Jump to content

Gde su i šta rade


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
4 hours ago, zoran59 said:

 

Obi, drago mi je da si se javio.

Nego sa slicnim znanjima i misljenjima, ne javlja se Magripa. Gde je on?

 

 

On je "nestao" mnogo pre gašenja FB92 koliko se sećam.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sunshine State said:

Nisam ni ja bas najredovnija ovde, ali gde su @Cyber i @Džudi ?

Pa @Džudi se javila 27.12. (mozes provjeriti malo iznad) da je dobro. Ali malo mi je cudno, to je bilo prije mjesec  dana. @Cyber vec ne mogu da se sjetim kad je bila zadnji put ovdje. Cini mi se da je jednom (koliko sam ja vidio) spominjala zdravlje. Nadam se da nije nesto ozbiljno bez obzira o cemu se radi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odjednom mi se ucinilo da sam pogresila temu jer hocu da napisem da mi nedostaju Kinik i Schrodinger a tema se zove dje su i sta rade a ne - `nedostaje mi ovaj-onaj`

 

....A nedostaju zato jer sam gledala temu e-novine i videla sta smo pisali tamo pre desetak godina....sve oko Lukovica i tekstova iz e.

 

npr. Kinik odgovora drugom niku: Pati drvendalo :lol_2:

 

A Sred, pa razne stvari je pisao.... jednu sam prenela na StraMputica temi....

 

 

edit....i tako.

Edited by Mama_mia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mislim da je ovo već jedno n-ti put da se postavlja isto pitanje,a pošto te veoma cenim,evo i ja ću bar treći put da odgovorim. :classic_tongue:

Glenn je bio postavljen za moda na Politici. Imao je neki post ili anketu koja je uzburkala strasti na forumu..to je period neposredno po pokretanju ovog foruma. Tenzije između spratova su bile izraženije.
Jedan deo forumaša sa Sporta (među kojim i ja),nezadovoljni nekim delovima uređivanja foruma,smo pokušali da pokrenemo jednu diksusiju sa vlasnikom i mod-timom. Nije povod bio taj Glennov potez..on se samo ukopio u širu sliku.

Mislim da nas nikad nisu dobro razumeli..ili nisu hteli..bilo je tu i par klizećih startova..đonom..jesmo zatražili da Glenn odstupi sa mesta moderatora,ali ne i da napusti forum. Ne da prestane da piše. Njega je to očito uvredilo..sam je odstupio i faktički nestao.

Ja se nisam slagao sa svime što je pisao, iako sam oduvek smatrao da smo generalno na istoj strani. Žao mi je što je otišao i voleo bih da se vrati. Ne pišem ovo zato što me grize savest;samo dajem neku retrospektivu događaja.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...