Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, freethrow said:

Nagradno pitanje: da li biste više voleli da u svom poslu (čime god da se bavite) imate slobodu jednog Russella Westbrooka ili jednog Drejmonda?

 

Why not both? Ponekad se zapitam kako je to biti rasterecen pisanim (a jos vise nepisanim) normama svake vrste i oslobodjen tih nekih suvisnih kvari-igra osecanja kao sto su sramota.

 

Mora da je ful.

 

On a more serious note, ne mislim da Ras ozbiljno misli da je odigrao dobro. Ovo mi vise mirise na neki inat i ne pokazivanje slabosti javnosti a narocito medijima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma ne poredim ja igrače, Drejmond je za Vestbruka uvek bio i ostao Bil Rasel lično, ja pričam o poslu 🙂

 

 

on a more serious note, nisam gledao Bitju za LA, ali vidim da je Warriors sub oduševljen prikazanim sa obe strane.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Radonja said:

Jbt Russ 0-11..Pa mnogo je brate.

Iskreno, treba da se odradi trejd ali ne samo zbog Lejkersa nego i zbog Russa. Bas je mentalno pao, vjerujem da mu je muka od pritisaka i zvizduka. 

 

Inace sut ga nije sluzio ali uopste nije odigrao losu partiju u drugim aspektima, finu odbranu je peglao a posebno u 4/4.

 

Mogao bi malo AD da se pogleda u ogledalo jer igra kao neka pi....

Edited by Miki28
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, freethrow said:

on a more serious note, nisam gledao Bitju za LA, ali vidim da je Warriors sub oduševljen prikazanim sa obe strane.

 

U smislu sto lose izgledaju? Pa sad, ne bih se ja unapred radovao na njihovom mestu.

 

Kliperse (kao i Denver) treba ceniti po tome kako izgledaju tek posle (cuvenog) all-star brejka.

 

Pa i Lejkersi verovatno nece u ovom obliku docekati kraj sezone, ocekujem utapanje pikova i reshuffle najkasnije zakljucno sa Bozicem.

 

Bice zapad jaci nego prosle godine.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

@DKH Welcome aboard! 🥳 

 

55 minutes ago, freethrow said:

Nagradno pitanje: da li biste više voleli da u svom poslu (čime god da se bavite) imate slobodu jednog Russella Westbrooka ili jednog Drejmonda?

 

Uh, ovo je jako teško pitanje. Možda bih izabrala Rasovu poziciju jer je kao pas koji laje ali ne ujeda. Dok Drejmond kao što Barkli reče ima taj momenat da je tolerisan jer je uprkos ponašanju donosio rezultate timu. I nekako mi je njegova situacija ekstremnija. Mislim, da li biram da napravim 11 grešaka u toku radnog dana bez da me otpuste ili da udarim kolegu bez da me otpuste? Ovo prvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, freethrow said:

Jeste, ja sam uveren da bi Russ u barem 10 ekipa bio jako produktivan i koristan. 

Slazem se.

Ne znam ko je rekao, mozda Barkli ali Lejkersi su oduzeli radost Russ-u i vice versa. 

 

Inace Lejkersi mi djeluju bolje ove sezone iako imaju 0-2. Dobro je uini rekao, ne znam zasto ne potpisu Mela, fali im sutera za ovo sto oni igraju. 

 

Ipak prva i osnovna stvar jeste AD. Ovo je klasicna alibi igra i sramotno za gledanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Nagradno pitanje: da li biste više voleli da u svom poslu (čime god da se bavite) imate slobodu jednog Russella Westbrooka ili jednog Drejmonda?

 

Pa pitanje uopste nije tesko, Greenova sloboda je otprlike kao da radis u nekom Microsoftu od 8-20h zaradjujes firmi milijarde i istpre te ako na team buildingu prebijes castacicu bazena jer je stavila previse hlora. Iz prostog razloga zato sto bi firma pretprela nendnoknadiv gubitak da te oteraju.

 

RW ti dodje kao neki Jutka koji vodi drzavno preduzece u stecaj.

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

on a more serious note, nisam gledao Bitju za LA, ali vidim da je Warriors sub oduševljen prikazanim sa obe strane.

 

dubs sub se kurči, kakav je i red kada si prvak. samo, clippersi su sada na nekoj nuli u smislu uigravanja ali ipak deluju ozbiljno, za prvu tekmu pogotovo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Kakav Melo, svaki minut njegove igre služi da protivnička ekipa dođe do poena.

 

Jednostavno čekati trejd Vestbruka na dedlajnu da se ekipa pojača za plej in.

 

Baksi veoma ozbiljni kada su dobili Filu, bez Krisa i Peta.

Trebaju suteri a ova ekipa je ipak bolja defanzivno nego prosle sezone. 

Nemamo sutera.

 

Jedan Klay razoren od povreda bi bio najbolji igrac ove ekipe.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Kakav Melo, svaki minut njegove igre služi da protivnička ekipa dođe do poena.

 

Jednostavno čekati trejd Vestbruka na dedlajnu da se ekipa pojača za plej in.

 

pa ne mora melo ako imaš nekog boljeg defanzivca ali mislim da vam to ovog puta nije problem, tj da ima ko da pokrije taj segment ali šutera nemate izvan lebrona i lonnie walkera.

melo je igrao za 2.6 miliona, pa je to još jedan razlog zbog kojeg sam baš njega naveo

 

trejd wbrooka ako se desi, može samo da vam oduzme assets.

svakako mi u ove dve tekme ne izgledate kao ekipa koja je sigurna za plejin a kamo nešto više.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

lol, Klipersi jedni od favorita od za titulu, ali Lejkersi nisu nisu favoriti za plej in. Da je igrao Bojan umesto Vestbruka i pogodio 3-4 šuta od 11, Lejkersi bi dobili ekipu koja je favorit za titulu. Lejkersi imaju šuplju ekipu na toliko nivoa, ali i dalje imaju veoma jak duo Bron&AD

 

Ne vidim ja da bi lejkersi izgubili asete, pojaviće se ekipa koja će da čisti svoj salary cap od ugovora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

lol, Klipersi jedni od favorita od za titulu, ali Lejkersi nisu nisu favoriti za plej in. Da je igrao Bojan umesto Vestbruka i pogodio 3-4 šuta od 11, Lejkersi bi dobili ekipu koja je favorit za titulu. Lejkersi imaju šuplju ekipu na toliko nivoa, ali i dalje imaju veoma jak duo Bron&AD

Jak duo? Cemu sluzi taj duo? Ds popunjavaju statse posto im je uticaj na igru u minusu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Beonegro said:

Kakva preCtava Embiida, 15 poJena iz samo 21 šuta. EMVIPI EMVIPI

 

Inace mislim da je postigao 0 poena u drugom poluvremenu.

 

Njega ne da je Lopez nesto neutralisao ili usporio nego je bio bolji u svakom aspetku, odbrambenom, poenterskom, trkackom?! Bukvalno je svaki napad imao otvoren sut jer ova mrcina ne moze da pomeri iz reketa.

 

Mislim da su i veliku seriju 13-0 ili tako nesto napravili na kraju 3/4 dok je Embid bio na klupi iz prostog razloga sto nisu imali i igraca manje u tranziciji.

 

Prosto je neverovatno da se covek sa takvom istorijom povreda i problemima sa fitnesom pojavi ovakav na pocetku sezone nakon slobodnog leta...

 

Ovakve radne etike bi se i Sak postideo... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Jak duo? Cemu sluzi taj duo? Ds popunjavaju statse posto im je uticaj na igru u minusu.

lol, Lejkersi imaju toliko jadnu ekipu da kad isključiš Bron&AD, imaju jadniju ekipu od Sparsa. Sparsi imaju Keldona& Poeltla, MekDermota, tricaša Vasela itd...

Link to comment
Share on other sites

Lejkersi jesu specifični po tome što na papiru imaju verovatno najjači duo lige, problem je što Dejvis očigledno nije isti igrač kao pre 2-3 godine, a Lebron izgleda juri neke svoje rekorde. Meni je to gore nego Vestbruk kog bi čini mi se svi šibali trostrukom kamdžijom. Okej, on ne može bolje, ali Lebron može a igra neku svoju igru. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

lol, Lejkersi imaju toliko jadnu ekipu da kad isključiš Bron&AD, imaju jadniju ekipu od Sparsa. Sparsi imaju Keldona& Poeltla, MekDermota, tricaša Vasela itd...

Nismo djeca sa lol. 

Jadna ekipa? Sta ti treba vise od tog jakog dua od kojeg pricas? Da je taj duo tako jak pa iznijeli bi i igrace iz aba 2 lige do plejofa. Pogledan neku utakmicu pa da vidis uticaj na igru ta 2 igraca koji su jak duo. Sramotno. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

 Da je igrao Bojan umesto Vestbruka i pogodio 3-4 šuta od 11, Lejkersi bi dobili ekipu koja je favorit za titulu.

 

ko je bojan? bogdanović?

da je knicksima igrao donovan mitchell, pobedili bi memfis, ne kapiram taj tvist u logici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...