Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

27 minutes ago, uini said:

 

recite treneru da landale mora da igra 18-20mins, imam ja svoje razloge 😐

fantasy? čak se spominje da bi u nekim varijantama igrao strech četvorku alongside Ayton. ne znam šta čekaju sa Crowderom. Monty je tražio da se riješi njegova zamjena do pred prvi meč. nije se desilo aCam Johnson zbog grčeva nije igrao u zadnjem kvartalu a Craig izgleda bezveze. Ušli u sezonu bez back-up četvorke. neozbiljno je blaga riječ. stigli -15 u zadnjih osam i po minuta sa postavom Book, Payne , Lee , Mikal i Ayton

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Optimističan skoro kao Frensis. Ne mora to ništa da znači, kao ni ova naša pobeda protiv vas. 

 

Ma nek se teraju, dobili su sve pre season utakmice, mogli su da izgube neku. Sad kad je krenula ozbiljna kosarka, opet cemo zavrsiti 12ti bez PO i bez dobrog pika. Vec sve vidim, dovoljno dugo pratim ove padavicare. 

Link to comment
Share on other sites

 

Samo je pitanje vremena kad ce doci do trejda. Mislio sam prije par nedelja da ce cekati do trade deadline ali sad sam ubidjedjen da ce se destiti do katolickog Bozica najkasnije a vrlo vjerovatno i tokom novembra.

E da inace da dodam. @delgado @Dracarys ovaj je jos stakleniji od AD. 

 

Myles Turner ladies and gentlemen

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Miki28 said:

 

 

Ovo je zaista porazavajuce. Jedan od najboljih napadaca lige do dolaska u Lejkerse do ovog. Katastrofa

Ovo za Davisa je poprilicno tupav i skoro pa nebitan podatak. Ovo ti je kao da napises da Klay Thompson uhvati samo 3 od 5 skokova na koje krene. Pa ne uhvati...jer je bek...i nizak je. 

E tako i ovo za Davisa...pa nije on gunner pa da sad njegovu igru procjenjujemo kroz jump shooting.

 

Nije da branim ove raspale Lakerse ili Davisa, samo raskrinkavam nebitnu statistiku. 😁

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosta said:

Ovo za Davisa je poprilicno tupav i skoro pa nebitan podatak. Ovo ti je kao da napises da Klay Thompson uhvati samo 3 od 5 skokova na koje krene. Pa ne uhvati...jer je bek...i nizak je. 

E tako i ovo za Davisa...pa nije on gunner pa da sad njegovu igru procjenjujemo kroz jump shooting.

 

Nije da branim ove raspale Lakerse ili Davisa, samo raskrinkavam nebitnu statistiku. 😁

Bitna je itekako ako si gledao dovoljno AD prosle a i ovaj mec sa GS na otvaranju. 

 

On uzima najvise ovih suteva jer ne zeli da se zamara ili se boji kontakta. Njemu je skok sut bio samo jedno od oruzja ranije koje je koristio da otvori povremeno teren. Nema vise zestokog napada iz pika, iz popa, igre ledjima. Bukvalno iskoriscava 50% svoje igre i to je zalosno gledati. 

 

Podsjeti se malo perioda iz Pelikana i 1 sezone u Lejkersima pa ces vidjeti nebo i zemlja razlika u njegovom mindsetu

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Bitna je itekako ako si gledao dovoljno AD prosle a i ovaj mec sa GS na otvaranju. 

 

On uzima najvise ovih suteva jer ne zeli da se zamara ili se boji kontakta. Njemu je skok sut bio samo jedno od oruzja ranije koje je koristio da otvori povremeno teren. Nema vise zestokog napada iz pika, iz popa, igre ledjima. Bukvalno iskoriscava 50% svoje igre i to je zalosno gledati. 

 

Podsjeti se malo perioda iz Pelikana i 1 sezone u Lejkersima pa ces vidjeti nebo i zemlja razlika u njegovom mindsetu

 

 

Ok, ali opet...zasto bi usporedjivali Dejvisa iz 2016. sa danasnjim Dejvisom? Nemere to tako.

Link to comment
Share on other sites

nadam se da je ovo samo početak dobrih reddish-partija; nemoguće je da lik toliko atletičan, sa mekom rukom i vrlo solidnim ulazom / 1na1 igrom a na sve to i vrlo dobrom 1na1 odbranom, ne postane makar dobar nba igrač. ima puno rupa ali ima i puno talenata za savremenu košarku.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosta said:

Ok, ali opet...zasto bi usporedjivali Dejvisa iz 2016. sa danasnjim Dejvisom? Nemere to tako.

Uporedi sa Dejvisom '19, '20, '21 i danas. Umesto da se arsenal siri kod njega se smanjuje i pribjegava necemu sto mu nije forte. Jos kad na to dodas da on u off-season nije 3 mjeseca pipnuo loptu, dobijes ovo. 

Postoji razlog zasto danas vise oribjegava sutu sa polidistance, za 3 poena i zasto opadaju procenti, broj slobodnih bacanja i uopste broj pokusaja iz igre. Agresivnosti nema jer se zadovoljava skok sutem. 

To sto bi rekli potvrdjuju i statsi a tek eye test kad pogledas nekoliko cijelih meceva AD.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako je Denver uspeo da primi 75 poena za poluvreme od Jute?! Uspavao sam se sinoc, probudio na poluvremenu, video rezultat i vratio se na spavanje. Nije mi kasno, mislim tek je prvi mec, ali ono, Malounu puna usta odbrane, a malo falilo da padne neki rekord u pp.

 

1 hour ago, bodo said:

it's too soon ali pelikani će biti nagazna mina, to mi izgleda sve izvjesnije. 

Mislim da i nije too soon, imali su odlican zavrsetak prosle sezone, plus imaju Ziona. Meni ne bi bilo iznenadjenje da zavrse u top4 na zapadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

 

Ma nek se teraju, dobili su sve pre season utakmice, mogli su da izgube neku. Sad kad je krenula ozbiljna kosarka, opet cemo zavrsiti 12ti bez PO i bez dobrog pika. Vec sve vidim, dovoljno dugo pratim ove padavicare. 

 

Zli jezici će reći da još uvek nije krenula ozbiljna košarka. :wicked:

 

Spoiler

Ne mislim na PO, nego posle All Star-a.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AgroLaki said:

 

Au jbt vec 0-1 a idemo kod Kipersa i GSW, znaci startujemo 0-3, nek krenu odmah da tenkuju, muka mi je od svega... 

Pa nije kao da će biti potreban veliki broj pobeda za plej in, ja bih rekao 30-35. Za poslednja dva mesta se kolju Lejkersi, Kingsi i Blejzersi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, freethrow said:

 

Kakav je Zajon, kao jabuka. Nekako bi bilo super, nevezano za plejof, da se organizuje na kraju sezone jedna serija na 4 dobijene između Bruklina i Lakersa.


Ne mogu da ne primjetim da je sve, samo ne jedno, bilo polaganje.

Izgleda da se polako misli o tim koljenima 🙂

Edited by nemanjau5
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...