Jump to content

Polufinala


Koje finale prizeljkujete?  

61 members have voted

  1. 1. Koje finale prizeljkujete?

    • Argentina - Maroko
      11
    • Hrvatska - Francuska
      8
    • Argentina - Francuska
      29
    • Hrvatska - Maroko
      13


Recommended Posts

1 hour ago, SunZero said:

sebican Mbape, Ziru sam na penalu

 

Treba stizati te reprezentativne rekorde, zašto sebi otežavati posao u budućnosti.

 

40 minutes ago, Klotzen said:

Mbape je očajan folirant. Mislim jesu oba faula bila ali ekstra loše glumi bolove 🙂

 

 

Klasa profesora Nejmara sa Akademije Saint Germain iz Pariza. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Nemaju Marokanci za čim žalit. Prva reprezentacija sa afričkog kontinenta koja je ušla u polufinale. I odigrati će svih 7 utakmica SP. Nitko ih tu nije vidio. Osim Iron Igora Štimca.

secam se da je neko od nasih bivsih igraca ili komentatora rekao za Marokance da bi mogli da budu iznenadjenje sampionata (nakon prve utakmice u grupnoj fazi) ...................

Link to comment
Share on other sites

Maroko je najprijatnije iznenađenje SP, svaka im čast, nadam se da će imati veličanstven doček kući.

 

Francuska po meni ovo osvaja jednostavno ima više prednosti od "one man show" argentine. Ta tekma bi doduše mogla biti i dosadna jer obe ekipe igraju dosta zatvoreno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dosta srece za Francuze. Ako ne racunamo da su oba gola usledili nakon trapavih odbitaka i padanja Marokanaca u sesnaestercu, Fracnuzi nisu svojom vestinom izbegli da da bude 1:1 na poluvremenu ili pre 65. minuta. Busni su na dosta mesta samo nazalost Maroko to nije znao da iskoristi, spetljali se pred golom, nepotrebno driblali plus pravili bezbezne greske u dodavanjima na sredini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je najveće otkrovenje na SP igrač sa brojem 8 iz reprezentacije Maroko, ovi naši ga zovu Unahi( Ounahi). Dečko igra ko nekad Tigana, lagan ko trska a zna sa loptom i ako se ne varam odigrao je svaki minut na SP 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kendrick said:

Inace, dosta mi je jako sto se diljem tvitera ljudi nasladjuju Mesijevim prodorom kada je zajebao Gvardiola. Gvardiol nije ispao-ispao, odradio ga je verovatno GOAT fudbala na sjajan nacin, ali decko od 20 godina igra brutalan turnir, juce cak nije ni napravio gresku-gresku, vec je neodlucno pustio Mesija da se vrti oko 16. Pre tog gola bio je momenat kada je sjajno ispratio Mesija, pa nakon duplog pasa uspeo da stigne i dovoljno ga omete da ovaj u padu jedva potkaci loptu, i na sve to istrcao je ka lopti i zagradio se iznudivsi faul. Neverovatno zrelo igra ceo turnir.


Иако ће Гвардиол бити врхунски играч, Меси му је показао да још не вриједи ни осамдесет осамдесет ни сто сто милиона. Нема у фудбалу пуно филозофије. 

 

Иначе уз дужно поштовање борбености и преспремности Марока, ипак реално и пожељно финале.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, McLeod said:

 

Cisto sumnjam da ce protiv njih visiti i da cemo gledati ovaj tim.

 

Mada, kao sto sam i napisao u toku tog meca sa Hrvatima, namesta se Mesiju da uzme ovo.

 

Morace Francuska da bude duplo bolja da bi osvojili.

 

Nisu Argentinci loši na bekovskim pozicijama. Ali će biti "klizavo" za Mbapea.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Константин said:


Иако ће Гвардиол бити врхунски играч, Меси му је показао да још не вриједи ни осамдесет осамдесет ни сто сто милиона. Нема у фудбалу пуно филозофије. 

 

Иначе уз дужно поштовање борбености и преспремности Марока, ипак реално и пожељно финале.

Cena odbrambenog igrača ne pada ni cent zbog jednog izgubljenog duela i to protiv Mesija. Nema štopera u istoriji fudbala da neki put nije bio provozan, to im je sastavni deo karijere. Bitno je da mu se to desi jednom u sezoni a ne na svakoj drugoj utakmici.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imam utisak da je francuski napad prebrz za ovu odbranu Argentine, ali videćemo.

 

A Maroko, svaka čast. Odličan tim kojem fali samo ta završnica - bez zezanja, za ovakav sistem igre bi im Vlahović legao samo tako.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Константин said:


Иако ће Гвардиол бити врхунски играч, Меси му је показао да још не вриједи ни осамдесет осамдесет ни сто сто милиона. Нема у фудбалу пуно филозофије. 

 

Prica o tome da li igrac vredi odredjenu svotu je slicna onoj da li je tim zasluzio da prodje ili ne. Igrac od 20 godina vredi onoliko koliko tim koji prodaje i tim koji kupuje procene, a gleda se i gde bi igrac trebalo da bude u sezonama u buducnosti. Gvardiol je sa svojih 20 godina odigrao brutalno prvenstvo, a nista nije morao Mesi da mu pokaze, pogledao sam ponovo tu situaciju, iako ga je Mesi prosao, Gvardiol je skolski uradio sve ali je ipak ispao, a to se jednostavno desava nekad ako si stoper. Da ga je preveslao Lisandro Martinez, pa i da se zamisli covek.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Perkos2 said:

Meni je najveće otkrovenje na SP igrač sa brojem 8 iz reprezentacije Maroko, ovi naši ga zovu Unahi( Ounahi). Dečko igra ko nekad Tigana, lagan ko trska a zna sa loptom i ako se ne varam odigrao je svaki minut na SP 

Igra za Angers za 50k godišnje

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kendrick said:

 

Prica o tome da li igrac vredi odredjenu svotu je slicna onoj da li je tim zasluzio da prodje ili ne. Igrac od 20 godina vredi onoliko koliko tim koji prodaje i tim koji kupuje procene, a gleda se i gde bi igrac trebalo da bude u sezonama u buducnosti. Gvardiol je sa svojih 20 godina odigrao brutalno prvenstvo, a nista nije morao Mesi da mu pokaze, pogledao sam ponovo tu situaciju, iako ga je Mesi prosao, Gvardiol je skolski uradio sve ali je ipak ispao, a to se jednostavno desava nekad ako si stoper. Da ga je preveslao Lisandro Martinez, pa i da se zamisli covek.

Mislim da ćemo na ljeto vidjet koliko vrijedi. Kad se Leipzig i Lech Poznan dogovore.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo klasik Francuska, samo nešto slabija verzija. Ne treba njima neki veliki posjed lopte ili previše šansi da dobiju utakmicu. Odrade par kontri, neki prekid i to je u suštini to. Golove izuzetno teško primaju. Nije neko uživanje za gledanje ali odrađuju posao. 

 

Imaju i oni mana. Bekovi su prilično bušni u odbrani. Od Ernandeza to i očekujem, Kunde je već negativno iznenađenje. Varan i Konate su dosta dobri. Konate je spasio jedan čist gol. 

 

Ovaj Fofana na sredini radi ogroman posao, ali je drvenast nekako. Mislim da je Rabio tu bolja opcija. 

 

Grizman radi sve na terenu. Najkreativniji je igrač, a radi najviše. To je prava rijetkost. Mbape je jedan od najdominantnijih igrača u istoriji fudbala. Čovjek je sa 19 godina izdominirao na SP 2018. Kakvi su to sprintevi uz aut liniju, kakva kontrola lopte na malom prostoru. Nestvaran igrač!

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Maroko sve nade polagao u onih 15 minuta naleta u drugom poluvremenu, kada su tu ostali bez postignutog gola ostali su i bez goriva. Ne znam da li mogu da kažem zasluženo Francuzi, jer su ovu utakmicu odigrali prilično rezervisano. Marokanci su imali inicijativu ali nakraju nisu imali ni dozu sreće da postignu taj gol, sa druge strane lopta posle šuta Mbapea se tačno odbila tamo gde treba za drugi gol Francuza.

 

Kada se ekipa povuče i postavi blok danas u fudbalu jel problem da se proba sa šutevima sa distance? Mislim ne mora sada da se zapinje da svaka akcija završi tako ali ono... nekad čisto da se proba. Očigledno da jeste pošto to danas više niko ne radi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Perkos2 said:

Cena odbrambenog igrača ne pada ni cent zbog jednog izgubljenog duela i to protiv Mesija. Nema štopera u istoriji fudbala da neki put nije bio provozan, to im je sastavni deo karijere. Bitno je da mu se to desi jednom u sezoni a ne na svakoj drugoj utakmici.

taj fazon

nasi portali brze bolje potrcali da napisu kako je mesi pokazao da 20-godisnji gvardiol nije vidic a zaboravili su kosmarne nastupe vidica na svetskom

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SunZero said:

taj fazon

nasi portali brze bolje potrcali da napisu kako je mesi pokazao da 20-godisnji gvardiol nije vidic a zaboravili su kosmarne nastupe vidica na svetskom

 

Ma budalaštine, kao da je (recimo) Nesta lošiji igrač jer mu je Ronaldo Zuba nekoliko puta pomerio kičmu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...