Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

dubsi na prvu loptu izgledaju unapređeni u odnosu na prošli plej of

jamychal green i wiseman je napredak na visokim pozicijama, plus kuminga. problem će biti nedostatak paytona juniora ali nisu ni divicenco i moody naivni.

 

lakersi izgledaju slično kao prošle sezone u konačnom učinku; odbrana je dosta bolja ali su šuterski prilično jadniji u ovoj iteraciji.

vožd je alfa i omega, početak i kraj. anthony davis u boxscoreu izgleda super ali dok sam gledao, nisam video naročit uticaj na tok tekme.

nekako ne izgleda silno, niti se zbog njega nešto koriguje i lomi odbrana. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

@uini Lebron i AD, eto dosli smo da odradimo ovo, popunimo kolone i odosmo kuci. 

AD igraca centra a 6 skokova, sve jasno

 

jasno je da je prva tekma sezone & da sam pogledao tek kraj prvog i celo drugo poluvreme ali ja nisam stekao takav utisak. 

nisu naravno na max obrtaja ali voždaja radi svoje, dok davis ne izgleda kao da se šteka, već da jednostavno nema tu nekadašnju moć da ozbiljno utiče na tekmu.

 

naravno, hot tejk je zbog opisanog u prvoj lajni, samo mi je takav utisak. pomoćno osoblje je baš limitirano napadački, kao što rekoh.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

jasno je da je prva tekma sezone & da sam pogledao tek kraj prvog i celo drugo poluvreme ali ja nisam stekao takav utisak. 

nisu naravno na max obrtaja ali voždaja radi svoje, dok davis ne izgleda kao da se šteka, već da jednostavno nema tu nekadašnju moć da ozbiljno utiče na tekmu.

 

naravno, hot tejk je zbog opisanog u prvoj lajni, samo mi je takav utisak. pomoćno osoblje je baš limitirano napadački, kao što rekoh.

Lebron je zadnje 2 sezone u ovom modu, statsi su tu ali uticaj na igru ni izbliza kao nekad. 

 

AD se steka itekako ali to je sad vec mentalno po mom misljenju. On se plasi povrede a nadam se da ce uspjeti da se oslobodi tog straha jer ga to i koci da utice na igru a upravo je on taj od koga sve polazi u Lejkersima, posebno defanzivno. 

Fali Sroder ovdje ali je itekako vidljiv manjak sutera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

LeBron James on Lakers’ poor shooting in loss to Warriors: “We’re getting great looks, but it could also be teams giving us great looks. To be completely honest, we’re not a team constructed of great shooting… It’s not like we’re sitting here with a lot of lasers on our team.” 

 

@delgado spremaj se za trejd sa Indijanom. Bice to odradjeno mnogo prije trade deadline.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...