Jump to content

Polufinala


Koje finale prizeljkujete?  

61 members have voted

  1. 1. Koje finale prizeljkujete?

    • Argentina - Maroko
      11
    • Hrvatska - Francuska
      8
    • Argentina - Francuska
      29
    • Hrvatska - Maroko
      13


Recommended Posts

Nikakva igra, prljavi do zla boga, ovo što su uradili posle penala protiv Holanđana je za izbacivanje sa turnira. Tim im je očajan, praktično sve zavisi od Mesija, ostali statiraju u Kukuruzu. Hrvati imaju dobar tim koji je doduše na zalasku, ali njihova sredina terena igra fenomenalno i zaslužili su da se nađu u 1/2. Jesu imali sreće sa protivnicima ali i sreća je deo fudbala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Argentina imala najlaksi put ubedljivo i nista nisu odigrali. Iz pola grupa ne bi izasli, a eto ih u polufinalu. Nadam se da ce ih Hrvati dobiti. Ovamo bi bilo lepo da Maroko nastavi bajku ali objektivno gledano, Francuzi ce ih rutinirati. Izbacili su dve ekipe koje igraju sporo i na posed, mrljave, Francuzi su vrlo direktni i prebrzi za onu odbranu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da shvatim kako je moguće da neko nadigra sve svoje protivnike i opet se nađu genijalci da pričaju kako nešto nije zasluženo. Hrvatska imala sreće protiv Belgije i provukli se kroz iglene uši protiv Brazila, Maroko bunkeriše kao lud, a Francuze nadigrali Englezi. Najbolje je da izaberemo nove 4 ekipe za polufinale, neke koje su zaslužile više.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Po meni ova 5,5 kvota na Hrvate je smejurija. Hendikep da nece izgubiti sa vise od 1 razlike laganica ulazi, a moje misljenje je da ce Hr njih u 90 minuta dobiti. Vezni red apsolutno na strani Hr, bekovi takodje gde ce Argentina imati problema zbog kartona. Stoperi Hr su pokazali klasu, pre svega Lovren je pokazao da nije za staro gvozdje, a Gvardiol je vec sada klasetina. Livakovic uz Bonua najbolji golman mada i Martinez je dobar.Gore ce biti problema za Hr, ali mislim da Bruno moze dosta duela dobiti i da radi nesto sto je radio za Dinamo u Ls. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Klotzen said:

Nikakva igra, prljavi do zla boga, ovo što su uradili posle penala protiv Holanđana je za izbacivanje sa turnira. Tim im je očajan, praktično sve zavisi od Mesija, ostali statiraju u Kukuruzu. Hrvati imaju dobar tim koji je doduše na zalasku, ali njihova sredina terena igra fenomenalno i zaslužili su da se nađu u 1/2. Jesu imali sreće sa protivnicima ali i sreća je deo fudbala.

Imas na tviteru snimke gde su i holandjani itekako provocirali za vreme izvodjenja penala, uostalom sta je to toliko strasno sto su se provocirali pa to je sastavni deo fudbala.

Sto se tice ovog dela o Argentini da li shvatas koliko si kontradiktoran? 

Hrvati su zasluzili srecu a Argentinci nisu zato sto su prljavi i imaju ocajan tim. Sta sve necu procitati ovde

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, OnionKnight said:

Ne mogu da shvatim kako je moguće da neko nadigra sve svoje protivnike i opet se nađu genijalci da pričaju kako nešto nije zasluženo. Hrvatska imala sreće protiv Belgije i provukli se kroz iglene uši protiv Brazila, Maroko bunkeriše kao lud, a Francuze nadigrali Englezi. Najbolje je da izaberemo nove 4 ekipe za polufinale, neke koje su zaslužile više.

Upravo to.

 

Da li je Brazil igrački jači od Hrvatske? Verovatno jeste i to značajno. Da li bi u narednih deset utakmica odigrali onako sporo i jalovo, čekajući da se stvari same dese? Verovatno ne, ali kad je trebalo nisu bili na nivou pa više sreće i pameti sledeći put. Isto važi i za sve ostale koji su izvisili pa se sad prenemažu.

Link to comment
Share on other sites

Argentina je ispustila 2 gola prednosti, izjednacujuci gol su primili bukvalno u poslednjoj sekundi. Potom su se potpuno otvorili u drugom produzetku, omasili nekoliko mrtvih sansi i dopustili da utakmica u kojoj su generalno bili primetno bolji od protivnika ode u penale. Cini mi se da u 99% ovakvih slucajeva penale upravo gubi ona ekipa koja je ispustila prednost i prolaz.

 

A oni su prosli i zato sad mislim da ce sad biti bas mnogo opasni, iako nisam siguran da su individualno bolji od Hrvata, a kamoli od Francuza.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ta'veren said:

Argentinske fudbalere poslati u njihovu Zadrugu, uklopice se super.

 

Kakve alfa seljacine.

Kada batica mirkovic uhvati jarnija za jaja onda je hahahaha kakav car, a kada uradi neko drugi onda je to sacuvaj me boze.Da li ste mozda ranije gledali fudbal pa provokacije su sastavni deo fudbala pa ne mozemo od svakog sporta praviti tenis gde ce se svi zagrliti i reci ne bi bilo nezasluzeno i da je protivnik dobio. Opet kazem imas na tviteru ponasanje holandskih fudbalera za vreme izvodjenja penala opet po meni zaista normalna stvar. Ali mi je vise dosadila mantra o argenticima kako su oni najgori a svi ostali citaju dostojevskog na poluvremenu 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...