Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Darko said:

Uh, tu baš nisam siguran, ali čuvao ga je koliko je mogao. Džimi je suvise jak za njega, bolje je izgledalo kada ga je čuvao Gordon a i MPJ. 


To mu valjda dodje "pristojno" 🙂 A i bio je bolji nego Brus Bobi Brown i KCP kad bi ostali, plus su njega targetovali

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, realno *w said:

Ali koliko Majami publiku boli tuki... 

 

Krene treća četvrtina, veliko finale, egal serija, egal tekma, ljudima je ipak prioritet taj hotdog na poluvremenu, pa se se vrate sa 4-5 minuta zakašnjenja.

Klasika za Majami, na početku tekme uvek se tek krajem prve četvrtine popune mesta.

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Darko said:

Posle se ispravio, ali u to vreme mi je izgledalo kao trolovanje, zna se od koga sve počinje. Što naravno ne umanjuje Murray-jev doprinos, paklen igrač. Mnogo mi je drago što igra ovakav plejof, sramota je da ovakav igrač još nije igrao na All Star-u.

 

:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darko said:

Izvini, ali može li bez ovakvih prostakluka?  :classic_biggrin:

 

U mom odgovoru na tvoj upis kroz smajli nema ničeg prostog. To je najslikovitiji način da odgovorim na floskule tipa posle se ispravio...meni je u to vreme delovalo kao trolovanje... i slično. 

 

Jokićevi navijači koji ne mogu da podnesu da neko malo više hvali Jamala... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

U mom odgovoru na tvoj upis kroz smajli nema ničeg prostog. To je najslikovitiji način da odgovorim na floskule tipa posle se ispravio...meni je u to vreme delovalo kao trolovanje... i slično. 

 

Jokićevi navijači koji ne mogu da podnesu da neko malo više hvali Jamala... 

:roflmao:

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Malone rešio utakmicu rošadom Braun-Porter Jr.  Odigrao je jako inteligentno i znao gde mora da bude, kako bi najbolje iskoristio fokus odbrane na Jokaru i Murraya. Porter to nemože, jer je jednodimenzionalan igrač u napadu i prelako ga je braniti. A to se najbolje pokaže u ovako bitnim utakmicama, gde se ekipe spremaju jedna na drugu u detalj.

Link to comment
Share on other sites

Kakva dominacija Jokića, Marej solidan 😉. Mrtvi CB će na NCAA titulu dodati i NBA titulu, jedan od retkih.

 

Stodeset poena je magična brojka koju Majami teško može da dostigne, a koju Denver ubacuje i nogom kad šutira. Konačno su se rešili da ne pomažu sa Batlera, pretvorili su ga u skorera 😁.

 

Ne vidim kako Majami može da dobije 3 od 4 tekme, statistika kaže da u 80% slučajeva seriju dobija ekipa koja povede 2:1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se ovo zavrsava u pet meceva. Bas je prevelika razlika. Naravno svaka cast Dzimiju i Majamiju, da NBA ima vise ovakvih ekipa, a ne timova koji tankuju i titraju flopove da bi ih utopili za nove pikove koji ce postati novi flopovi, bilo bi to bolje takmicenje.

  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

 

Šta je tačno trolovanje, to što hvali Jamala?

 

Miki svakodnevno doprinosi kvalitetu ove teme sadržajem koji postuje, što se za mnoge ne bi moglo reći. 

 Sto znaci ako nemam neki doprinos ne mogu da pišem na temi? 


I ako možeš da mi napises šta je to tačno doprinos kvalitete na forumu, i ko si ti da to određuješ? 

Od prvog dana sam na forumu, citam redovno iako ne pišem toliko, mislim da nema potrebe da komentarišem nešto i da budem statpadder postova sto kaže Perkins kao neki sa 5000 postova…


Decko kvalitetno troluje, sto ima svako pravo od početka plejofa i generalno sezone, ali isto imam i ja pravo da ga pitam da li se isplakao konačno ili taj proces i dalje traje, ne vidim iskreno da se on mnogo potresao, za razliku od nekih drugih ovde.

 

denver in fajv 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stex said:

 Sto znaci ako nemam neki doprinos ne mogu da pišem na temi? 


I ako možeš da mi napises šta je to tačno doprinos kvalitete na forumu, i ko si ti da to određuješ? 

Od prvog dana sam na forumu, citam redovno iako ne pišem toliko, mislim da nema potrebe da komentarišem nešto i da budem statpadder postova sto kaže Perkins kao neki sa 5000 postova…


Decko kvalitetno troluje, sto ima svako pravo od početka plejofa i generalno sezone, ali isto imam i ja pravo da ga pitam da li se isplakao konačno ili taj proces i dalje traje, ne vidim iskreno da se on mnogo potresao, za razliku od nekih drugih ovde.

 

denver in fajv 

 

Ne, ne znači uopšte to 🙃 Znači da je jako prosto targetirati drugog forumaša, koji ima kvalitetne postove i doprinosi temi, kako troluje ili da li se "isplakao". To što ti više uživaš da čitaš nego da pišeš i što ne želiš da imaš mnogo postova je sasvim legitimno i okej.

 

P.S. To što se onaj kome je upućeno ne potresa mnogo ne čini nešto više okej. Iz mog ugla, naravno:classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Stex said:

 Sto znaci ako nemam neki doprinos ne mogu da pišem na temi? 


I ako možeš da mi napises šta je to tačno doprinos kvalitete na forumu, i ko si ti da to određuješ? 

Od prvog dana sam na forumu, citam redovno iako ne pišem toliko, mislim da nema potrebe da komentarišem nešto i da budem statpadder postova sto kaže Perkins kao neki sa 5000 postova…


Decko kvalitetno troluje, sto ima svako pravo od početka plejofa i generalno sezone, ali isto imam i ja pravo da ga pitam da li se isplakao konačno ili taj proces i dalje traje, ne vidim iskreno da se on mnogo potresao, za razliku od nekih drugih ovde.

 

denver in fajv 

 

A šta drugo da radi navijač lejkersa u ovo doba godine...

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Svuda se potencira Majamijev toughness, ali noćas je Denver imao 25 skokova više i zadržao je protivnika na 40% šuta za 2 poena. Posebno u drugom poluvremenu je radio mlin za meso, 30:12 u skoku. U tom periodu je Denver imao 1/5 za tri, uz samo 5 pogođenih trojki za čitavu tekmu, naspram sezonskog prosjeka od 11.8, znači, da je Denver šutirao prosječno, ovo bi išlo u stoka razliku i totalno demontiranje Majamija.

 

Majami u 3/4 totalno istjeran iz reketa, 6 pokušaja i samo 2 FG, Denver u istom periodu 9 FG samo na obruču. EDIT: i to svi redom unosili loptu u koš, Jokara, Murić, Odron, Hrišćanin.

 

Edited by Beonegro
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Jokićeve igre se često uzimaju zdravo za gotovo, što svakako nije kul, ali dešava se kad superstar isporučuje konstantno na baš visokom nivou. Sve je to normalno jelte.

 

Međutim, ovaj momak, konstantno osporavan, pljuvan, naročito od pojedinih navijača Denvera :classic_happy: za kog su se svi ironično pitali da li može da pomogne prvom igraču ekipe da dođe do titule - konačno je zasijao onako kako treba da sija.

Mnogo mi je drago zbog njega, jer osim što je gotivac generalno, prošao je najtežu povredu iz koje se vratio bolji. 

 

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...