Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Raduje me povratak GP dvojke. Ukoliko bi došao i Anunobi, to bi bilo jako interesantno. Uprkos popularnom mišljenju, ne mislim da nam je odsustvo Stefa izgovor za neke lošije igre sada - Poole može i mora da vodi ekipu kao skorer i primarni loptopipač, a sa GP2 i DDV ne bi trebalo nikada da ostaje skroz sam u odbrani. Wiggara se budi, Klej igra mnogo bolje od početka januara, ostalo je još da se Kuminga i Drejmond nekako srede u glavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dracarys said:

Evo, Redzi Dzekson ce biti slobodan. Nagetsi ako zele, mogu ga pokupiti.

Trebaće neki spoljni igrač da popuni rupu koja je nastala trejdom Bonesa. Ali pazi, dao si perspektivnog igrača za dva pika druge runde. WTF?! Napravili super posao sa Brajantom i onda ovo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stefan81888 said:

Znači samo Muskala. OK, neka tako i bude. Verovatno će neko krilo dovući na buyoutu. 

 

Ocekivao sam samo Plumlee-a, ili Naz Ried-a. Mogao je i TB da se pojuri. Ovako sta ga znam. Mekan mi je on suvise za ono sto nama treba. 

 

Ali dobro. Cilj za pocetak, dogegati se u PO sa celom ekipom. 9 igraca za PO rotaciju odlicno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, greenenvy said:

 

Ocekivao sam samo Plumlee-a, ili Naz Ried-a. Mogao je i TB da se pojuri. Ovako sta ga znam. Mekan mi je on suvise za ono sto nama treba. 

 

Ali dobro. Cilj za pocetak, dogegati se u PO sa celom ekipom. 9 igraca za PO rotaciju odlicno. 

 

I ja sam očekivao nekog drugog jer su se razna druga imena vrtela, ali je u suštini bilo bitno da se dovede još neko na centru gde je injury prone TimeLord. Zna se ko su 8 za PO plus još par osigurača/iznenađenja, zdravlje je što kažeš najbitnije. Valjda će malo spustiti gas što se tiče minutaže i odmarati igrače dok se ne uđe u završnicu regularnog dela. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Horium said:

 

Denver FO klasicni luzeri. I ne zasluzuju da ostvare neki veci uspeh.

 Ne mogu a da se 100% ne slozim sa ovim.
Znaju da draftuju igrace, itekako znaju da razvijaju igrace, umeju i lepo da sklope ekipu, ali da trejduju brate ne znaju, ama nikako.
Od svega  su uspeli da dovedu igraca, na poziciji gde ce imati 8-10 minuta po mecu, cak i u regularci + dali malog Bounsa za 2 pika 2 runde (Pejton otisao za 5). Pa jbt :ajme:

5 minutes ago, gggggggg said:

 

hvala bogu, nije dozvoljeno.

Kamen sa srca 😇

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...