kačket na glavu, onako naopako. I kad ga pitaju što je tolko ubio protivnika da kaže zato što je tako hteo... Ko razume razumeće 🙂

1 minute ago, Drug Crni said:

Ovaj Tommy Paul je Taylor Fritz za sirotinju

Istina... Ali original Fric nema SF slema, pa ti vidi ko je ovde sirotinja 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...