Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Trejd Hajlanda za ovu sicu je malo iznenadjenje, a mozda i zbog toga sto ne znamo sta se desava u njihovoj svlacionici. 

 

Deluje kao perspektivan igrac, ipak on sa svoje 22 godine ima odlican sut za 3.

 

Nije kao da nisu mogli da ga ostave da sedi na klupi, niti je ovog leta morao da se plati, pa da kazes, da se bar nesto dobije, da ne ode za dzabaka. Vrlo cudan trejd.

17 minutes ago, propolis said:

Svi su pisali da Denveru treba centar,a oni ga dovedu i opet ne valja 😂😂😂

Vestbruk je sada u Juti i dogovorice se sa vlasnicima za razlaz, tj. buyout

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NikadProtivKaline said:

denver zakrpio jednu rupu, otvorio drugu

Kakvu su rupu otvorili? Bones je bio ogroman minus na terenu celu sezonu, samo pogledaj brojke. Nije se potrudio da napravi pomak u defanzivi, mogli su komotno da igraju 4 na 5 na tom delu terena a u napadu je igrao kao da je prime Clarkson bez nekog rezultata. Na kraju je uspeo da se pokaci i sa trenerom i sa saigracima jer je zahtevao vecu ulogu koju nije zasluzio. Od momenta kad je Malone prestao da mu daje minuta, klupa Denvera odjednom postaje vrlo solidna.
Meni je zao sto nije uspeo u Denveru ali ako misli da ce kao obican iso igrac i chucker da uspe, mislim da ga ceka neprijatno iznenadjenje i u LA. Potencijal je tu, mozda sazri i preraste u nekog pravog microwave scorera kome ne treba Jokic na terenu da ima kakve takve prihvatljive brojke ali to je godinama daleko i Denveru to ne treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Trebaće neki spoljni igrač da popuni rupu koja je nastala trejdom Bonesa. Ali pazi, dao si perspektivnog igrača za dva pika druge runde. WTF?! Napravili super posao sa Brajantom i onda ovo. 

 

45 minutes ago, Sombor Shuffle said:

 Ne mogu a da se 100% ne slozim sa ovim.
Znaju da draftuju igrace, itekako znaju da razvijaju igrace, umeju i lepo da sklope ekipu, ali da trejduju brate ne znaju, ama nikako.
Od svega  su uspeli da dovedu igraca, na poziciji gde ce imati 8-10 minuta po mecu, cak i u regularci + dali malog Bounsa za 2 pika 2 runde (Pejton otisao za 5). Pa jbt :ajme:

Kamen sa srca 😇

Ja ne znam da li ljudi ovde uopste gledaju Denver ili samo prate livescore. Po onome sto sam ja gledao, odlazak Bonesa je addition by substraction s obzirom kako je izgledao na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I dalje je cudno i cekam neko pojasnjenje.

 

Ukupno, Rid, Bouns plus pik druge runde za Brajanta i nije toliko lose, ali to nije bio trejd u kome su ucestvovala tri tima.

 

Kad su vec dobili Brajanta, ne mogu da verujem da nisu mogli vise za Bounsa.

 

Razumem ja da nisu neki majstori za trejdove, ali nisam ni ja za biranje slatke lubenice, a ovo je kao da sam dobio pare da kupim lubenicu, a ja ne da nisam izabrao neku neutralnu, kad vec ne umem slatku, nego sam sam kupio koru od lubenice za pare koje sam dobio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Radalek said:

 

Ja ne znam da li ljudi ovde uopste gledaju Denver ili samo prate livescore. Po onome sto sam ja gledao, odlazak Bonesa je addition by substraction s obzirom kako je izgledao na terenu.

Ovo je klasična kontrola štete. Da nije bilo narušene atmosfere sigurno ga ne bi dali za kikiriki bukvalno, nema ovaj potez veze sa njegovim igrama koje su bile loše ove godine.

Istini za volju istog tog Bounsa su svi u Denveru hajpovali u predsezoni i sad se čude što je umislio da je faca.

Usrali su sa njim sve komplet, igrač sa takvim šutem je mogao da se iskoristi bolje ili da se za njega dobije pristojna zamena.

6 minutes ago, cabke said:

Jokara!? 😉 

To i jeste problem Denverove klupe, kad je Jokara na odmoru imaju u postavi jednog bolhendlera , tako nemere da se igra moderan basket.

Druga je stvar kad igra Jokić, ali on je van svih šablona

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Ovo je klasična kontrola štete. Da nije bilo narušene atmosfere sigurno ga ne bi dali za kikiriki bukvalno, nema ovaj potez veze sa njegovim igrama koje su bile loše ove godine.

Istini za volju istog tog Bounsa su svi u Denveru hajpovali u predsezoni i sad se čude što je umislio da je faca.

Usrali su sa njim sve komplet, igrač sa takvim šutem je mogao da se iskoristi bolje ili da se za njega dobije pristojna zamena.

Mogao je da se iskoristi bolje definitivno ali nije sve do tima, ima nesto i do igraca. Na pola sezone u trenutku kad je cela ekipa zagrizla i igra odbranu on ne pokazuje znake zivota na toj strani i pritom potpuno gusi tok napada. Sutira sa 9 metara na 10 sekundi do kraja napada ili pokusava jedan na jedan. On kao microwave scorer ima 39% suta iz igre? 50% efg? Losije brojke nego u ruki sezoni?
Denver mu je dao itekako puno prostora ali nije islo. Na kraju je delimicno ubio svoju vrednost tako sto se posvadjao sa saigracima i trenerom gde mu se pritom sestra i prijatelji mesaju sa raznim twitovima gde napadaju Murraya itd. I sad je Denver glup i vredja se GM, sve sami strucnjaci ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Snjofko said:

I dalje je cudno i cekam neko pojasnjenje.

Sad mi izleti ovo...ne znam jel neko vec okacio.
...The Denver Nuggets have acquired center Thomas Bryant in a four-team deal with the Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers and Orlando Magic, General Manager Calvin Booth announced today. Denver sends guard Davon Reed and a second round pick to the Lakers and guard Bones Hyland to the Clippers as part of the deal....
https://www.nba.com/nuggets/news/denver-nuggets-acquire-center-thomas-bryant

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Radalek said:

 

Ja ne znam da li ljudi ovde uopste gledaju Denver ili samo prate livescore. Po onome sto sam ja gledao, odlazak Bonesa je addition by substraction s obzirom kako je izgledao na terenu.

Gledao sam par utakmica, priznajem da nije veliki uzorak. Imao je glupih poteza ali i dobrih, vidi se da je neiskusan i da mu je možda upitan basketball IQ. Ali ... po ono što sam video, ima koristi od njega. U istoj utakmici napravi 3-4 gluposti ali i 3-4 sjajna poteza. Mislim da ga je trebalo istripiti, što se pukog talenta tiče. E sada, pitanje je šta je uradio da su ga se otarasili tek tako, sigurno nije zbog košarkaških razloga.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Radalek said:

 

Ja ne znam da li ljudi ovde uopste gledaju Denver ili samo prate livescore. Po onome sto sam ja gledao, odlazak Bonesa je addition by substraction s obzirom kako je izgledao na terenu.

Definitivno se ne slazem.
Ne govorimo ovde o Bartonu, koji je zagazio u tridesete, pa da ne mozes da ga trpis. U pitanju je mlad, perspektivan igrac, na super povoljnom ugovoru. Tako da cak i da ne doprinosi nikako trenutno, onda ga sklonis, posaljes i u G ligu ako treba. Pa GSW je to uradio sa Vajsmenom, koji je znacajno gore izgledao, kad god je dobijao minute, i trpeli su ga, cekali strpljivo. Nisu ga docekali, ali je barem imalo smisla to sto su radili.
Jedino sto mi ima smisla ovde, je da je ili on zahtevao vecu ulogu/minute, ili da je napravio neki problem u medjuvremenu, pa su resili da precute, dok ga ne sklone negde. Jer po onome sto sam uspevao da vidim preko medija i drustvenih mreza, voleli su ga tamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Definitivno se ne slazem.
Ne govorimo ovde o Bartonu, koji je zagazio u tridesete, pa da ne mozes da ga trpis. U pitanju je mlad, perspektivan igrac, na super povoljnom ugovoru. Tako da cak i da ne doprinosi nikako trenutno, onda ga sklonis, posaljes i u G ligu ako treba. Pa GSW je to uradio sa Vajsmenom, koji je znacajno gore izgledao, kad god je dobijao minute, i trpeli su ga, cekali strpljivo. Nisu ga docekali, ali je barem imalo smisla to sto su radili.
Jedino sto mi ima smisla ovde, je da je ili on zahtevao vecu ulogu/minute, ili da je napravio neki problem u medjuvremenu, pa su resili da precute, dok ga ne sklone negde. Jer po onome sto sam uspevao da vidim preko medija i drustvenih mreza, voleli su ga tamo.

Da, mlad perspektivan igrac kome ne ide i koga su probali da istrpe dajuci mu puno prostora. Kao sto rekoh ranije, sutira 39% iz igre, statistika losija nego dok je bio ruki a odbranu ne igra. Kad je Malone pokusao da mu skrene paznju on uzvraca sa zahtevom za vecu ulogu i zapocinje konflikt u kom mu sestra i prijatelji salju ovakve stvari:

 

 

U tom trenutku on sebi zatvara vrata. Da je cutao i radio, bilo bi jos minuta i mozda G liga, ovako su ga sklonili sa dobrim razlogom.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Radalek said:

Da, mlad perspektivan igrac kome ne ide i koga su probali da istrpe dajuci mu puno prostora. Kao sto rekoh ranije, sutira 39% iz igre, statistika losija nego dok je bio ruki a odbranu ne igra. Kad je Malone pokusao da mu skrene paznju on uzvraca sa zahtevom za vecu ulogu i zapocinje konflikt u kom mu sestra i prijatelji salju ovakve stvari:

 

 

U tom trenutku on sebi zatvara vrata. Da je cutao i radio, bilo bi jos minuta i mozda G liga, ovako su ga sklonili sa dobrim razlogom.

Nisam znao za ovo, ali to resava misteriju.
Steta, ali takve probleme treba saseci u korenu. Denver je po tim "marketing i ostalo" predispocizijama, fransiza koja nece imati drugu priliku, tako da ako osecaju da je ovo trenutak za napad na titulu, moraju biti spremni na svakojake teske odluke. Ako je ovo jedna od njih, nemam sa njom nikakav problem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...