Jump to content

Grupa F (Cro, Mor, Bel, Can)


Koja reperezentacija ide dalje?  

34 members have voted

  1. 1. Koja reprezentacija ide dalje

    • Hrvatska
      26
    • Kanada
      6
    • Belgija
      27
    • Maroko
      6


Recommended Posts

Nije ovo nikakvo iznenađenje. Maroko ima izuzetno kvalitetne igrače. Usudiću se da kažem da su trenutno afrička selekcija sa najviše klase. Zato sam se čudio reakcija hrvatske javnosti i navijača nakon remija u prvom kolu, kao da su igrali protiv nekog Zimbabvea. 

 

Za Belgiju smo i protiv Kanade konstantovali da su neuporedivo slabiji nego na prošlom Mundijalu. Ogroman broj veterana, mnogo igrača van forme, itd. Ali najluđe od svega je što im Azar igra u prvih 11. Čovjek nije odigrao dobru utakmicu 4 godine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Druga utakmica na prvenstvu koju nisam moga da pogledam (šteta). Preletio sam samo glavne šanse i golove, pa imam jedno pitanje. Kod poništenog prvog gola Maroka, zašto je sudija išao da gleda VAR za ofsajd? Zar nije za ofsajd sad onaj automatizam, geometrija, koordinate, grafika, qrci, palci?

 

Apropo same utakmice, problem za Maroko je što su oni ovu utakmicu verovatno shvatali kao utakmicu generacije, a posle takvog emotivnog pražnenja, često dodje do prizemljenja. Čitaj, poraz od Kanade u poslednjem kolu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

Druga utakmica na prvenstvu koju nisam moga da pogledam (šteta). Preletio sam samo glavne šanse i golove, pa imam jedno pitanje. Kod poništenog prvog gola Maroka, zašto je sudija išao da gleda VAR za ofsajd? Zar nije za ofsajd sad onaj automatizam, geometrija, koordinate, grafika, qrci, palci?

 

Apropo same utakmice, problem za Maroko je što su oni ovu utakmicu verovatno shvatali kao utakmicu generacije, a posle takvog emotivnog pražnenja, često dodje do prizemljenja. Čitaj, poraz od Kanade u poslednjem kolu.


Mislim da je išao gledati da provjeri je li Marokanac ometao golmana ili dirao loptu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...