Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Sinoc videh ovo pred pocetak prve utakmice, ismejah se lepo, okrenem se i u krevet.

Nadam se samo da nece i za nas da pravo ovakve mimare, sa facom MPJ umesto Rasove. 😄
I dalje mislim da je to katastrofa od ugovora, ali to nam je sto nam je. Dobro smo se pripremili za ovu sezonu, da nas izbegnu povrede, pa sta bog da.


Srecno otvaranje sezone svoj mojoj braci Nugetlijama, pa se cujemo ujutru, ako usped da se probudim za drugo poluvreme. 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sombor Shuffle said:

Greota da se ne podeli

 

Jel moguce da je ovo Lanka Frensina, bas se promenila, deluje starije nego sto jeste od tih zatezanja.

 

A cek, jel potvrdjeno da je mali Blejkov, posto Kejdijev sigurno nije. Msm svaka im cast da su aktivni pro sportisti, sa jos par godina ozbiljne kosarke, milionima u dzepu, i onda ides u nju bez zastite... 

Link to comment
Share on other sites

Dobar basket na Floridi. Nereseno na poluvremenu, odlicno se Cikago drzi obzirom da igraju bez Lavina. Dragon je pogodio 4 trojke. Majami dobar u sutu, ali standardno nista ne dobija od Laurija skorerski, dok je Adebajo totalno indisponiran, promasio je 4-5 cistih zicera. Herro je imao jedan strasan reverse layup, ako izadje sutra potez postavicu. Butler je takodje dobar, zaspinovao je DeRozana jednom samo tako. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, delgado said:

DeRozan with a masterpiece. Svaka cast Cikagu na partiji

 

DeMar iz sezone u sezonu zapusava usta ovima koji pricaju kako mu je prosao prajm, kako mu je stil zastareo za modernu kosarku, kako je privatnik najobicniji. Nadam se da ce i ovu nastaviti u istom ritmu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Dallasu niti+22krajem druge i +15 u 4.nije bilo dovoljno za pobjedu. strašna come from behind pobjeda. Damion Lee junak sa dve trojke i winning bucket u clutchu

Malo zaigrao kolce na kraju ali dobro. 

 

Pelikani demolirali Netse👍

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Damion Lee junak sa dve trojke i winning bucket u clutchu

 

 

Podarili smo Ligi Demiona Zeta koji uvek ima 16 poena u rukama, JTA koji će da bude opasan trojkaš kada ga Darvin Ham skapira, a Portland još igra vidno oslabljen bez svog centra GP2... 

 

Btw Pokuov hajlajt ril me podseti na dečka koji je išao sa nama u razred u osnovnoj pa na fizičkom uzme loptu za basket pretrči ceo teren kao u ragbiju spiči je iz sve snage o tablu i drekne Jeeeeeee kao Begbi iz Trejnspotinga i onda ako ne priznaš koš odma batine.

Edited by freethrow
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, freethrow said:

 

 

Podarili smo Ligi Demiona Zeta koji uvek ima 16 poena u rukama, JTA koji će da bude opasan trojkaš kada ga Darvin Ham skapira, a Portland još igra vidno oslabljen bez svog centra GP2... 

 

Btw Pokuov hajlajt ril me podseti na dečka koji je išao sa nama u razred u osnovnoj pa na fizičkom uzme loptu za basket pretrči ceo teren kao u ragbiju spiči je iz sve snage o tablu i drekne Jeeeeeee kao Begbi iz Trejnspotinga i onda ako ne priznaš koš odma batine.

Ne vezano za ovu tekmu ali meni se odmah dopao ovaj potpis. Jedini za sad ubod, ostaje da vidimo još Landalea jer ovo sa Byombom na back-up petici izgleda očajno.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, bodo said:

Ne vezano za ovu tekmu ali meni se odmah dopao ovaj potpis. Jedini za sad ubod, ostaje da vidimo još Landalea jer ovo sa Byombom na back-up petici izgleda očajno.

 

Zezanje i standardni GSW kurč na stranu, zaista mislim da su dobri potpisi igrača koji su prošli drill i bili deo GSW sistema koji je dosta surov prema igračima sa klupe: ima da uđeš, radiš tačno ono što treba da radiš, ni jedno dodavanje, šut ili kretanje više ili manje, i onda nekako ti igrači kao da prođu jednu školu - a uglavnom je reč o igračima za klupu. Ne sumnjam zaista da će i GP2 biti sjajan u Portlandu, ukoliko dobro koriščen.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...