Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ali kakva je Murray igracina.

 

Lagano je preneo ceo svoj imapact iz San Antonia od prve utakmice.

 

Ne znam koji su im dometi u PO ali im je u regularnoj sezoni podigao plafon za 10-ak pobeda samo na konto ovakvih utakmica kao juce gde bi trebali kao favoriti da odrade posao...

 

Ranije bi Young iscupao jos gomilu losih suteva i to bi bio rutinski poraz sad je skroz druga prica.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni je utisak ove večeri Braun iz Denvera. Opasan ubod vec se sada vidi. Teski krvavokolenas, svaki contender bi dusu dao za jednog onakvog, a uz to nije uopste netalentovan pa da kazes da drlja kolena kako bi sakrio minuse u igri, ako sa ovim stavom i egom bude igrao u nastavku karijere, bice uzivanje gledati ga. Jokic jos nije ni u drugu brzinu presaltao, ako JM i MPJ budu zdravi, nebo je granica. Atlanta sa minimumom napora dobila Orlando, bukvalno se nisu ni oznojili, DJM pokazao kakav impact donosi, bukvalno dobili utakmicu na kartu njega, a on odigrao u najboljem slucaju prosecnu utakmicu, pogubio neke lopte, nije dizao neke suteve, nije preterano prodirao. Lovac iz Hawksa isto zaeban, samo da ga zdravlje posluzi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, freethrow said:

Meni deluje da bi Bones mogao biti kao Ingram, samo bolji.

Videcemo, BI je ipak all star igrac. Meni se izuzetno svidja potencijal koji poseduje, kao i cinjenica da se ne plasi. Uz to, poseduje solidan basket IQ, jucerasnja sekvenca pred kraj prve i na pocetku druge je u principu nesto sto Denveru treba ove godine od njega. Sve preko je bonus. 

 

11 minutes ago, LordOfTerror said:

Ali kakva je Murray igracina.

 

Lagano je preneo ceo svoj imapact iz San Antonia od prve utakmice.

 

Ne znam koji su im dometi u PO ali im je u regularnoj sezoni podigao plafon za 10-ak pobeda samo na konto ovakvih utakmica kao juce gde bi trebali kao favoriti da odrade posao...

 

Ranije bi Young iscupao jos gomilu losih suteva i to bi bio rutinski poraz sad je skroz druga prica.

 

Zver, fenomenalan je Dejounte, nisu mi bili jasni ljudi koji su kukali za pikovima zbog njega. Jos kad se vrati Bogdan, imace Hawksi ozbiljnu sirinu spolja. 

 

Ovo sto sam ispratio kod Orlanda, Banchero je zver, u kombinaciji sa WCJ i Wagnerom, vrlo zanimljiva ekipa. Potreban im je jedan dobar bek, da kroz sezonu dve budu PO tim

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Squabbit said:

Uh kako dobra tekma u Moda.

Dete Penny presudilo, Dame ne daje floskule na post game intervju..

 

Nurk korisna volina, sjajno zagradio zadnji napad, sreca te je Jock - Chocke, Hart je inteligentan hustler..

 

 

 

 

 

Super utakmica, mislim da su ovim izdanjem pokazali da mogu napraviti svašta u ovoj sezoni. Sviđa mi se energija u timu ali za to je zaslužan prvenstveno Dame; ostali igrači mogu da se menjaju, može i trener da se promeni, ali dok god je on tu atmosfera u svlačionici će biti na vrhunskom nivou. 

 

3 hours ago, bodo said:

Phoenix je ovaj put izgubio dobijemo.+5 na 1 i po do kraja produžetka. Vratilo se za Dallas. Sve u svemu interesantan i napet meč. Neće se ovo izaći na dobro za Phoenix jer je zajahao startere a sezona nije pošteno ni krenula. Johnson već drugu utakmicu ima problema sa grčevima. Bože moj , šta je taj radio u off-season da nespreman dočeka start sezone. Osim Lee koji je opet imao dobar meč ostalo pomoćno osoblje izgleda smiješno. Fali stakleni Shamet tu još ali ova rezervna postava je baš zabrinjavajuća. Dame bio nezaustavljiv u prvom u drugom nešto slabiji.Nurkic odličan. Čestitke Portlandu na pobjedi.

 

Dame je izjednačio rekord karijere za poene u prvom poluvremenu (28 pts). Mislim da Simonsa baš šibaju samopouzdanjem čim on može da klačuje. 😄 Nurkić nam treba ovakav tokom cele sezone i od njegovog zdravlja će mnogo toga zavisiti. U svakom slučaju odlična utakmica, dobro izdanje i Sansa, ali jednom i mi da dobijemo neku neizvesnu završnicu, i to protiv jednog od najjačih timova Zapada. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wesley Sneijder said:

Onaj deo meca sto sam gledao, izgledao je solidno, vise je igrao kao roler bez lopte, mada je znao da odradi i drive and kick. Uzeo je jedan nazovi sut sa 3m, desnom rukom i usla je kao kap. Sve vise sam siguran da je decko desnjak. Idealan igrac za ulogu D. Grina.

 

sumnjam da ce simmons biti kao danny green, ali nikad se ne zna.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Avodžobi said:

Meni je utisak ove večeri Braun iz Denvera. Opasan ubod vec se sada vidi. Teski krvavokolenas, svaki contender bi dusu dao za jednog onakvog, a uz to nije uopste netalentovan pa da kazes da drlja kolena kako bi sakrio minuse u igri, ako sa ovim stavom i egom bude igrao u nastavku karijere, bice uzivanje gledati ga. Jokic jos nije ni u drugu brzinu presaltao, ako JM i MPJ budu zdravi, nebo je granica. Atlanta sa minimumom napora dobila Orlando, bukvalno se nisu ni oznojili, DJM pokazao kakav impact donosi, bukvalno dobili utakmicu na kartu njega, a on odigrao u najboljem slucaju prosecnu utakmicu, pogubio neke lopte, nije dizao neke suteve, nije preterano prodirao. Lovac iz Hawksa isto zaeban, samo da ga zdravlje posluzi.

Pratio sam CB, odnosno Denver  i u letnjoj ligi . Svi igrači koje su birali ove godine su dobar ubod . Votson je sirov ali fizički dominantan i zalog za budućnost. Vajt i Gilespi takođe na two way ugovorima. Kamagate koji je ostao u Evropi je bolji od svih centara koje Zvezda i Partizan imaju zajedno. 

 

Što se CB tiče igrao je pobedničku košarku na koledžu, imao dobre minute i ulogu, verujem da to lagano može da prenese na NBA nivo 

Link to comment
Share on other sites

Lep pocetak, ali nece ovo ici bas sa 9 igraca u rotaciji. Timelord nece pre NG verovatno, a ne svidja mi se sto Pritchard ne dobija bas ni minut. Ostavljam da je to do toga sto smo imali bas 2 jake utakmice na samom pocetku, ali mora se igrati sa vise igraca, da ne bismo pomrli do PO-a. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nisam ispratio do kraja sta se desilo sa udokom

suspenzija neka kao?

sta to zapravo znaci...evo ti idi na produzeni odmor, neko drugi ce da vodi ekipu pa kad istekne god dana opet je tvoja?

ili je ta suspenzija zapravo uvod u otkaz?

posto nisam siguran da ono prvo moze da funkcionise

 

Imao nedozvoljenih odnosa sa nekom clanicom tima i uprava ga je suspendovala za pocetak. Mislim da je tu bilo i nekih dubljih problema oko i nekih drugih zena, ali pozaboravljao sam vec detalje. Ako se Mazzulla pokaze kao dobro resenje, prilicno sam siguran da ga nece vracati.

 

Tim izgleda prilicno ok, tako da bar za sada ne deluje da ima nekog remecenja. Valjda je svima jasno da smo ekipa koja potencijalno ide do kraja i da nema smisla sad razjebavati bilo sta. Glava dole i riljaj. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pelton u svojoj statističkoj rubrici na ESPN, zanimljiv podatak (bar meni):

 

The most common recent starting five without any remaining NBA players was the Charlotte Hornets' group of Dwight Howard, Michael Kidd-Gilchrist, Jeremy Lamb, Kemba Walker and Marvin Williams, which started 11 games that season.

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Milos 3.14 said:

Pratio sam CB, odnosno Denver  i u letnjoj ligi . Svi igrači koje su birali ove godine su dobar ubod . Votson je sirov ali fizički dominantan i zalog za budućnost. Vajt i Gilespi takođe na two way ugovorima. Kamagate koji je ostao u Evropi je bolji od svih centara koje Zvezda i Partizan imaju zajedno. 

 

Što se CB tiče igrao je pobedničku košarku na koledžu, imao dobre minute i ulogu, verujem da to lagano može da prenese na NBA nivo 

Podseća me odbranom na Karusa. Šampionski tip igrača, baš mi je drago da ga je Denver draftovao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/20/2022 at 9:46 PM, LordOfTerror said:

Sreca pa se Denver resio Burtona stetocine.

 

I doveo defanzivne ale na perimetru Popa i cuveno mitsko bice Bogoljuba Browna.

 

 

That didn't age well.

 

Da ponovim, baš je mi drago što je Barton otišao. KCP izgleda mnogo smislenije u Denveru. Nema mesta i za Bartona i za Bonesa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Trejdovanje Halija za Sabonisa ce biti jedan od najgorih poteza u istoriji Kingsa, a imaju ih puno.

 

2 hours ago, gggggggg said:

sto je najgore, bilo je ocigledno u prvoj sekundi nakon sto je vest izasla. 

 

nisam gled'o još uvek kingse ali fox po surim statsima igra jako dobro, tako da je taj deo trejda haliburton - sabonis uspešan.

kingsima svakako treba balans niski-visoki, sabonis je bio dostupna opcija. svakako i on i barnes mogu bolje od ovoga a važnije za kingse u ovom ranom delu sezone je to da keegan muray isporučuje i protiv ekipe kao što su clippersi.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uini said:

 

 

nisam gled'o još uvek kingse ali fox po surim statsima igra jako dobro, tako da je taj deo trejda haliburton - sabonis uspešan.

kingsima svakako treba balans niski-visoki, sabonis je bio dostupna opcija. svakako i on i barnes mogu bolje od ovoga a važnije za kingse u ovom ranom delu sezone je to da keegan muray isporučuje i protiv ekipe kao što su clippersi.

 

Ma da, ne ide Foks uz još jednog ball dominant plejmejkera. Tačno se videlo da su Foksove brojke solidno pale draftovanjem Haliburtona, a onda se i podigle trejdovanjem istog. To sada, barem kada je Foks u pitanju, mnogo bolje deluje u tandemu sa Herterom kao bekom koji može da kreira a opet, ne zahteva mnogo loptu i voli i spot up. Deluje da su se Kingsi sad opredelili za duo Foks-Sabonis i da će to da guraju... do sledećeg trejda. Imaju zalihe u vidu Kigan Mareja koji svakako preti da postane ozbiljan NBA kalibar i da duo Foks-Sabonis postane trio sa njim, uz neke relativno mlade poput Hertera, Monka, Devion Mičela, Terensa Dejvisa, imaju materijala. Loše su počeli sezonu ali ja očekujem borbu za Plej-of tokom iste, a sigurno i narednih, ako ne raspadnu tim.

 

Inače, zanimljivi ovi klinci iz San Antonia. Vasel pleše po terenu, ozbiljan plafon ima. Lagan sa loptom, dobre fizikalije, može da kreira, ima ozbiljan šut. "Go to guy" za Sparse definitivno... do sledećeg trejda. Keldon isto ozbiljna njuška, neverovatno koliko je popravio šut prošle sezone. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...