Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

33 minutes ago, ZiS said:

Nivo u dva poslednja meča je zastrašujuć. Nedostaju mi ova dvojica, ovo je samo pokazna vežba koliko će tenis izgubiti odlaskom velike trojke...

 

Ja ne zelim da se ogresim o mladju generaciju tenisera, ali zaista ne deluju kao stabilne osobe.

Ovaj Siner mi nekako deluje najnormalnije kao osoba. Ovi ostali su mi teska derista i po ponasanju na terenu, a dosta njih i van terena. A uspeh vam je uvek 90% rad, 10% talenat. Ne deluje mi da imaju radne navike za neke istorijski vrhunske rezultate. Sve mi se cini da ce svi oni podeliti po 4-5 GS titule i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Terry said:

 

Ja ne zelim da se ogresim o mladju generaciju tenisera, ali zaista ne deluju kao stabilne osobe.

Ovaj Siner mi nekako deluje najnormalnije kao osoba. Ovi ostali su mi teska derista i po ponasanju na terenu, a dosta njih i van terena. A uspeh vam je uvek 90% rad, 10% talenat. Ne deluje mi da imaju radne navike za neke istorijski vrhunske rezultate. Sve mi se cini da ce svi oni podeliti po 4-5 GS titule i to je to.

Alkaraz deluje da je normalan. Loše je što preskače po nekoliko meseci pre nego što je 20 napunio ali valjda nije ništa što će da ga uspori 

Link to comment
Share on other sites

Аух. Мени било жао Рубљева, није заслужио овако глат да изгуби.

 

Капирам да пизде, оправдано, ови који искачу Новаку на црту након прошлонедељеног наратива и повреде. Чини ти се да је рањен, да му можеш нешто и онда он изађе максимално нашпанован и одере те. И питаш се како? Како је могуће да се онако кретао прошле недеље, а да ове игра у животној форми?

 

Не знам искрено. Вјерујем да се и он и Рафа служе тим триковима психолошким којим млађи играчи не могу да испарирају. Има ту повредица, сигуран сам, али сломиће их с оним пренемагањем. 

 

Волим Новака ка' да ми је из куће, али неке ствари немају смисла и не видим никакав проблем да се о томе збори.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Instinkt said:

 

Uzeo mu projektovanu etiketu najvećeg i najboljeg svih vremena, sad hoće i navijače.. Ostaće mu samo Boxy i džemper na kraju 😄

 

Statisticki ce imati dosta uz sebe, navijace ne moze da uzme, , GOAT nikad nece biti :default_coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kako foliranje povrede moze da omete protivnika?

Igraš protiv Novaka ili Nadala ili Mareja sa vestackim kukom ili bogtepito koga i sta sad, oni su kao povredjeni i ti ces da igraš obazrivije ili šta?

Znači jedino što možeš je da igraš pun gas, ako je stvarno povredjen bice ti lakše, ako ne može odustaće a ako nije onda će ti biti isto kao da je u ful formi ili ćeš ti biti u prednosti jer mu ne prolazi foliranje.

Mislim nije neka nuklearna fizika, ne znam šta se to toliko potencira da ometa tenisku new generation nejač.

 

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Zvali su ga David Ferer nove generacije, pretpostavljajuci da ce biti konstantan ali da nece dolaziti do najvecih titula.

 

Da ne pricamo o tenisu, gde Fereru moze da se doda jedno de u sredini u poredjenju sa Rubljovim, samo njegovo srce je nesto sto Rus nikad nece imati.

 

Pateticno do srzi.

 

A Djokovicu svaka cast.

Ferer nikad nije bio dovoljno cenjen :heart: zato što mu se zalomilo da igra u takvoj konkurenciji.

33 minutes ago, Barker said:

Jeste, ali se odmah uhvatio za nos. A svi dobro znamo sta znaci ta neverbalna komunikacija 😆😉

Kakve stvari ti gledaš :classic_laugh:

 

Žao mi je Done, ali nisam ni očekivala nešto drugo. Pliškova izgleda kao beznadežan slučaj na slemovima, žali Bože tog prvog mesta i Saše Bajina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ZiS said:

Nikakve emocije...Tačno, precizno...Statistika je keva...by Swiss 😋

Federer je veliki emotivac, i one suze nisu lažne.

 

Sa druge strane, fanovi su mu užasni. Valjda to što nemaju u sebi nadoknađuju navijanjem za njega.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Boxy said:

 

Statisticki ce imati dosta uz sebe, navijace ne moze da uzme, , GOAT nikad nece biti :default_coffee:

 

Rođa svakako neće, tu se slažemo. On je poslat u penziju, sad je modna pista njegov teren, tu ćemo ocenjivati dal je goat on ili Naomi Campbell 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Brutalne partije u poslednja dva meca..kad ovako sluzi servis & igra sa osnovne linije,protivnici nemaju ni promil sanse..kao u najboljim danima maltene. Da,namerno potenciram ovu pricu,jer vidim da se provlaci David Ferrer kao argument kako je danasnja konkurencija smehotresna pa je,eto,Novaku lako,a satro on nista posebno ne igra..

Pre dva dana bese tacno 10.godina otkako je Novak pocistio pod Rod Laver Arene sa tim istim Fererom - 62 62 61.

 

U polufinalu..brzo se i lako to zaboravilo

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Clash said:

Nije mi jasno kako foliranje povrede moze da omete protivnika?

Igraš protiv Novaka ili Nadala ili Mareja sa vestackim kukom ili bogtepito koga i sta sad, oni su kao povredjeni i ti ces da igraš obazrivije ili šta?

Znači jedino što možeš je da igraš pun gas, ako je stvarno povredjen bice ti lakše, ako ne može odustaće a ako nije onda će ti biti isto kao da je u ful formi ili ćeš ti biti u prednosti jer mu ne prolazi foliranje.

Mislim nije neka nuklearna fizika, ne znam šta se to toliko potencira da ometa tenisku new generation nejač.

 

 

 

Konačno da neko ovo kaže, kao da će se na ovom nivou tenisa neko smilovati na povređenog protivnika. Udri brate tako da ga nateraš da ti preda meč...ako umeš, naravno, gledao sam mečeve u kojima se to dešavalo. U svim sportovima je igranje protiv povređenog protivnika prednost, jedino u tenisu se o tome priča kao o ne znam ni ja čemu.

 

Edit: ne menja se situacija ni ako folira povredu, izađeš i igraš najbolje što možeš - što bi valjda trebalo da bude pristup za svaki meč, kao da je protivnik zdrav.

Edited by implant
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

Normalno, odmah pada vredjanje, drugacije valjda ne znate i ne mozete :classic_rolleyes:

 

 

Usporedih ga sa Naomi, tebi je to vređanje 😄 Hteo sam da kažem, tamo mu je slabija konkurencija, ima bar neku šansu. 

Elem, više je uvreda kad nekom kažeš da je šlihtara; ali ne smeta, nakupilo se, akumulirano.. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Instinkt said:

 

Usporedih ga sa Naomi, tebi je to vređanje 😄 Hteo sam da kažem, tamo mu je slabija konkurencija, ima bar neku šansu. 

Elem, više je uvreda kad nekom kažeš da je šlihtara; ali ne smeta, nakupilo se, akumulirano.. 

Rekla bih da nije mislila na tebe nego na ovo:

22 minutes ago, MilošVB said:

Sa druge strane, fanovi su mu užasni. Valjda to što nemaju u sebi nadoknađuju navijanjem za njega.

Što stvarno nije u redu, mislila sam da smo završili s tim etiketiranjem navijaĉa po grupama đuture. To nikuda ne vodi, bar ne u dobrom pravcu.

 

12 minutes ago, Barker said:

Rece mi neko ko gleda cupave cizmice iza tako savrseno stilzovanog Fedeksa 😆

Touché :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

@alcesta

 

Bez obzira, nije cvećka, prva je u redu kad treba pljunuti po Novaku. Kako drugačije protumačiti maliciozne komentare na njegov račun. Nema smisla da se bilo ko vređa, a isto tako se treba uzdržavati od provociranja, pogotovo ako se ima u vidu da 99% ovog dela foruma navija za Đokovića. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...