Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Davis napustio dvoranu u kolicima nakon “slucajnog” lakta Looneya. Od starta serije su i on i Green ciljali Davisa, najbolje se vidjelo u onom Greenovom navlacenju koljena da nasadi Davisa na rebra u G3. Lakat naravno nije sviran iako je bio metar od sudije ispod kosa. Kmecanje Kerra kako im se ne dopusta igrati odbranu urodilo plodom pa se veceras pustalo udaranje u reketu po cemu stignu. Evo vidimo i posljedicu toga. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

E ovo je ono što sam pričao za prošlu utakmicu. Da je Pejton ostao zdrav u drugom poluvremenu sad bi bilo 3:2 za GS. 

Ker je konačno našao petorku i taktiku da izvuče malo Dejvisa i otvara se reket uglavnom za Pejtona koji sa utrčacanjem ostane sam na obruču. Funkcionisalo je prošlu dok Pejton nije izašao a funkcioniše i ovu.

 

GS je upravo na taj način dobio meč, jer trojke i nisu ulazile baš posle 1/4.

Za sledeću mora Kari pogađati za 3 a mora se neko od dvojca Klej-Pul uključiti. 

Vigins je konstantno odličan.

Edited by jabadabaadu
Link to comment
Share on other sites

Lepo što nijedna serija neće biti gotova bez minimum 6 utakmica. Inače, seriju Niks - Hit nemam snage da pratim, zbog ukupnog kvaliteta igre, broja levorukih igrača, ali pre svega zbog Julija. Bez uvrede uini, ali toliko je užasno pre svega gledati Rendla na terenu, čak i kad pogađa, toliko nekako njegova igra deluje demorališuće na mene. Inače levake uglavnom ne volim preterano, uz izuzetke, ali taj čovek mi stvara anksioznost, toliko antikošarkaški deluje, poslednju utakmicu koju sam ga gledao (da li beše treća) pomišljao sam i na samoubistvo kao izlaz, a nisam čak ni Niks fen. :classic_biggrin: 

Umesto toga, uzimao sam jedan deprozepam, jedan vinjak na svakih pola sata i nekako izdržao ceo meč, ali ne bih više. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, DameTime said:

 

Levake niko ne voli, ali levoruki ljudi su baš gotiva.

 

Posto je to razlicito sta? Ne pravi se pametna na silu. 

 

Pritom ne znam sto bi levoruku ljudi bili gotiva ili ne 😄 Ono mozda najnebitnija cinjenica u istoriji pri odredjivanju karaktera coveka. Kao on je levoruk, kuuul brate gotiva bas volim levoruke ljude jer nesto... 😑

 

 

 

 

 

 

 

 

30 minutes ago, uini said:

 

 

U kom univerumu ovo na pocetku nije faul u napadu? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Posto je to razlicito sta? Ne pravi se pametna na silu. 

 

Pritom ne znam sto bi levoruku ljudi bili gotiva ili ne 😄 Ono mozda najnebitnija cinjenica u istoriji pri odredjivanju karaktera coveka. Kao on je levoruk, kuuul brate gotiva bas volim levoruke ljude jer nesto... 😑

 

Ne znam da li me sprdaš za ovo oko gotive, ili stvarno ne čitaš šalu iz mog upisa. Levak i levoruk se razlikuju u smislu da levak ima dva značenja, i konja ili neke druge životinje koja se upreže na levoj strani (isto kao i desnoruk i dešnjak).

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

otkud znam macjori, nisam u komitetu za sudijske nepravde.

 

edit

ubacio tatum onu tricu u pretprosloj tekmi u poslednjim sekundama, tako sto je rutinski odgurnuo rukom cuvara da napravi separaciju.

 

ovo je smesno u poredjenju sa takvim greskama

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...