Jump to content

Grupa G (BRA,SWI,SER,CAM)


Grupa G  

50 members have voted

  1. 1. Ko prolazi u 1/8 ?

    • Brazil
      48
    • Srbija
      43
    • Svajcarska
      7
    • Kamerun
      1


Recommended Posts

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Sta mislite...kakve su sanse da prodjemo kao Maroko 1998? 

Da Kamerun umuva 1-0 Brazilu koji je sigurno prvi a mi ispadnemo uprkos pobedi protiv Svajcarske 🙂

Ako Brazil ne može da da gol onoj odbrani Kameruna onda ne treba ni da idu u osminu finala već kući

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Sta mislite...kakve su sanse da prodjemo kao Maroko 1998? 

Da Kamerun umuva 1-0 Brazilu koji je sigurno prvi a mi ispadnemo uprkos pobedi protiv Svajcarske 🙂

 

Nije Brazil sigurno prvi. Teoretski, ako izgube a Svajcarci dobiju nas, odlucivala bi ukupna gol razlika, a ne medjusobni duel.

Link to comment
Share on other sites

Nije ovde bilo mnogo uzbuđenja. Očekivano "tvrđa" utakmica - Švajcarci su se (slično kao mi) čuvali gola, a u napadu ako uspeju da ugroze. Znaju da teško mogu protiv moćnog Brazila. Na drugoj strani, Brazil sada već očigledno igra dozirano, taktički pristupaju svakoj utakmici u grupi. Znaju da svakom mogu dati gol, ali prvo poluvreme malo ispituju, testiraju protivnika. I samo dodaju gas kad treba. Strpljivo su čekali na gol i to je bilo to. 

Link to comment
Share on other sites

E sad je sve na nasim momcima. Znaci nek sednu, neka rasprave sta imaju, neka izanaliziraju sta je bilo dobro a sta lose. Neka se sete sve nepravde 2018. i rvackih zahvata, pa nek izadju i pobede. 

Ovi svajcarci su bolja ekipa od nas, bolji su tim, imaju hladniju glavu. Ne verujem da mozemo da ih pobedimo, ali mislim da nam je bolje kad idemo iz pozicije underdoga. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Alex_Serbia said:

Kakva smo mi beda, najbolje pokazuje ovo svrsavanje od strane komentatora sa Arene. Ne mozemo da se radujemo zbog nas samih, pa moramo da se radujemo kad pobedi ekipa za koju inace niko ne bi navijao

Brazil je jedna od ekipa za koje uvek navijam. :59:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Brazil odličan ali jako antipatičan tim, kad sam video Kafua, Karlosa i Ronalda k'o da me je sunce obasjalo.

 

Ne vidim da su Švajcarci krš - jaka, uigrana ekipa, pa i Brazil je morao da odigra akciju sa PESa da bi im dao gol. Teško ćemo mi njima da umuvamo, ali ajde...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...