Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Liga se ne veseli mogućem finalu DEN-MIA jer bi se rejtinzi i TV šer strovalili u ambis u odnosu na broj ljudi koji bi u US gledao BOS-LAL, ali šta je - tu je.

 

Mogu barem da se pohvale da imaju odličnu košarku u PO, plus su imali vrhunsku draft lutriju i budućeg prvog pika o kome će se mesecima pričati. S tim u vezi, gledam neki potkast sa Giričekom i mislim se koliko se NBA promenila od vremena kada je on igrao, a to nije bilo pre pola veka, već maltene iza ćoška...

 

Dobra je NBA. 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro vece. Izvinjavam se na neaktivnosti prethodnih dana, G2 sam prespavao od umora i pica i svega, Majami sam ispratio sinoc na poslu, tek sada sam stigao sve da vas iscitam. A dok ne procitam svaki post po slovo do kraja ne oglasam se..  

 

 Stvari koje mi se desavaju u zivotu su trenutno na nivou nase najduze serije ikad Igre Sudbine... Ali pun je fokus na nba, samo sto ne stizem sve da iscitam jbg. Necu puno o utakmicama, moram naknadno tek da gledam hajlajtse zaostalih tekmi ako i ne i neka cela poluvremena/zavrsnice, ali svakako gledam sada tekme i pisem jer se radna nedelja zahuktava, pa cu imati da podelim vise utisaka.

 

 Vidim da se opasno zaostrilo na forumu, zao mi je sto se malo prelazi preko granice dobrog ukusa i trashtalka.

 

 Bravo za Nugetlije, ali bravo i za Dzimija. Nemam puno vere u preokret, ali King je zapravo 3 puta okretao 0-2 u PO karijeri - 07 Pistonsi kada su prve 2 tekme izgubili identicnim rezultatom 79-76 (kako se tada igralo na manji br poena sunce ti..) i onda na kraju je usledio preokret i 4 vezane pobede; protiv GS svi znamo 0-2 pa 1-3 a protiv Kelta je bilo kretanje reza gde svako dobija kuci, 0-2 2-2, 2-3 3-3  i na kraju 3-4 u game seven. Kad bi se dogegali do g7 imali bi sansu ali trenutno deluje da ce pre da izlete u 5/6.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Marej nastavlja da strelja..

Definitivno DLo ne moze da se sastavi a Marej ga puni jako i mora sto pre da se uvede Rui/Sruder ..

 

edit : Dok Ham krene s pravim osobljem, mi vec uletimo u rupu i onda se mucimo da stizemo. Ako se DLo ovako raspada i masi otvorene suteve nema sta da trazi na terenu, a i Vanderbiltov uticaj ovde nije veliki. Jbt, pa Rui ima nerealne brojke ceo plejof i posebno ovde i ti ga ne startujes i ne das mu 40min, nerealno. Sruder takodje mora da igra zbog odbrane i prodora, mozda Troy Brown da proba da cuva Mareja, moraju se izmesati karte jer Denver igra sa ogromnim samopouzdanjem i na putu je da resi seriju. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...