Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Miki28 toliko o tome da karte u ruci drži BKN, a i da stavimo tačku na priču da je Denver ili bilo ko drugi mogao da trejduje za njega.

 

 

 

 

 

Inače da pohvalim Lejkerse za sve urađeno, bukvalno je bilo dovoljno da svako radi svoj posao.Novi GM Pelinka je bolji od starog LeGM-a.

 

imaju sličnu taktiku kao iz babl sezone, krupna, atletska, defanzivno orijentisana ekipa. Ako budu zdravi biće opasni.

Milvoki , Fila, Klipersi isto vrhunski.

 

Majami pasivan što mi ne ide iz njih.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Mozda glupo pitanje, ali od kad timovi pitaju igrace gde bi voleli da budu trejdovani? Jedino ako KD ima u ugovoru nesto.

Pa nece da pitaju za nekog Sarica sigurno ali ako istreses jedno 6 godina asseta za Duranta i igraca slicnog renomea moras da imas amin njegovog agenta da on hoce da igra tamo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1) Memfis kad cuje da ovaj nece kod njih odmah odustaje od te ideje.

 

2) Agenta Duratna i Netsi isto imaju komunikaciju i nece ni oni da prihvate ponudu.

 

Kad bi Memfis bio toliko lud da istrese neku bogovsku ponudu i FO Netsa to prihvati verovatno bi igrao ali bi to bio cirkus...

 

Edit: Meni se isto povraca od toga da uzmu 5 godina max do poslednjeg penija i onda posle godinu dana biraju gde ce dalje ali tako stvari stoje u ligi. Meni kao konzumentu ostaje da takve ne podnosim i ubacim ih na spisak, a spisak postoji 😁

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, zorex said:

Nebitan je poraz od Orlanda, uzeli su oni meru mnogima neočekivano. Problem je što su po ko zna koji put ispali cave na deadlin-u i Marejevo koleno. A fenomenalno izdanje klupe je tu bilo da još jednom pojasni kako ruki, Čančar i leševi Grina i Iš Smita nisu rešenje za plejof. Redži Džekson im je pod must za početak.

Ovo.
Pominjalo se pre, cak je neko i juce pomenuo, kako su svi govorili da je najveca rupa na poziciji bekap centra, i kako je to bio prioritet.
Krivo mi je sto nisam prokomentarisao kad sam prvi put video, pa ce sad ovo zvucati kao naknadna pamet, ali meni je uvek bio rezon da oni prvo pogledaju i dobro razmotre sta im je prioritet, jer je delovalo jasno da sledi rasprodaja mnogih ekipa oko dedlajna.
Problem sa klupom je bio neefikasnost, u vecini meceva koje su izgubili, gde je klupa napravili solidan minus za tih malo minuta na terenu. Povrh svega, odrekli su se Bounsa veoma jeftino, jedinog ball handlera sa klupe, uz naravno Brauna. A verovatno i najboljeg skorera. Sa druge strane, jedini potez im je bio dovodjenje centra, koji bi se u nekoliko ekipa borio za mesto startera, da igra 8-10 minuta po mecu, sem ako kojim slucajem budu odmarali Jokica, sto tesko da ce se desiti, jer ako nastavi da bude u MVP prici, nista od toga. To su lagano mogli da pokriju NNaji, da igra tu neku stretch 5 protiv laganijih small ball petorki, ili DAJ da se rve sa raznim Dramondima lige. Ovo je bilo potpuno nepotrebno, imho.
I sad ce po svemu sudeci morati da prihvate nekog od isluzenih veterana sa nadrndanim stavom, kojem ce vec sam dolazak u mesto kao sto je Denver, predstavljati "nelagodu". A tek ako ne klikne sa ekipom...pakao.

Zato sam juce bio stava da je FO odradio uzasan posao, na jednom od najaktivnijih trejd dedlajna, verovatno ikada.

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od treceg do osmog mesta na zapadu, svi su na razlici od jedne pobede. Doduse, Kingsi imaju manje poraza, ali mislim da oni mogu vrlo lako da skliznu do plej ina. Ne mazi ih nesto ni raspored, njihova divizija se nehumano pojacala, mogu jedino mozda GSW da pobede, LAL, LAK vec malo teze, Sanse nikako.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Kažu da su Stef i Drejmond naterali Majersa da odluči da li je GM šampionske ekipe ili pudlica Lejkobovih sinova koji su insistirali da Wiseman igra i startuje i bude pogubljen i sa ciglama umesto ruku što je Stefa posebno iritiralo a i Drejmonda jer uvek više vole veterana od 38 godina koji je zaslućio da igra nego klinca koji nije zaslužio i onda je krenula priča pritiska na Majersa koji je ovaj put popustio i ubedio se sa Lejkobom ne kao pre kad su hteli mrtvog Ejveri Bredlija a on GP2 pa je bio u pravu sad je tu i Klej i Pul i oni su dosta pasivniji kao i Wigins tako da su uglavnom ova dvojica a Ker se slaže i on nije voleo da gleda Wisemana ovi ostali mali su gledali Kuminga kapira Mudi će možda da leti ali sad je tek uleteo neki sens of urdžensi jebiga a GP2 je baš omiljen lik i dokazan i bio je najbolji plasmajnus sa Stefom i najbolje petorke sa njim i Pulom a kapiraju da će se DOnte uklopiti.

Link to comment
Share on other sites

Moze li uopste Pejton da ponovi igre iz prosle godine? Ove sezone su ga slomile povrede i kad je igrao, kazu da nije bilo nista specijalno, ja Portland slabo da sam i gledao, pa ne mogu reci nista.

 

A i pustili su ga jeftino.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...