Jump to content

Grupa F (Cro, Mor, Bel, Can)


Koja reperezentacija ide dalje?  

34 members have voted

  1. 1. Koja reprezentacija ide dalje

    • Hrvatska
      26
    • Kanada
      6
    • Belgija
      27
    • Maroko
      6


Recommended Posts

Vrlo sam prijatno iznenadjen igrom Kanade. Opasno su shurili dok je bilo corbe u rezervoaru,posle su evidento pali. Platili su cenu jednom neiskustvu na ovakvom takmicenju (isuvise su fulali iz igre + penal) i skandaloznom sudjenju lika za kojeg vise i ne verujem da je na AKN doziveo toplotni udar. Taj se verovatno veceras vec poceo pakovati za povratak kuci.

Ovo je recimo utakmica za koju ja mislim da je rezultat nerealan,a pobeda jednog rivala nezasluzena. Ali,i to je fudbal. Belgija kao izduvani balon. Bas bih se iznenadio da ovde naprave nesto znacajno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutni respect za Kanadu, pokidali su. Bilo bi smesno da tvrdim da sam ocekivao ovako nesto, posto apsolutno nisam, ali neki postulati igre i pristup su preslikani iz CONCACAF ciklusa gde su igrali jako lep fudbal.

Inace, John Herdman je batica kome su poverili bukvalno sve nacionalne selekcije, aj sto je vodio i zensku selekciju, nego sto je glavni koordinator za sve mladje i seniorske selekcije. Ne znam odakle su ga iskopali i cime je jos ranije zavredio toliko poverenje ali svaka cast.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Protiv HRV ne smeju tako da igraju. HRV odgovara ekipa koja napada. Oni imaju problem protiv disciplinovane odbrane. Pre je bio tu Mandžukić da skok igrom prelomi to ali sada se baš muče. Ista je priča i sa nama, nikad nismo znali da igramo protiv bunkeraša, osim onih godina dok je Žigić igrao pa smo bunarenjem na njega pobeđivali nešto lakše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Klotzen said:

Protiv HRV ne smeju tako da igraju. HRV odgovara ekipa koja napada. Oni imaju problem protiv disciplinovane odbrane. Pre je bio tu Mandžukić da skok igrom prelomi to ali sada se baš muče. Ista je priča i sa nama, nikad nismo znali da igramo protiv bunkeraša, osim onih godina dok je Žigić igrao pa smo bunarenjem na njega pobeđivali nešto lakše.

 Možete na Mitra bunarit. Da dođe do toga, opasniji ste on nas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pre pocetka sam Belgiju stavljao u prve cetiri ekipe, a protiv Kanade su nezasluzeno dosli do tri poena. Kanada je bila bolja tokom cele utakmice, mada su i u kvalifikacijama dobro igrali, protiv Belgije najbolja igra verovatno u istoriji nacionalnog tima Kanade. Nisu vise ni autsajderi kao sto su nekada bili, pa ih recimo  Nemacka pobedi sa 7:0.  Iran je nadigrao Vels, ako tako nastave da igraju ne samo da mogu da pobede SAD, nego ne bih se kladio ni na Englesku. Za sada Ekvador daleko bolji od Holandije i pored toga sto gube.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...