Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kako smo i najavili, uskoro će svima biti sve jasno povodom ovog duela.

 

U finale ide bolji tim, koji je uspevao da pobedi i kad je šutaut, i kad je tuča, i sa Jokićem koji ubacuje u četrvtoj, i sa Jokićem koji ne ubacuje u četvrtoj, i kod kuće, i u gostima, i kad se igrači s klupe uključe više, i kad se uključe manje...

 

Denver je od početka sezone bolji, konstantno prže i zasluženo idu dalje. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Odakle Jokicu jebenih 24 poena? 
Skoro sigurno njegova najlosija partija u plejofu. Apsolutno grozno prvo poluvreme, prakticno u svemu je bio los, tj. barem u onome gde on moze biti los. 4/4 dobra, ali ne smeju ona bacanja da se mase, iako je vec prakticno gotovo.
Svi ostali vrlo, vrlo dobri. Cak i ujka Dzef.
Dzamale volim te! :classic_blush:

Ovo je toliko zasluzena pobeda!
Posao jos nije gotov.

P.S. Mislim da cu zaplakati od srece ako ih pometlamo. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sačekajte malo, ima još jedna utakmica za finale. U svakom slučaju, sve sem prolaz Denvera biće ogromno iznenađenje. Mislim da se serija završava u sledećoj utakmici. Kao što rekoh, ovaj tim nije avion, nego svemirski brod u odnosu na zadnju i predzadnju sezonu.

 

I da, Bruce Brown-a zadržati obavezno. Vredi najmanje 15 miliona po sezoni. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

Ali Lakersi, celu utakmicu su tu negde drže prključak i onda Denver u zadnjih nekoliko minuta ubaci u veću brzinu i ćao zdravo

Odlike bokjih, sampionskih ekipa. 

Primis udarce, ostanes na nogama i nokautiras protivnika.

Game 2 i game 3 ista prica. Svaka cast

Edited by Miki28
typo
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

Ako Majami prođe, zaista ne vidim način da namuče Denver u finalu. 


Jako nezgodna ekipa sa daleko daleko najboljim trenerom lige. Na papiru oni nisu uopce trebali ugroziti Buckse i pogotovo Boston pa evo vidimo sta se desilo. Svakako je Denver protiv njih solidan favorit.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Jako nezgodna ekipa sa daleko daleko najboljim trenerom lige. Na papiru oni nisu uopce trebali ugroziti Buckse i pogotovo Boston pa evo vidimo sta se desilo. Svakako je Denver protiv njih solidan favorit.

 

Denver je mnogo raznovrsniji u napadu od Bostona, mislim da Majami poenterski ne može da isprati Denver. Lejkersi su ušli u ovo finale kao najbolja odbrana lige, pa su primili 132, 108 i 119 poena. Na sve to Denver ima prednost domaćeg terena. 

 

Ja sam svakako i dalje pri tome da će Boston proći. 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dok se mnogi fokusiraju na neke periferne stvari, tipa ko je pobedio i koji je rezultat u seriji, ispod radara prolazi da su LAL, nakon formule za zaustavljanje Jokića u poslednjoj četvrtini u prethodnim utakmicama, sada razvili formulu kako da ga zaustave u prve tri četvrtine. Već od sledeće će to tajno oružje skroz da klikne. Nezgodno za LAL je jedino što su se toliko fokusirali na DEN, a BOS i MIA su skroz drugačije ekipe. Sreća u nesreći za LAL je da ovo završavaju u 4, pa će imati vremena da se spreme i prilagode.

  • Like 3
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

sta bi sa crnim japancem kao jokic stopperom? 

 

gde je najbolji defanzivni igrac u plejofu?

 

zasto taj isti najbolji defanzivni igrac u plejofu ne moze da sacuva Jokica?

 

lejkersi u 7

Link to comment
Share on other sites

Just now, drperce said:

Mislim da Jokica zabole 😁

 

Bukvalno ne može lika više da zabole za sve njihove izmišljene narative. Trpa koga i šta stigne kao priloge u gurmansku, dok se nekih tamo 100 likova upinje i znoji da da svoje mišljenje o nečemu, nakon što su proglasili faking Embida za MVP-a. Ustvari ih je Jokic sve vrhunski istrolovao i navukao. Hehe, nije prvi put da ispadne Srbin najpametniji na svetu. 

  • Like 7
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Kakav momenat... ovo sam čekao toliko dugo, ne mogu da vam opišem koliko sam uzbuđen! Da, konačno je kucnuo taj čas...

 

Pa da proslavimo to što se konačno javio Bojdo veliki fan Nikole Jokića sa kojeg god sportskog foruma unazad 5 godina da sam ukucao da pročitam nešto mogao sam vidjeti njegovu zabrinutost za našeg asa! 

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče utakmice, ja sam ovakvu utakmicu očekivao da će biti četvrta, ali kad sam vidio u 1/4 da su Lejkersi bez energije, da se nijedan od Vanderbilta, Rasela, Šridera, Vokera nije upalio znao sam da Denver ima ogromnu šansu. 

 

Marej je nastavio gdje je stao, tu se Jokić u napadu izvukao na trojku i nije učestvovao, čime je ostavljeno da se igra 4 na 4 što automatski širi teren i dalo je Mareju veliku prednost sa ovakvim šutem. Sve je funkcionisalo do polovine 2/4 gdje je Denver prestao igrati odbranu i tu je došlo do egala.

Onda u 3/4 sudije su pokušale sve da poguraju Lejkerse, prvo četvrta lična Jokiću gdje nogom jeste bio neki minimalan blag kontakt ali ja mislim da on prvo nije to svirao. A da jeste takvih kontakata je u svakom napadu. E onda Denveru u napadu nisu suđeni par puta očigledni faulovi ali su izdržali sve to. 

 

E onda u 4/4 je bilo korektno suđenje, Denver je pokazao da je bolja ekipa, Jokić je uzeo palicu, dok sa druge strane Džejms iako je pogodio tri trojke je uzeo previše šuteva i vidi se umor i kod njega i kod Dejvisa. 

Ako budu obje utakmice 4:0 da li finale počinje odmah ili se čeka?

 

Meni je za sledeću Denver bliži pobjedi i to dosta, ali i ako ne dobiju nema šanse Lejkersi petu da uzmu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...