Jump to content

Polufinala


Koje finale prizeljkujete?  

61 members have voted

  1. 1. Koje finale prizeljkujete?

    • Argentina - Maroko
      11
    • Hrvatska - Francuska
      8
    • Argentina - Francuska
      29
    • Hrvatska - Maroko
      13


Recommended Posts

Just now, McLeod said:

Ovaj Juranovic decko je potpuno izgubljen.

 

Zapravo je cudo sto je do sada proslo bez njegovih vecih gluposti, iako se vidi da je lik igrac za Ling Long u najboljem slucaju.

Meni je Livaković odličan igrač, malo sirov, ali jqko koristan.

Link to comment
Share on other sites

Onaj penal je apsolutno izmisljen. Alvarez je sutao i onda se zabio u Livakovica. Na drugoj strani nikad ne bi bio sviran. Plus jos iskljuci Mandzukica s klupe zbog prigovora, a Messi moze jebat sudiji kompletnu familiju bez da ga se opomene. Drugi gol mi je drago sto su primili i nadam se da ce svako preseravanje sa kratkim kornerima zavrsit golom iz kontre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

VAR je mogao da ispravi, ali nije. Ne znam sta onde nije cisto, golman nije isao na loptu, nego na igraca. Igrac je imao kontrolu lopte, nacinio je dribling. Da li je bio dobar ili da li bi bio gol nije bitno, golman je promasio loptu i to bi bilo to.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

VAR je mogao da ispravi, ali nije. Ne znam sta onde nije cisto, golman nije isao na loptu, nego na igraca. Igrac je imao kontrolu lopte, nacinio je dribling. Da li je bio dobar ili da li bi bio gol nije bitno, golman je promasio loptu i to bi bilo to.

Trebao ga je možda probat zaobić? Di da Livaković stane? Da mu se makne s puta?

Link to comment
Share on other sites

Da se nije sudario s Livakovićem, obišao bi ga i sigurno gurnuo loptu u prazan gol, bio je ispred oba hrvatska halfa i u punom trku, nema trika da bi stigli do lopte pre njega. A Dominik je išao telom u svoje desno još pre šuta i telo je po inerciji nastavilo na tu stranu iako je okrenuo glavu za loptom. Tako je ušao u putanju Argentincu i penal bez ikakve dileme. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cilemile said:

Morala je doći i ovakva utakmica. Bolje sad nego protiv Belgije ili Japana.

upravo sam i ja to hteo da napisem, onih poslednjih 15-20 min protiv Belgije je bilo pravo cudo kako Lukaku nije dao dva gola ................... tu je prica vec mogla da se zavrsi ...............

Link to comment
Share on other sites

Da Hrvati nemaju adekvatnu zamenu za Mandzukica, to se znalo i ranije. Ali to siljenje patke nad Rebicem koji je jedino kvalitetno resenje koje imaju na desnom krilu, mi je prosto neshvatljivo. Halilhodzic je za slicne stvari popio otkaz u Maroku, pa se ispostavilo da su ljudi doneli najbolju odluku u istoriji njihovog saveza. Ne mozes se zarad hirova i sujete lisavati jednog od nosilaca igre sa prethodnog prvenstva, medjutim, Dalic ocigledno ima veliki kredit za svoje odluke, pa makar one bile na stetu tima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Penal jeste neubičajen ali je čist. Kakve smo penale videli na SP ovaj je jedan od čistijih. Udario ga i rukom i nogom.

 

HRV je odlično otvorila prvih 20 minuta i bila bolja, kao protib Brazila i onda pad. Sad će biti teško kad mora da se otvore a da stvar bude gora večeras i Alvarez igra kao da je Mesi.

 

Vidim izmene HRV pojačana sredina, nisu oni imali ni problema na sredini pa da je pojačavaju. No možda će neko igrati polušpica sada pa će biti opasniji u špicu. Evo ga i Bruno, sad imaju na koga da nabacuju jer će teško po zemlji do gola.

 

Sa druge strane čisto sumnjam da će ARG sebi dozvoliti ono protiv HOL. Očekujem i provokacije ARG jer im odgovara da seckaju igru.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...