Jump to content

Finale i mec za trece mesto


Ko osvaja?  

44 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Argentina
      24
    • Francuska
      20
  2. 2. Ko ce zauzeti 3.mesto?

    • Hrvatska
      21
    • Maroko
      23
  3. 3. Ko ce biti proglasen najboljim mladim igracem prvenstva?

    • Enzo Fernandez
      16
    • Josko Gvardiol
      18
    • Neko treci
      10


Recommended Posts

10 minutes ago, Bugl Khan said:

Vjerujem da ih se jako gura. Apsolutno. Namješteno je preteška riječ.

Mi smo na tenisu bili stalni svjedoci guranja Nadala i Feda, pa na kraju bi ih ovaj naš natamburao :classic_biggrin:

 

Pratim sad HRT, i nekako mi napumpavaju atmosferu veštački...nije to ko u Rusiji što je bilo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Helena said:

Mi smo na tenisu bili stalni svjedoci guranja Nadala i Feda, pa na kraju bi ih ovaj naš natamburao :classic_biggrin:

 

Pratim sad HRT, i nekako mi napumpavaju atmosferu veštački...nije to ko u Rusiji što je bilo.

U Rusiji smo igrali finale 😉
Btw, kako se u tenisu gura nekog?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Helena said:

A da :lol_2:

Jel i onda bilo namještanja za Francuze?

Ovo pitam ozbiljno.

Žrebom, rasporedom, suđenjem etc

kako suđenjem? Šta, sudi ti prijestup kod servisa, sudi ti aut iako dira crtu, jel to?

Nije bilo namještanja za Francuze u finalu, ali nas je sudac oštetio. Prvi gol smo primili iz slobodnog udarca. Problem je što faul koji bi prethodio slobodnom udarcu nije postojao. Onda onaj penal.....

Ali ne mislim da smo zato izgubili. Mislim da smo izgubili jer je na golu bio Subašić iako je bio vidno ozlijeđen. Dalić tvrdi da ga je Subašić uvjerio da može. To mi je težak bs izjava. Vidiš na treningu, i ti, a pogotovo treneri golmana da se ne može pomaknut, a kamoli bacit u stranu. Pogledaj golove Francuza, Subašić se nije maknuo s mjesta. Da ti u finalu SP pustiš da ti brani ozlijeđeni golman, to je katastrofa. A Kalinić, rezervni golman tada je bio u strašnoj formi. Pokidao je utakmicu protiv islanda u skupini.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

kako suđenjem? Šta, sudi ti prijestup kod servisa, sudi ti aut iako dira crtu, jel to?

Kod prestupa u vremenu za servis, kad se poen ponavlja a kad ide protivniku...

Rafa je zapretio i ostvario tu pretnju da mu Bernardes neće suditi..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Ovdje najveći krivac u lancu je Livaković. Rekoh za njega linijski golman, odličan u tom segmentu jer je brz u nogama, međutim posao golmana je i istrcavanje I dobro postavljanje kod istog a tu je bogami manjkav. 

To se zna 4 godine već. Da je klasični linijaš koji ima problema sa svakim ubačajem. Ali je vrhunski shot stopper i doveo nas je tu di jesmo na ovom SP.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Nit je prvi, niti zadnji put. Nevjerojatno.

On je već kod centarsuta trebao stajati bar na pola peterca, sve u zavisnosti od toga kojom nogom se ubacuje i koliko iskosa je položaj lopte. To su fundamenti

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...