Jump to content

Grupa F (Cro, Mor, Bel, Can)


Koja reperezentacija ide dalje?  

34 members have voted

  1. 1. Koja reprezentacija ide dalje

    • Hrvatska
      26
    • Kanada
      6
    • Belgija
      27
    • Maroko
      6


Recommended Posts

Poenta je tu druga. Ako ne mzoes jebani Maroko da pobedis kakva su tvoja ocekivanja generalno? Veliki kisk. A zapravo verovatno i  nagovestaj realnog dometa na ovom prvenstvu. Mada sve ce reci mec sa Belgijom ako se dobije ovo sa Marokom se zaboravlja. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Don Juan said:

Nemam pojma ko je. Malo pre igrač Marok namerno udara laktom on kaže - Naravno da je sudija ovo video.

Pre toga zaleće se Marokanac i udara u jednog hrvatskog fudbalera, on kaže ma ovo je faul.

Ali kako je zakukao kad je jedan iz Maroka dobio zuti za start nad Lukom.Tipa kako ovo zuti a Luka za slican preksaj nije dobio nista.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Ali kako je zakukao kad je jedan iz Maroka dobio zuti za start nad Lukom.Tipa kako ovo zuti a Luka za slican preksaj nije dobio nista.

Luka je trebao tj. morao da pozuti u prvom poluvremenu. I tu je komentator sa Arene aposlutno upravu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Ma znam nego mi je smesno bilo. 😄

Kao kad bi ja komentarisao.On bi valjda trebao da bude koliko toliko neutralan.

Mislim da je Minja grobar komentarisao. Pa ima pravo da kaze da su Hrvati na osnovu renomea imali blagu protekciju sudije.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ja bih rekao da Belgijanci u ovoj grupi imaju solidne sanse da ispadnu. Ekipa im nije ni sjena one iz 2018., Maroko i Kanada su jako nezgodne reprezentacije, a Hrvatska je rekao bih po kvalitetu trenutno iznad.

Ako Hrvatska ponovi ovakvu igru kao danas, ona ce ispasti glat sa turnira. A ne Belgija. Belgiju gledamo veceras pa komentarisemo. Stvarno slaba malokrvna Hrvatska protiv Maroka. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ja bih rekao da Belgijanci u ovoj grupi imaju solidne sanse da ispadnu. Ekipa im nije ni sjena one iz 2018., Maroko i Kanada su jako nezgodne reprezentacije, a Hrvatska je rekao bih po kvalitetu trenutno iznad.

Znači, neizvesna borba za prva dva mesta između Hrvatske, Maroka i Kanade, dok je Belgija autsajder. 😬 Ajde, neka bude, možda meni nešto promiče u toj jednačini.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...