Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ovo je bila najbolja defanzivna partija Jokića koju sam video u životu. Na momente je delovao kao ekšual zaštitnik obruča, menjao je šuteve Majamiju, Džimi je odustajao od šuta na metar-dva od obruča kad ga vidi ispred/iznad itd. Čak je i nogama uspevao da isprati gotovo sve što je trebalo. I bio je konzistentan kroz čitavu utakmicu u tome. Neverovatno. Mark Gasol partiju je maltene izvukao. :23:

  • Like 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, LordOfTerror said:

Legit su svi oni, dobri ljudi, znaju da naprave atmosferu i plivaju u tim korporacijama ali postoji razliku izmedju Matzole, Sunkoglavog, Melouna i Spoelstre. 

 

Sto naravno dolazi do izrazaja kada su izgledi donekle izjednaceni, dok Jokic samo moze da iznese ceo roster i pola one nesrecne hale Majamija smesno je o bilo cemu drugom pricati...

 

Trebalo je dosta godina da sve klikne. Od velikih ugovora Plumplija, Milcrapa, Bartona do Gordona, Pope, Browna koji više imaju smisla uz Nikolu. Ide tu zasluga Malonu.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ide neka priča da će Janis igrati onu portorikansku ligu u sklopu priprema za SP, da uđe u formu. 

 

Da navezba bacanja na 60% prvo

Jel ima u Portoriku neki Kil ili Magdeburg?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Manu said:

 

Poješće ga Holand

Normalno, u Portoriku se sviraju koraci

38 minutes ago, drperce said:

Da navezba bacanja na 60% prvo

Jel ima u Portoriku neki Kil ili Magdeburg?

Nema rukomet, ali je dobra atletika. Oprobaće se u bacanju koplja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milos 3.14 said:

Ide neka priča da će Janis igrati onu portorikansku ligu u sklopu priprema za SP, da uđe u formu. 

 

 

2 hours ago, Milos 3.14 said:

Normalno, u Portoriku se sviraju koraci

Nema rukomet, ali je dobra atletika. Oprobaće se u bacanju koplja.


Ima baseball gde sumnjam da bi izgledao dobro, na drugoj strani u borbama kokoski koje su tamo izuzetno popularne vec vidim GOAT potencijal.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DameTime said:

Nije predviđen da bude superstar, ali poslednje 4 godine sam se sita načitala raznoraznih gluposti na račun Jamala, samo zato što ljudi smatraju da su entitled da kažu nije dovoljno dobar da igra sa Jokarom. Jer, Jokara je Srbin, pa ako ne pobedi moraju da se traže neki dežurni krivci oko njega.

 

Isto važi za MPJ, koji u ovom plej ofu čak i na ovom topicu, gde su ljudi poprilično košarkaški pismeni, prolazi neke faze od tihog heroja na obe strane terena do štetočine koju treba trejdovati za par pikova.

Super je to sto igra dobro u plej of-u. Ali treba da dokaze da moze da nosi tim kada Jokic  propusti  utakmice  u regularnom delu sezone . Posto su bez Jokica jedan od najgorih timova u ligi.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki8 said:

Super je to sto igra dobro  u plej of-u. Ali treba da dokaze da moze da nosi tim kada Jokic nije u sastvu. Posto su bez Jokica jedan od najgorih timova u ligi.

 

Što? Jokić je uglavnom u sastavu :classic_happy: 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Miki8 said:

Pa kada propusti utakmice zbog povreda ili bolesti. Skor im je mizeran kada on odsustvuje sa terena.

 

Jamal nije projektovan za prvog igrača ekipe, a nije imao ni priliku da se nađe u takvoj ulozi. Na žalost ili na sreću, ova ekipa Denvera nije imala mnogo prilike da igra bez Jokića. Svakako verujem da ako bi bio prinuđen da sticajem okolnosti popuni Jokićeve cipele, Jamal bi se privikao u nekom doglednom vremenskom roku.

 

 

9 hours ago, Indig0 said:

 

Rekoh u afektu, istina. Dodao bih uz tih par pikova i solidnog backup centra pa neka ide. 😅

 

Moze on sledecu tekmu da postigne 20 poena i ima 10 skokova a to opet ne mora da znaci da nece upasti u bunar i sutati vec na sledecoj daleko ispod proseka. 1/10 za 3p.

 

Uz to lik je injury prone, mislim da je samo pitanje vremena kada ce nesto kvrcnuti u ledjima a ugovor 35 milki.

 

Kakvog igraca na trzistu mozes naci za taj novac? Ne verujem da ne bi bio upgrade u odnosu na njega. + plus bi bilo para za ugovor Brusa Brauna.

 

Ma tvoj upis je samo poslužio kao slikoviti primer jer je bio poslednji koji sam videla. 😄 Reci mi, koliko igrača u ligi znaš MPJ-evih gabarita - fizičkih predispozicija - i njegovog šuta? Pazi samo da ne navedeš KD-a.

 

Tog dečka su isto osakatile povrede. Međutim, njega je Denver svesno uzeo i dao mu taj ugovor, i odlučili su da igraju na taj rizik. Od mene imaju rispekt jer veruju u svoj Big 3 i to će im vrlo moguće doneti titulu već sad, a sva trojica su (relativno) mlada. MPJ je svakako deo te trojke.

 

Mene strašno trigeruje (nije mi problem da to priznam) što Jokićevi (ne Denverovi, nego Jokićevi) navijači ne mogu da podnesu da neko malo više pohvali Jamala ili MPJ. Da mogu, ne bi se skakalo na svaku lepu reč o Jamalu u stilu jeste, ali Jokić je glavni... Svi znamo da je glavni, no da nema ovakvog Jamala koji je među retkim bekovima da diže nivo igre u plej ofu, ne bi se ni Nikola faktički prošetao do finala. On sam je izjavio da je Murray često najbolji igrač Denvera na terenu i njegove reči valjda imaju neku težinu.

Edited by DameTime
reči
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ma tvoj upis je samo poslužio kao slikoviti primer jer je bio poslednji koji sam videla. [emoji1] Reci mi, koliko igrača u ligi znaš MPJ-evih gabarita - fizičkih predispozicija - i njegovog šuta? Pazi samo da ne navedeš KD-a.
 
Tog dečka su isto osakatile povrede. Međutim, njega je Denver svesno uzeo i dao mu taj ugovor, i odlučili su da igraju na taj rizik. Od mene imaju rispekt jer veruju u svoj Big 3 i to će im vrlo moguće doneti titulu već sad, a sva trojica su (relativno) mlada. MPJ je svakako deo te trojke.
 
Mene strašno trigeruje (nije mi problem da to priznam) što Jokićevi (ne Denverovi, nego Jokićevi) navijači ne mogu da podnesu da neko malo više pohvali Jamala ili MPJ. Da mogu, ne bi se skakalo na svaku lepu reč o Jamalu u stilu jeste, ali Jokić je glavni... Svi znamo da je glavni, no da nema ovakvog Jamala koji je među retkim bekovima da diže nivo igre u plej ofu, ne bi se ni Nikola faktički prošetao do finala. On sam je izjavio da je Murray često najbolji igrač Denvera na terenu i njegove reči valjda imaju neku težinu.
Brandon Ingram, ako baš tražiš poređenje.
Murray da uzme finals mvp bi bila predivna priča , čak bi se pojedinci na forumu pošteno naslađivali ako do toga dođe.
Svakako im fali toga na ovu skupoću
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Luchifer89 said:

Brandon Ingram, ako baš tražiš poređenje.
Murray da uzme finals mvp bi bila predivna priča , čak bi se pojedinci na forumu pošteno naslađivali ako do toga dođe.
Svakako im fali toga na ovu skupoću

 

Lepa će sportska priča biti svakako, ko god da bude FMVP. 

Link to comment
Share on other sites

Pa imali su i ove sezone niz od  5,6 utakmica  gde je Jokic odsustvovao i bili su uzasni.  Ne vidim Mareja kao  igraca koji moze sam da nosi tim  do bilo kakvog uspeha. On bas tesko radi za sve svoje poene kada nema Jokica na terenu. Mozda bi i mogao sa nekim novim trenerom  koji zna da improvizuje, da se prilagodjava i da izvuce najbolje sto moze od svih igraca u ekipi.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

 
Lepa će sportska priča biti svakako, ko god da bude FMVP. 
Vidiš kako je jednom Jokićevom navijaču čak i želja da Jammal bude mvp, ne bi li sledeće sezone postao konstantniji i bolji igrač. Neverovatna pojava na forumu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...