Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, Wesley Sneijder said:

Kako je Denver uspeo da primi 75 poena za poluvreme od Jute?! Uspavao sam se sinoc, probudio na poluvremenu, video rezultat i vratio se na spavanje. Nije mi kasno, mislim tek je prvi mec, ali ono, Malounu puna usta odbrane, a malo falilo da padne neki rekord u pp.

 

 

Gledao sam ja celu tekmu i Denver je imao isti problem kao i prosle sezone, tj. kad izadje Jokic nije se znalo ko pije, a ko placa. Takodje nije pomoglo ni to sto je Juta sutirala trojke u prvom poluvremenu kao Markus Hauard protiv Partizana prosle nedelje. Brus Braun je bio poprilicna stetocina u prvom poluvremenu, videlo se da je pod nekim pritiskom i tenzijom, ali je u drugoj polovini malo popravio utisak i verovatno ce nakon 10-15 tekmi doci na svoje. Sto se te odbrane koju Meloun pominje tice, mogli smo da je vidimo u trecoj cetvrtini kada su ocas posla za nekoliko minuta sa -24 sisli na -9, ali ovi iz Jute su igrali kao u transu i prosto su zeleli (morali) da pobede. Moram priznati da sam ocekivao da ce Juta biti kanta za nabijanje ove sezone, ali na osnovu ove utakmice nije mi bas najjasnije koja im je ideja, posto se cinilo da idu u ozbiljan tank. Ali sada bih rekao da su oni tu dovukli gomilu nekih solidnih otpadnika, koje ekipe u kojima su bili prosto nisu zelele i da su sad ti likovi u fazonu "jebacemo vam majjku svima", bar na osnovu ove prve tekme. Od ostalog, meni stvarno nije jasno sta su u Denveru ocekivali od DeAndrea Dzordana, jer on covek vise nije u stanju da vata skokove u odbrani, a kamoli sta drugo. Ja bih bukvalno doveo nekog klinca iz G lige i dao mu te minute, jer ionako od ovog buzdovana nece nista dobiti. Za KCPa verujem da ce biti solidno koristan, ali da ce takodje trebati da prodje odredjeno vreme. Marej i MPJ su bili u fazonu da po svaku cenu uzmu svoje suteve. Kod Portera je to bilo ok i deluje da ce vec od starta biti koristan, dok se plasim da ce Mareju trebati vremena da dodje na svoje i da ce ekipa s vremena na vreme ispastati. Takodje, Marej je odmah sinoc nekom nagazio na nogu i delovalo je da je cao, ali se vratio i igrao posle toga. Mali Bouns je bio teska divljina, ali meni to ne smeta jer kad ga krene to je super za ekipu a kad ga ne ide zakucas ga za klupu i cao. Dzef Grin je takodje previse divljao za moj ukus, ali imao je i par dobrih poteza. Za sad u Denveru najbolje sljaka konekcija Jokic-Gordon. Iako, da ponovim, nista nisam ocekivao od Dzezera ove sezone, moram priznati da su me ovom utakmicom veoma zaintrigirali pa cu ih ispratiti s pocetka, jer ako im menadzment dozvoli da igraju moglo bi tu svasta da bude.

 

Eh, da, pozdrav svima, dugo prati i citam, imao sam i premijeru na Tati pre par meseci pa resih da se konacno ukljucim.

  • Like 14
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne pomaze Denveru ni to sto za rezervnog pleja imaju klasicnog indijanca. Koliko je samo  divljao i kakve je greske pravio Bones . Bilo bi lepo da za pocetak Marej pocinje utakmice sa klupe dok ne dodje do nekog zadovoljavajuceg nivoa  a da Brown pocinje u startnih pet. Brown bi bio dosta korisniji u petorci sa Jokicem.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Denver je imao problema i u predsezoni, a i neke su glasine da druga postava redovno pegla startere i to opako. Jokić je pre neki dan izjavio da će Marej biti očajan 20 tekmi , tim rečima.

MPJ i u pripremnim i generalno iznad očekivanja. 

Od nove godine kreće Denver ili posle čuvenog AS 🤣

Link to comment
Share on other sites

Kako odvratna skupina je ova Filadelfija.

 

Embid opet jedna nepokretna meshina, sad pred kraj poluvremena se izlozio da napadne Janisa i raznese ga , to se zavrsilo tako sto je popio bananu i umalo se nije povredio jer se drzao za nogu dok mu je bista Brooka Lopeza trcala u ledja.

 

I ova kalastura Maxey, kao nesto zuji i onda pogledas da on kao sekundarni kreator za 55 minuta u novoj sezoni ima ukupno 2 asistencije.

 

Uz jak bias i celu jednu utakmicu deluje da je Boston dosta ispred ovih izazivaca na Istoku.

  • Like 5
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LordOfTerror said:

 

i umalo se nije povredio jer se drzao za nogu dok mu je bista Brooka Lopeza trcala u ledja.

 

:roflmao:

 

dobar duel los andjelesa

edit: dobro su lakersi odigrali u skladu sa mogućnostima ali i clippersi su ozbiljnija ekipa; jednom kada su napravili razliku, bili su u stanju da pariraju lakers defanzivi svojom a lakersi nemaju jednostavno municije izvan tri igrača, od kojih je jedan lonnie freakin walker a davis opet kao protiv dubsa, dobar boxscore ali na terenu ništa u odnosu na reputaciju.

 

ne kapiram zašto mela ne pokupe, na ovu defanzivno kompetentnu ekipu bi im fino legao, makar na 15-20mins, da poubacuje neke otvorene šuteve.

 

clippersi su baš krcati,  iako ne i impresivni. biće prilike i da se odmara čavo a i da se napravi neki trejd ako se ukaže prilika. 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Russ/Pat/Nunn 2/25 🤦AD i Lebron i dalje u modu, tu smo da nabacamo statse i odosmo kuci. Ipak Ham je pobijedio

 

 

Eh, a uvijek sam zamišljao Darvina Pršutu kao trenera koji vospitava svoje igrače kao DulO Bogdana 😞 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...