Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

6 minutes ago, Besni lala said:

Meh - mislio sam da će hrabrije da odigra...

Nego šta će sad naš Srećko sa nepoznatim amerom?

Ne verujem da će biti baš tako lak meč.

 

Nole in 4. Vrlo moguće da izgubi baš prvi set, jer - Novak. 

Just now, Miki28 said:

Vec ti je McL odgovorio, jedino zbog trajanja meca inace jedno od losijih njihovih finala sto se tice kvaliteta tenisa.

 

Slažem se, bolje je ono finale gde ga je Nole dobio sa 3:0 😛 

Link to comment
Share on other sites

Kako li je Rafinim fanovima. Ako Novak osvoji titulu, Nadal nema sta vise da stavi na svoju stranu da je bolji teniser. Nema nedelje, zavrsni masters, manje masterasa. Kako se trubilo o tome da je Rafa GOAT posle RG, a ja sam jos onda rekao da je to na klimavim nogama.

 

Novak ce vrlo verovatno da bude kao Bron, da pegla jako do 40. godine. Sto je vec neko napisao, Novak nikad nece zaboraviti godinu 2022. ima da samelje sve na ATP.

 

Pa cak i da ne osvoji AO, razbije ga danas Amer ili u nedelju Cicipas, on ce se opet vratiti sa istim ciljem i dobrom igrom vec na RG. Novak bi i prosli RG osvojio da mu Rafa nije stajao na putu.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dracarys said:

Kako li je Rafinim fanovima. Ako Novak osvoji titulu, Nadal nema sta vise da stavi na svoju stranu da je bolji teniser. Nema nedelje, zavrsni masters, manje masterasa. Kako se trubilo o tome da je Rafa GOAT posle RG, a ja sam jos onda rekao da je to na klimavim nogama.

 

Novak ce vrlo verovatno da bude kao Bron, da pegla jako do 40. godine. Sto je vec neko napisao, Novak nikad nece zaboraviti godinu 2022. ima da samelje sve na ATP.

 

Pa cak i da ne osvoji AO, razbije ga danas Amer ili u nedelju Cicipas, on ce se opet vratiti sa istim ciljem i dobrom igrom vec na RG. Novak bi i prosli RG osvojio da mu Rafa nije stajao na putu.

To grofe👍 Odlicna ti i ova paralela Lebron-Novak, obojica zeljni da ih vole kao Federera/Nadala odnosno MJ. Jedino sto je Noletu doslo iz dupeta u glavu pa ga posle 15 godina boli ona stvar da se dodvorava i salje srca itd itd. 

 

A sto se tice RG, pa osvojili bi ga mnogi da Rafa nije tu u poslednjih 18 godina🤣 

 

Inace, vrijeme i zdravlje jeste na Novakovoj strani ali ne otpisuj Rafu na RG. Vec na ostalim GS je Novak vs amateri.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Dracarys said:

Kako li je Rafinim fanovima. Ako Novak osvoji titulu, Nadal nema sta vise da stavi na svoju stranu da je bolji teniser. Nema nedelje, zavrsni masters, manje masterasa. Kako se trubilo o tome da je Rafa GOAT posle RG, a ja sam jos onda rekao da je to na klimavim nogama.

 

Novak ce vrlo verovatno da bude kao Bron, da pegla jako do 40. godine. Sto je vec neko napisao, Novak nikad nece zaboraviti godinu 2022. ima da samelje sve na ATP.

 

Pa cak i da ne osvoji AO, razbije ga danas Amer ili u nedelju Cicipas, on ce se opet vratiti sa istim ciljem i dobrom igrom vec na RG. Novak bi i prosli RG osvojio da mu Rafa nije stajao na putu.

Ima ljepšu i normalniju ženu, znači GOAT

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...