Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Btw, mislio sam da je prodaja THT za Beverlija ok potez da popravimo defanzivu na perimetru i pod uslovom da AD nije ovakav raspad kao sto jeste.. Ispostavilo se da smo dali solidnog igraca za ovo lajavo pasce koje ne moze 3 poena da prebaci.. Potez vredan jedino ciscenja kapa dogodine, igracki teski downgrade kako je krenulo. Tuga.

 

 Btw2, jedva cekam Miami vs Boston za 2 i po sata. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas lepo igra Tyler. Bilo je tu finih floutera a bogami i jedna dobra blokada u tranziciji Kelta.

Oseca se odsustvo Tuckera u odbrani prilicno. U ovih utakmicu i po Heat ne deluje elitno na toj strani terena. 

Lauri i Adebajo vcrs dosta bolji, medjutim Kelti sve vreme beze sa prednoscu. 

Link to comment
Share on other sites

Random mix of hot and lukewarm tejkova za ovu sezonu:

 

-Bruklin biva 5-6 na kraju sezone i verovatno ispada u prvoj rundi plejofa (ponovo).

-Fila second round exit.

-Milvoki izlazi sa istoka.

-Klivlend biva u top 4 na istoku, i ulazi minimum u drugu rundu plejofa. Ici cu toliko daleko da ih vidim u finalu istoka.

-Portland ce nekome da pomrsi racune i na guzove/plejin ce zavrsiti u plejofu zapada.

-Pelikanse isto vidim u plejofu.

-I pored celokupnog cirkusa, Dabsi su prvi u regularci.

-Finiks nece nista konkretno uraditi. Ne bi me iznenadilo da (tesno) ne uspeju da ostvare ni HCA, u kom slucaju im predvidjam ispadanje u prvoj rundi doigravanja.

-Nagetsi ili idu do kraja ili ispadaju vec u prvoj rundi.

Edited by Horium
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jak je Boston bas, odbili su sve nalete Majamija. Jos igraju bez Timelorda na startu sezone. Vonleh u rotaciji za Celts

Kako bi samo legao trejd za Crowdera, Caleb je ok ali nije starter materijal ekipe koja pretenduje na vrh istoka. 
Dipo kao nikad zdraviji u poslednje vreme, a propusta opet pocetak sezone zbog kolena. Opasno fali ovoj ekipi. 

 

 Razmisljam uz sta da se uspavam, na nbaTV ce da ide PTB-PHX, a na espnu GS-Denver..

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

A jbg, negde sam nailazio na neke izjave kako se divno oseca sto je ponovo potpuno zdrav etc ili sam jednostavno previse verovao naslovima bez otvaranja vesti, uglavnom mi iskakalo na fejsbuku. Jebiga, ne da se Dipu, a taman je povratio dobru formu krajem prosle sezone. Tuga 😞  Bez njega, i odlaskom Tuckera, odbrana prilicno pati sto je vidljivo u prve dve utakmice sezone.

 

  Pocinjem sa Portland-Finiks, mada imam zelju da 'zavirim' i u GS-Denver, prevashodno da vidim kako to izgleda sa povratkom ove dvojice. Ali bas mi se svidja ova ekipa Portlanda sa Hartom i Grantom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Squabbit said:

Uh kako dobra tekma u Moda.

Dete Penny presudilo, Dame ne daje floskule na post game intervju..

 

Nurk korisna volina, sjajno zagradio zadnji napad, sreca te je Jock - Chocke, Hart je inteligentan hustler..

 

 

 

 

Phoenix je ovaj put izgubio dobijemo.+5 na 1 i po do kraja produžetka. Vratilo se za Dallas. Sve u svemu interesantan i napet meč. Neće se ovo izaći na dobro za Phoenix jer je zajahao startere a sezona nije pošteno ni krenula. Johnson već drugu utakmicu ima problema sa grčevima. Bože moj , šta je taj radio u off-season da nespreman dočeka start sezone. Osim Lee koji je opet imao dobar meč ostalo pomoćno osoblje izgleda smiješno. Fali stakleni Shamet tu još ali ova rezervna postava je baš zabrinjavajuća. Dame bio nezaustavljiv u prvom u drugom nešto slabiji.Nurkic odličan. Čestitke Portlandu na pobjedi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim iz recapa klupa očajna. Ovo je manje više očekivano, a ja i dalje verujem da je Drejmond više negativan na ekipu nego pozitivan. Denverćani 15-40 trice, šta reći nego čestitke. Jedna od stvari koje bi mi baš bile drage bi bio još jedan Jokićev MVP, kapiram da bi morao zbog glupog sistema da ima bar za 10% jače statse plus da Denver bude Top2 ekipa lige, ali baš bi bila fora da ozvaniči svoj regular-season birdizam. Brus Broun ubio. Da je igrao Murrey, a nama da nije igrao Klej, kapiram da bismo dobili. Uigravanje, jbg.

 

Mi treba još da se uigravamo, kapiram da ćemo imati uvek doprinos jednog do dva mladića (koje vidžaš svaki dan) po utakmici. Klej mi je delovao sporo i uplašeno, kao na koturaljkama. Malo manje da se muze Stef, možda i neke minute da presedi (izUini). Poole -20, 7 poena, horor Biške fazon... Biće duga sezona, što pre kompletiramo roster u smislu da se zna kojih 11 igrača će igrati u plejofu-plejinu, to bolje.

Link to comment
Share on other sites

Kakav će Kristijan Braun (u daljem tekstu CB) biti dodatak i apgrejd za Denver to je neverovatno. Potencijalna krađa drafta. Neće on biti super star, ali mislim da će kad tad biti važan šraf šampionske ekipe.

Hasler, brbljivac, sjajne fizikalije. Na koledžu je imao i dobar šut malo ga to sad muči, ali biće top.

Brown, KCP, MPJ, Gordon i Jokić je prilično zajeban line up

Edited by Milos 3.14
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

@freethrow, u kom smislu vise negativan, posto osim suta sve radi. 

ja sam odgledao tek poslednju cetvrtinu, tu je bio odlican, usudio bih se reci najbolji u posadi. poole u isto vreme bas los a bas divljina. kure neprimetan u poslednjoj cetvrtini.

Gledam popodne drugo poluvreme, pa javljam. Vrlo moguće. Ne sviđa mi se ovo što sam preleteo, ali fuckit druga utakmica sezone je majkumu...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

kako je izgledao Ben?

Onaj deo meca sto sam gledao, izgledao je solidno, vise je igrao kao roler bez lopte, mada je znao da odradi i drive and kick. Uzeo je jedan nazovi sut sa 3m, desnom rukom i usla je kao kap. Sve vise sam siguran da je decko desnjak. Idealan igrac za ulogu D. Grina.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Kakav će Kristijan Braun (u daljem tekstu CB) biti dodatak i apgrejd za Denver to je neverovatno. Potencijalna krađa drafta. Neće on biti super star, ali mislim da će kad tad biti važan šraf šampionske ekipe.

Hasler, brbljivac, sjajne fizikalije. Na koledžu je imao i dobar šut malo ga to sad muči, ali biće top.

Brown, KCP, MPJ, Gordon i Jokić je prilično zajeban line up

Gledao sam prvo poluvreme, fenomenalan je bio CB. Nesto kao Kalina kad se prvi put pojavio, radi sve sto je potrebno ekipi da bi se doslo do rezultata. Kad napad dodje na svoje, jos jedan izuzetno zahvalan bek/krilo u rotaciji.

 

Bones je bio sjajan u prvom, mislim da je 14 poena zaredom direktno, sto dao sto asistirao. 

 

Jokic standardno, najbolji kosarkas na svetu. 😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...