Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

 
Red or purple? [emoji102]
Red Wedding u fazonu sa tribina se u stilu Sons of the Harpy spuste Clippers fanovi i pobiju sve od Silvera do Maxx Christiea, ulazi Kawhi Leonard i urezuje u krunu "Board man gets paid" i ceremonija se nastavlja njegovim krunisanjem pod maskama. Ballmer vadi budalu na Lakers logo. Fade to black.

Purple wedding momenat kad Lebron u sred govora za rekord primjeti da mu ruke kreću da drhte od mikrofona koji drži, micdrop *dramatična muzika kreće* pokazuje prstom na Skip Baylesa dok gubi vazduh i kreće atmosfera linča u NBA stilu.
  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Meni nekako nije sportski da krece slavlje dok postizes kos koji te je doveo da gubis samo 5 razlike kod kuce protiv faking OKC-a. Jos ti je to direktan takmac za bedni plej in i pobede te na kraju jos.

 

Otprilike kao da Djokovic u prvom kolu Vimbldona postigne neki rekord, tipa najvise poena u istorija ATP-a, dok gubi 2:0, 4:1 od Dzuhmura.

 

Bez atensn horovanja oko rekorda bi ceo majnd set ekipe bio drugaciji i verovatno bi pobedili i bili na pobedu od plej in-a.

 

Ovo je valjda sport, a ne sou biznis, i ne znam kakav je to sportista koji sa takvim razmisljanjem ulazi u ovako bitan mec.

 

I jos se proglasava za GOAT-a. Hou jes nou.

 

K....  je GOAT sa takvim ponasanjem 🤣

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MrTwister said:

Red Wedding u fazonu sa tribina se u stilu Sons of the Harpy spuste Clippers fanovi i pobiju sve od Silvera do Maxx Christiea, ulazi Kawhi Leonard i urezuje u krunu "Board man gets paid" i ceremonija se nastavlja njegovim krunisanjem pod maskama. Ballmer vadi budalu na Lakers logo. Fade to black.

Purple wedding momenat kad Lebron u sred govora za rekord primjeti da mu ruke kreću da drhte od mikrofona koji drži, micdrop *dramatična muzika kreće* pokazuje prstom na Skip Baylesa dok gubi vazduh i kreće atmosfera linča u NBA stilu.

 

Haha obožavam te 💋 Ako možemo da biramo, ja bih jedan Red wedding, please. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Koliko je MJ imao asistencija u proseku i ko je imao bolje procente?

 

to je lik koji je imao prime wbrook statistiku, samo sa 30ak poena & prikladnim procentima a onda rekao treneru floydu da on to neće da radi, jer tako gube utakmice  : i

Link to comment
Share on other sites

Ne bih voleo ukoliko nema jasnog plana koje je onda resenje na 5. Mislim da je to jako malo verovatno jer bi bilo idiotski potrositi ga za obicnog rotacijskog ugraca, a jak baja tipa Siakama ne verujem da ce biti uopste dostupan sada. Plus taj njegov veto... Mislim da on ako ide, ide tek na leto.

 

Jedva cekam da Jones ne uradi nista, sedne i kaze oslanjamo se na internal development.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Miki28 said:

Bodo, kako je izgledao Booker na terenu?

Solidno nakon duže pauze. 19 poena, 6A, 4R uz šut 6/15 na reduciranim minutama. Na kraju skoro od gotovine veresija, umesto mirne završnice drama. Promasio dva slobodna u clutchu međutim za takav rasplet je ponajviše kriv Craig sa neshvatljivim potezima u zavrsnici i još tvrdoglavijim Montyjem koji ga drži u igri. Brutalna partija DA koji nakon što je CP3 pogodio oba bacanja stavlja točku na i svojim pogodenim bacanjima. Svakako za pohvalu je da nije krenuo u hero ball u clutchu. Pomalo rusty ali imao je neke svoje dobre momente. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

You dig that type of hole, it's going to be tough to dig out of it.

 

- Dame o porazu od Bucksa 

 

Sva sreca pa si udarila drugi pasus i objasnila, ja sam pomislio da je opisao svoju karijeru u Portlandu :classic_biggrin:

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ne bih voleo ukoliko nema jasnog plana koje je onda resenje na 5. Mislim da je to jako malo verovatno jer bi bilo idiotski potrositi ga za obicnog rotacijskog ugraca, a jak baja tipa Siakama ne verujem da ce biti uopste dostupan sada. Plus taj njegov veto... Mislim da on ako ide, ide tek na leto.

 

Jedva cekam da Jones ne uradi nista, sedne i kaze oslanjamo se na internal development.

 

Barem Vanderbilt je neki minimum. DA ne ide nikamo. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

 

Hard defense goes brrrrrrrr 

 

mojne da se sramotiš, takve odbrane vidiš i danas svako veče, na skoro svakoj tekmi, 17x puta

....

kakav seljački nju ejdž milenijal šajze; tek sad gledam. sram te bilo alpako od sida bereta pedera emotivnog.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...