Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, AlexMaxim said:

Voleo bih u Gardenu opet da vidim atmosferu kao kada ste se šibali sa Roketama. Moja omiljena Knicks ekipa i jedina za koju sam "krvavo" navijao. Baš je taj tim imao šmek po mom ukusu.

 

meni je omiljena knick ekipa bila onda underdog one iz 99. znaci spree, H20, LJ, camby, charlie ward... tada je garden prstao...

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Alex_Serbia said:

Skroz sam zaboravio da bacim svoj take za prvu rundu 🤦‍♂️

 

DEN vs MIN 4-2

MEM vs LAL 2-4

SAC vs GSW 3-4

PHO vs LAC 4-3

 

MIL vs MIA 4-2

BOS vs ATL 4-0

CLE vs NYK 4-3

PHI vs BKN 4-1

ejebiga ajm i reciikoj i si juzer

Prštati. Ima da proši. Garden pršti. Koristi se, ali mi se ne dopada. Nisam ni siguran koje je izvorno značenje. Prskalica nije. Prši, kao pucaju kosti, pa komadiči kosti. Ne znam.

I na prognozi kao i unba, availabiliti iz d best abiliti. uneću samo reci kosi

Link to comment
Share on other sites

Odlican ulazak u utakmicu, veoma je bitno bilo da se ne spusta gard, nakon lagane prve. Marej izuzetno agresivan, napada na sve moguce nacine, prelepo je gledati ga kad ovako igra.
Sa druge strane, ono sto me najvise brine je Jokic, tj. sta se desava sa njim. Znaju se njegovi defanzivni nedostaci, ali on ovako lenjo izgleda jedino kad je izuzetno umoran. Sada tako izgleda vec u pocetnih nekoliko poseda, dobro je primetio jedan od komentatora na prosloj utakmici, da ga nikad nije video ovakvog. Da li nije u najboljoj kondiciji, posto je imao 2 razlicite povrede, pa su ga maksimalno cuvali i odmarali, to ne znam. Ali sreca je sto Minesota ne zna i ocigledno ne ume to da iskoristi najbolje. Da je neka poletnija, agresivnija ekipa, poput ovoga sto Sakramento igra trenutno, bilo bi ozbiljnih problema.
Videcemo kako ce da se razvija situacija, nadam se da za sada samo igra "koliko je potrebno".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...