Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, displejnejm said:

@uini, stvarno ceniš da je odbrambeno nivo Treja? Nisam ga puno gledao, ali mi se čini da je ipak nivo iznad - ispodprosečan do loš, ali ne potpuno beskoristan? Ili grešim? 

 

pa kao sto rekoh, brunson ne priznaje izgovore za svoje fizikalije. jel znas crtac o malom remorkeru, mali veseljache?

mator crtani ali lepo opisuje brunsuna, all heart, no bullshit.

 

nije problem ako si (defanzivno) ruzan, problem je ako se pravis da je to okej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igraju veceras Janis i gangster.

 

Tesko da ce se tek tako dopustiti odlazak u Majami sa 0-2. To je ipak Majami! Plej of Dzimi Batler nije za potcenjivanje.

 

Lejkersi sa novim brejkom bi uradili pola posla. Sledilo bi u LA rutiniranje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dracarys said:

Igraju veceras Janis i gangster.

 

Tesko da ce se tek tako dopustiti odlazak u Majami sa 0-2. To je ipak Majami! Plej of Dzimi Batler nije za potcenjivanje.

 

Lejkersi sa novim brejkom bi uradili pola posla. Sledilo bi u LA rutiniranje.

 

 

Slažem se da bi uradili pola posla jer bi imali 2 pobede, što je pola od željene 4.

 

Ja se nadam da igraju i Ja i Janis i Jokic, jer mogu da pljujem po timovima koje ne volim samo ako su kompletni i oni i njihovi protivnici.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dracarys said:

Igraju veceras Janis i gangster.

 

Tesko da ce se tek tako dopustiti odlazak u Majami sa 0-2. To je ipak Majami! Plej of Dzimi Batler nije za potcenjivanje.

 

Lejkersi sa novim brejkom bi uradili pola posla. Sledilo bi u LA rutiniranje.

 

 

 

I meni se nešto javlja da će da igraju sva rovita JaJa.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Yes, that’s Julius Randle. Yes, that’s Jarrett Allen. Yes, that’s 2:22 remaining on the fourth with the Knicks down 23 points on the score. And yes, that’s a play that we shouldn’t be talking about because, as the very own Reggie Miller claimed live on TNT’s broadcast of the game “There is no reason for Brunson and Randle to be on the floor here.”

Whether or not you think “that’s a hustle play” or “a basketball play,” as our friend Jarrett claimed, that’s of no importance here. Julius Randle should’ve been sitting on the bench then and there.

 

“Actually, we’re going to sub Julius out, but he wanted to stay more for a couple of possessions just to find a rhythm,” Thibodeau said after the game.

 

“It’s playoffs,” Thibodeau said about Allen’s flagrant foul. “I saw a quick replay, but... before I comment I want to see it.”

 

 

 

 

-biće drmanja koševa i papaka 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

ma jasno, mada eto i jarett allena u igri u isto vreme

uglavnom, julije je glup ali izdržljiv, jedan od retkih igrača koji može da igra 50ak minuta komotno, iako ne i dobro

 

thibs je rekao da je randle insistirao da ostane još malo u igri, da uđe u ritam. 

meni je svakako zanimljiviji ovaj pokušaj obogaljenja na rešenoj tekmi.

dobiče batine svakako cavsi, bilo uz pobedu ili poraz

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

 

meni je svakako zanimljiviji ovaj pokušaj obogaljenja na rešenoj tekmi.

 

 

Meni nije.

 

Alen je tip koji je završio na najviše postera, ali i lupio gomilu blokada, upravo zato što će pokušati da brani svaki napad na obruč, ma koliko kasnio, a kamo li koji rezultat bio na semaforu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

znam ali ovo je baš reckless play. nije zezanje

Voleo bih u Gardenu opet da vidim atmosferu kao kada ste se šibali sa Roketama. Moja omiljena Knicks ekipa i jedina za koju sam "krvavo" navijao. Baš je taj tim imao šmek po mom ukusu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...