Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

2 minutes ago, alcesta said:

Valjda mu je platio tu večeru više, nema smisla :classic_biggrin:

Gledam sad, ovaj Šelton mi više liči na nekog brazilskog fudbalera nego na američkog tenisera. Je li to onaj što nikad nije bio u inostranstvu do ovog turnira?

Da

  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ali ovaj Kirijos, toliko se slihta Djokovicu da je postalo odvratno. I realno, ne zna se sta je gore kad ga je pljuvao svakom prilikom ili sad kad umire za njim kao najgori fanboy u svakoj prilici. :puke:

Bas nista ne zna umereno da radi, mora da ide u ekstrem svaki put...

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

Ali ovaj Kirijos, toliko se slihta Djokovicu da je postalo odvratno. I realno, ne zna se sta je gore kad ga je pljuvao svakom prilikom ili sad kad umire za njim kao najgori fanboy u svakoj prilici. :puke:

Bas nista ne zna umereno da radi, mora da ide u ekstrem svaki put...

Ne brini, neće ovo dugo trajati, očekujem da obrne ćurak prvom prilikom. 

 

Kad je Ribakina već izbacila Igu, lepo bi bilo da sad spase tenis i izbaci i Ostapenkovu. S njihovim servisima trebalo bi to da bude logično, ali nikad se ne zna.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj maleni Ozi što je nalupan jutros ne zna kad je dosta... Umesto da se pokrije onim ušima, on nastavlja da laje i daje izjavu, "ili ja nisam dovoljno dobar da iskoristim i eksplotišem tu povredu, ili je ni nema (izgleda mu sve okej sa Novakom) 

Da je sreće pa da mu neko kaže, ćuti nesrećo, niste ista liga; idi igraj čelendžere, nemoj da ti se ljudi smeju.. Iako je Novak bio prilično jasan na terenu, izgleda da mora i verbalno da mu se objasni koliko pasulja mora da se pojede da bi mu prešao 2 gema u setu. 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Meni se činilo da je baš pazio šta će reći a da je pitanje bilo tendenciozno, ali sad ne mogu da nađem gde sam pročitala njegov odgovor, nije mi zvučalo tako, možda su ga naši napakovali u prevodu.

Edit: evo njegova kzš, atmosfera kao na parastosu

 

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Boxy said:

Ali ovaj Kirijos, toliko se slihta Djokovicu da je postalo odvratno. I realno, ne zna se sta je gore kad ga je pljuvao svakom prilikom ili sad kad umire za njim kao najgori fanboy u svakoj prilici. :puke:

Bas nista ne zna umereno da radi, mora da ide u ekstrem svaki put...

Šlihtao se i Federeru godinama... Njemu nije važno šta piše, važno da se čita i širi njegova reč...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek mi je išlo na živce koliko se pažnje pridaje likovima kao on, a najmanje zbog njegovog tenisa. Dok je pljuvao po Novaku, širilo se to još brže i više. Nije ni sad vredno zadržavati se previše na njegovim izjavama.

Pih, sad gledam, većina mečeva koji me zanimaju su u gluvo doba noćas :classic_sad:

 

Link to comment
Share on other sites

Ajd neka bude letnji pljusak pa ih iznenadio, ali nadam se da ga neće više otvarati u dogledno vreme.

Nikad mi neće biti jasno što je ova Sweet Caroline toliko popularna...

 

Edit: prikazali malopre u publici transparent Go Ryba! sa nacrtanom ribom pored, slatko skroz :heart:

Mislila sam da ću nešto od meča uspeti da vidim, ali očigledno slaba vajda, treba nešto i spavati noćas.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...