Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

Meni ovde jedna stvar nije bas jasna.
Kako je moguce da igraci u sred sezone budu toliko fizicki nespremni?

Da se prvenstvo igra u standardnom terminu, pa ajde... Ovako bi valjda trebalo da su u punom treningu i da igraju celu utakmicu bez problema. Naravno oni koji nisu povredjeni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, vg said:

Meni ovde jedna stvar nije bas jasna.
Kako je moguce da igraci u sred sezone budu toliko fizicki nespremni?

Da se prvenstvo igra u standardnom terminu, pa ajde... Ovako bi valjda trebalo da su u punom treningu i da igraju celu utakmicu bez problema. Naravno oni koji nisu povredjeni.

 

I tu se malo preteruje. Mi nismo trkacka reprezentacija. Nasi igraci se u klubovima sakriju jer ih pokrivaju neki drugi igraci. A ovde su svi zajedno, pa to vise dodje do izrazaja. Ne bismo dali 3 gola i usli u jos 4 dobre sanse da nismo trcali. A njima je trcanje najjace oruzije.

 

Videcemo sve protiv Svice koja je inace reprezentacija koja ne forsira jak tempo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

Slažem se. Možda je moglo malo pametnije na 3-1 sa pozicioniranjem te zadnje linije, ali uvek smo kukali na to kako nemamo killer instinkt i stanemo kad god povedemo. Sad nismo stali, zato smo i dali taj treči gol. Mogao je da padne i četvrti, ali jbg...

Pa nije suština juriti bez glave i ostaviti prostoru protivniku da igra. Mečevi na SP se ne dobijaju tako. Nema šanse da niko nije video dva puta pre drugog gola da su mnogo brži i da ih neće moći ni uhvatiti lasom ako im prođe kontra, a prošlo je i bilo je pitanje kada će proći. I što je još gore - Prošlo je dva puta potpuno jebena ista stvar za dva minuta. Nelogično je da Piksi nije tražio da se pomere više ka golu i da upravo spreče jednu jedinu stvar iz koje smo mogli da primimo gol. Vrlo jednostavno. 

Napred se naši igrači zajebavaju, dodaju petom, igraju kao na malom fudbalu, pokušavaju da ponize protivnika zato što smo sila i zato smo ispušili. Treba pojedini igrači da se spuste na zemlju i da počnu da igraju za tim, a ne da pokušavaju akrobacije na terenu. Tadić u njihovih 16 igra petom. Naravno nikome. Zašto? Šutni je jebote, makar korner izbori.

Izmene? Strašno. Pa Mitrović i Babić nisu igrači na vrhunskom nivou, posebno ovaj prvi. Đuričić ušao u 90, totalno bespotrebno. Radonjić ne znam čemu je služio na terenu i koja mu je bila uloga. 

Jedino je Grujić uneo nešto u sredinu, ali i to je bilo kasno.

Jos jedno to "svi u napad jedan je Hase", može, ali kada imaš tim za to. Mi nemamo. Dakle, pametno i taktično, a ne ko muve bez glave.

Jebaće nas i Švajcarska, a jebala bi nas i da smo dobili danas Kamerun, ali bole oni golovi iz gluposti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekoliko nedopustivih stvari dok vodis 3:1:

 

6 igraca iza lopte na protivnickoj polovini

 

b99ac6f2911eda63ad1c1791564fb.jpeg

 

Niko ne napada ili ometa igraca koji salje duboku loptu, uzasna postavka zadnje linije

 

1d3aa6f2911eda5ccb2949c378f17.jpeg

 

Ako vam to izgleda lose, e pa ponovili su isto 2 minuta kasnije

 

947bc6f2b11eda5ccb2949c378f17.jpeg

 

I posebna prica je odnos Mitrovic - SMS:

 

0b9c06f2911edbab2dade2d1b4717.jpeg

c7b086f2911eda5ccb2949c378f17.jpeg

 

I SMS - Mitrovic:

 

700026f2911edb0cadade2d1b4717.jpeg5cdbe6f2911eda5ccb2949c378f17.jpeg

 

  • Like 24
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, vg said:

Meni ovde jedna stvar nije bas jasna.
Kako je moguce da igraci u sred sezone budu toliko fizicki nespremni?

Da se prvenstvo igra u standardnom terminu, pa ajde... Ovako bi valjda trebalo da su u punom treningu i da igraju celu utakmicu bez problema. Naravno oni koji nisu povredjeni.

Nisu oni nespremni koliko trce glupo i u prazno. Eto mi smo pretrcali vise od Brazila, pa je izgledalo kao da su oni nas nadtrcali. Cekam da izadju podaci za ovu utakmicu rekao bih da smo pretrcali vise i od Kameruna, ali je to bilo glupo zaletanje zbog kog smo i izgubili. Na 3:1 mi jurisamo svi gore, ko u skolskom dvoristu. Kamerunci lagano cekali i iskoristili brzinu za kontre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Venger said:

Nisu oni nespremni koliko trce glupo i u prazno. Eto mi smo pretrcali vise od Brazila, pa je izgledalo kao da su oni nas nadtrcali. Cekam da izadju podaci za ovu utakmicu rekao bih da smo pretrcali vise i od Kameruna, ali je to bilo glupo zaletanje zbog kog smo i izgubili. Na 3:1 mi jurisamo svi gore, ko u skolskom dvoristu. Kamerunci lagano cekali i iskoristili brzinu za kontre.

 

Nisu cekali, i oni su uvodili napadace i pokusali bi da nas napadnu da su znali, ali njihova kreacija ne postoji, videli smo to protiv Svajcarske. Kad god su imali loptu da izgrade neku akciju na postavljenu odbranu izgledali su kao nizeligasi. Zapravo im je jedina sansa da daju gol ta da dugim loptama preskoce nasu odbranu i na brzinu daju gol. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Evo ga neko na Twitteru napisao “insajdersku” da je Vlahovic bio sa Rajkovicevom zenom i da se to tek saznalo u Kataru. Cirkus.

Ako je stvarno istina, to se lako može pretvorit u Francusku 2010. Neizbježno je jednog poslat kući jer inače atmosfera ne može biti drugačija no zatrovana.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Evo ga neko na Twitteru napisao “insajdersku” da je Vlahovic bio sa Rajkovicevom zenom i da se to tek saznalo u Kataru. Cirkus.

 

Pokacili su se njih dvojica na treningu pred Brazil posle jednog duela kad ga je Rajkovic pokupio. Verovatno je jos neko to cuo, pa mu dobro doslo da izmisli pricu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MilošVB said:

Pa dobro, onda je najmanji problem da to demantuju?

 

Ma ko ce ozbiljan da se bavi tviter naklapanjima i da demantuje price od nicknameova sa interneta. 

 

Bolje da se fokusiraju da pobede Svajcarsku u petak, nego time da se bave. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...