Jump to content

Grupa G (BRA,SWI,SER,CAM)


Grupa G  

50 members have voted

  1. 1. Ko prolazi u 1/8 ?

    • Brazil
      48
    • Srbija
      43
    • Svajcarska
      7
    • Kamerun
      1


Recommended Posts

Ja se vala vise ne lozim.

Bio sam pun razumevanja nakon Brazila,ali nema ama bas nikakvog opravdanja za danasnju partiju. Nivo samoubistva koji smo prezentovali je bio neverovatan. I zaista se divim otpimizmu pojedinih forumasa pred poslednji mec u petak. Nisu Svajcarci bolji od Srbije,ali za razliku od nas ljudi igraju takmicarski fudbal. Ovo sto mi prezentujemo u defanzivi pod Piksijem ne moze da prodje na ovom nivou..nas je i u Lisabonu spasila cinjenica da smo drugi gol umuvali u samom finisu meca,pa Portugal nije imao vremena da reaguje. Jedino tako mozemo dobiti Svajcarce - da zabijemo pobedonosni gol u nekom 90+5 minutu. Jer uopste ne sumnjam da cemo naci nacina da opet popijemo jedno dva komada.

Kamerun je presmesna reprezentacija. Nivo kvaliteta neke Rumunije..da ne kazem i Bugarske. Zaista to mislim - sa njima bi ova nasa dva istocna suseda igrali egal meceve. Plus, vec krenuli da se raspadaju izvan terena jer je Onana odstranjen iz ekipe zbog neke nediscipline. Na terenu su bili spremni da prime pola tuceta golova..a takav im je bio i govor tela nakon sto su dobili treci..samo smo mi majstori samounistenja. Ocajno vodjena utakmica od selektora.

Slag na torti su izjave nakom meca.
PIksi poput Zvalje svaljuje krivicu na druge umesto da preuzme odgovornost. Njih zabole stojko,a mi se nerviramo. Sto kaze onaj Vjetrovic..nama se ovde place,a oni mirni.. kod nikog nisam video ni da je tuzan,ni razocaran,kamoli ljut..salje mi ortak iz Beca poruku da posle tekme nije znao gde je..nije znao sta je narucio u restoranu za rucak dok nije dosao nazad na posao i otpakovao kesu..a nasi potpuna ravnodusnost. More,terajte se u tri...bitno da su tu frizurice i tetovazice..malo su se oznojili,pa posle na pivo..

Za takav pristup nisu ni zasluzili nista drugo nego da se u petak spakuju,pa kuci. Ne bih se ni najmanje potresao da Svajcarci sad dobiju Brazil,pa nek' nasi proklinju zlu srecu. Ionako Svajcarce na terenu necemo proci.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...