Jump to content

Gde su i šta rade


Recommended Posts

Ako nije problem..imas li link ka nekom njenom postu sa starog foruma? ^ Jer ja ne bih bezveze,iz zezanja ili dosade napisao da je ne pamtim.. Znaci,pisala je pre 2013.dodine (kada sam se ja registrovao). Mislim da sam se registrovao krajem 2013...

Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, Drug Crni said:

Ako nije problem..imas li link ka nekom njenom postu sa starog foruma? ^ Jer ja ne bih bezveze,iz zezanja ili dosade napisao da je ne pamtim.. Znaci,pisala je pre 2013.dodine (kada sam se ja registrovao). Mislim da sam se registrovao krajem 2013...

 

1 hour ago, McLeod said:

Jedino neko ko je umesan sa pretragom postova na starom forumu, recimo gospodin Mate koji voli da kopa moje stare postove 😛

 

Evo našao sam jedan topic gdje je aktivna bila forumašica Sanguinic 

 

 

A evo i jednog fan topica na tenisu kojeg je otvorila i totalno izmeklaudisala

 

 

Pretraga mi isključivo izbacuje postove iz tog nekog perioda oko 2010. godine tako da zaključujem (a i po sjećanju) da nije bila baš aktivna nakon toga (ako i uopće). Zato je se Crni ni ne sjeća.

Link to comment
Share on other sites

Pregledao sam topik koji pominjes..kojeg je i otvorila. Nema njenih postova na par poslednjih strana uopste,a ni na nekim drugim topicima iz 2014. Forum pre 2012.nisam ni citao..
Ne secam je se ni posredstvom avatara.

Tako da..tesko da je ona pisala nakon 2013..toliko izlapio nisam :classic_biggrin: Osim ako to nisu zaista bili neki sporadicni upisi..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 4th and Goal said:

Fino si počastio Zorana

:roflmao:

E,ako si normalan...:lol_2: Naravno da sam mislio samo i iskljucivo na sebe,ali..! Sad kad si ovako postavio stvari (ukazao),zaista ispada kao da sam mislio na njega. Zorane, nisam, casna pionirska. :classic_biggrin:

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...