Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

TimeLord caskom okrenuo tok meca ulaskom u igru, svojom odbranom, off/def skokom, ali i zavrsavanjem u napadu tako sto se postavi na nizem cuvaru. Neverovatan je bloker ovaj momak, a jos nije promasio FG u seriji do sada, 9/9, steta sto nije duze zdrav jer ga je bas spektakularno gledati, donosi neverovatne blokade sto je retkost generalno. Bio je glavni faktor da se prodje Majami lane. 

 

edit : Haha, blokirase Treju, i onda buzzerbeater trojka Brogdona od tablu sa parkinga na isteku, +3 za BOS a gubili su dvocifreno. Melju odbranom

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

To bi bilo to.

 

Derrick White ❤️

 

I pored cinjenice sto su imali 20 ofanzivnih skokova, celu tekmu smo koketirali sa 20 razlike. Mora mnogo ozbiljnije na skoku. 

 

I DAJTE MI GRANTA WILLIAMSA VISE

Edited by greenenvy
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Russ zapoceo 2/4 kao osica, promasena poludistanca, pa ulaz, bez da je iko od suigraca dotakao loptu. Kontam, evo ga opet u stetocina mode. U sljedecoj tranziciji proigra Powell-a (nekako srecno ubaci iz odbitka), i tu se nekako pribra, poceo pametnije da igra. Ulaz kick-out, pravi prednost, pa ukljuci suigrace, i razigra se (udje i trojka). Mada, odbrana Sunsa mu previse dozvoljava prostora, odmaknu se i po 3m provocirajuci sut i iso igru. Vidicemo dokle ce igrati strpljivo, i kad ce ga povuci lopta. Za sad odlican u napadu. U odbrani, ne znam sta pokusavaju sa njim nad KD, nema smisla - rijesio ga oba puta kao da ne postoji.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

S druge strane, Cleveland sprzio Nixe vec u prvom +20 verovatno gotovo, Garland bas izdivljao

 

kao sto rekoh sinoc, ocekivao sam ovo.

sad krece serija za knickse, u smislu sposobnosti da podignu svoju igru i odgovore, kao sto su to cavsi uradili.

 

da vidimo da li je thibs sposoban da napravi prilagodjavanja i koliko su fo'reelz ovi knicksi (ili nisu).

 

ako dobiju prvu (trecu), sve je moguce.

ako izgube, cavsi komotno zavrsavaju seriju u 5-6.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Miki28 said:
 

Pa nije ovo reset, Klipani imaju prednost mada mislim da ce im Sunsi uzeti bar 1 kuci.

Sa igrom iz drugog poluvremena su itekako sposobni za to. Ayton nam je drzao glavu iznad vode u prvom a onda je počela sutersku rapsodija Booka kome se još priključio i KD i u završnici Paul. Opet dobra ofanzivna rola Craiga. Njima osim Kawhija i Russa te donekle Gordona nitko nije iskočio. Batum ništa,  Powell i Mann isto bledunjavo. Ovaj put im centri nisu bili pravi. 

I da napokon je prekinut dugi niz poraza CPa na mečevima koje je sudio Scott Foster 😀

Edited by bodo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...