Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

fox ledjenda.

...

meni nije stavljao

 Secam se kad si believeovao u njega i kad si napisao voleo bih da ga vidin u NYK, a ja u fazonu, odlican igrac za beton ekipe.

Eh da, Fox je jedino sto je ostalo od GM Vlade u SACu.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, 40Wins said:

Ne preterujmo druze. Jeste bio razoruzan u PO, ali sa njim na terenu Kingsi su pretnja da svakom natrpaju 130 poena. Plus je jos mlad, moze samo da napreduje ako se sacuva povreda, odlican fit za mladi core Kingsa. Mozda bi u drugom timu to bio los ugovor, ali meni je bolji Sabonis na 200+ miliona u Kingsima nego Halibarton npr, iako covek sipa u Pacerima.

Pricam o celom kombu - tri puta ol star, 200 plus miliona ugovor, jedan od dva najbitnija igraca tima u samom vrhu zapada.

 

Zvuci kao neka legenda evropske kosarke, mali je broj Evropljana sa takvim CV-om.

 

Decko jeste koristan i nema takvih puno, ali ono, nekako nije uopste vrhunski igrac uopste, tati nije do kolena recimo.

 

Ode na Evrobasket sa 26 godina i ima 12.5/7.3/2.5.

 

Janis i Jokic se toliko pljuju i istina je da ne prenesu u potpunosti dominaciju iz NBA na FIBA kosarku, ali oni su imali 29.3/8.8/4.7 odnosno 21.7/10/4.3.

 

Da dodje u Zvezdu, lozio bih se, ali ne bi to bio neki hajp - osvajamo Evroligu.

 

Sto bih ocekivao od igraca sa takvom biografijom i sa 27 godina i bilo bi normalno da nas takav neko vodi do titule dominantno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 40Wins said:

 

Ja sam bio prvi ovde uvredjen sto su trejdovali Halija, pa nam je Fox svima stavio mooda uusta, tako da svaka sbbkbb prica je suvisna sada.

 

Ubedjen sam kad sam procitao o slanju pika da smo dobili nekog random igraca nazad, ali izgleda da smo samo ocistili cap space i resili se Holmsa. 

 

donekle foksara jeste objasnio ali ceo tim je sklopljen prema njegovim potrebama... patos raširen, u svakoj postavci/petorci su 3 opasna trojkaša koji ne smeju ostati sami, plejmejking je na sabonisu... izvuci ga iz kingsa i stavi u neku kamenjarsku ekipu (nikse npr.) pa da vidimo da li bi imali reprizu njegovih besmislenih zaletanja na obruč gde ga čeka 300 kila mesa. 

ali zaslužuje i pohvale jer je popravio šut za 3 (mada i dalje će ga u piku braniti ispod bloka) i što je popravio flouter koje je bio nepostojeći. drago mi je što sam "pojeo vranu" u vezi njega.

 

 

'nači opet je vivek ispao stipsa. sada i FRP menjamo za cash considerations, samo na indirektni način. pa dobro, monte je dobio odrešene ruke što smo pre mogli samo da sanjamo, i na tome treba da smo mu zahvalni. pomisli samo na one trenerske ugovore koje je isplatio (jerger, volton) zbog ranog raskida... i sad, ovog leta gledaš frljanje sa ciframa a mi se ciganišemo sa 24/2 ugovorom, pritom ni sledeće sezone nemamo FRP, isporučujemo ga atlanti.

ali ok, ne treba očekivati savršenstvo, zadržavamo igrački kor i na to trošimo kep prostor, ja zadovoljan. otišao je samo čimezi metu i verovatno terens dejvis. došli duarte i vezenkov.

lajlsa niko nije pokupio, to mi je posebno drago. izbegli smo metak u vidu kajl kuzme 💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Denverov prelazni rok abitan skroz. Nista nisu uradili, samo su preplatili patrljke koje su ostali od Redzija Dzeksona, klade se na rukije i do skora rukije.

 

Cini mi se da ce ili na pola sezone pasti neki trejd ili da nece biti ista od ove sezone.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Justin Holiday je stvarno abitan nba igrac. Ne moze ni u fantaziju da ostvari nikakvu produkciju i kad dobije 20ak minuta, ne pitajte kako znam.

 

 Gordon za minimalac je vec realnost i najbolji potpis za Finix za sad. Nakrcani su sutem i bekovima (Book, Beal, Eric, Lee) i imaju KD i Aytona kao frontcourt, nedostatak plejmejkinga ce biti veliki problem, Lord predlaze dobro da se nekako dokopaju Laurija ako posle svih trejdova i desavanja bude slobodan ili neki buyout/mini-trade kasnije. Debeljan i dalje izvlaci neverovatne partije u plejofu u poznim godinama i uz ovakvu osovinu njegovo iskustvo, difens, plejof tafnes i majndset moze biti cak i prevaga.

 

 Lakersi, Phoenix, Boston su se ozbiljno pojacali. Denver i Kee ne povlace neke poteze, vise veruju u svoj sampionski core koji je generalno na okupu duze vreme. Miami moze da izvede bombu i postane favorit no1 ako dovedu Lilarda i Satan izvede svoje mahinacije. Bice bas bas jak vrh lige dogodine.

 

EDIT : Lonnie Walker u Bruklinu, ne pise koliki je deal, nadam se da je zabo vise od minimalca, zasluzio je. Srecno, deckonja!

 

 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

Denverov prelazni rok abitan skroz. Nista nisu uradili, samo su preplatili patrljke koje su ostali od Redzija Dzeksona, klade se na rukije i do skora rukije.

 

Cini mi se da ce ili na pola sezone pasti neki trejd ili da nece biti ista od ove sezone.

Slažem se sa boldovanim, meni je to rizično. Mislim da je FA uradila bezveze posao, mogao se dovesti bar jedan dobar igrač (Gordon na primer za više od minimalca umesto plaćanja Redži Jacksona). Na kraju, čini mi se da su samo platili neke bezveznjakoviće da popune roster.

 

Za drugi deo se ne slažem. Jezgro (6 igrača) im je veoma mlado, niko od njih nije dostigao zenit. Green je već manje više bio bivši igrač, jedini pravi gubitak je Brown. Tim je veoma mlad i biće godinu dana iskusniji. Takođe, imaju prednost uigranosti i dobre odnose unutar tima, to se ne bi trebalo potceniti. 

 

Da li će to biti dovoljno za repeat - ne znam, zavisiće od igrača kao što su Watson,  Gillespie, Pickett, Strawther etc. Meni su i dalje (blagi) favoriti. 

Link to comment
Share on other sites

Ja da sam GM Denvera pojurio BiH Seta Karija. Da sam Set Kari išao bih u Denver za minimalac i po svaku cenu. 

Problem je što je Kalvin But u stvari Dejan Radonjić , ne voli skraćene bekove i niko ko nije visok nema šanse da zaigra u nagecima

Edited by Milos 3.14
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kerr I Danlivi su u fazonu da niko mlađi od 30 ne sme da tapka i da niko viši od 2m ne sme biti doveden. Ništa od mojih želja za sada , Sabonis, Portis, Janis. Možda bude Kurtinaitis.

Edited by freethrow
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

@freethrow sta se to kuva?

 

@Milos 3.14 Seth je "potpisao" za Dallas za BAE.

 

corey joseph je najpoznatija nebitna zamena povredjenih plejmejkera.

 

sto kaze delgado, relevantan streamer za fantazi ako igra 30mins i ne brigas za PPM.

5 minutes ago, freethrow said:

Kerr I Danlivi su u fazonu da niko mlađi od 30 ne sme da tapka i da niko viši od 2m ne sme biti doveden. Ništa od mojih želja za sada , Sabonis, Portis, Janis. Možda bude Kurtinaitis.

 

siakama se zaboravio i og annunakija

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, freethrow said:

Kerr I Danlivi su u fazonu da niko mlađi od 30 ne sme da tapka i da niko viši od 2m ne sme biti doveden. Ništa od mojih želja za sada , Sabonis, Portis, Janis. Možda bude Kurtinaitis.

Arvidas je odavno u penziji. A ko vam je kriv sto ste oklevali, i niste doveli Porzingoda. 😝

Nego vracaj vise Point Goda na avatar. Ali onog pravog, ne ovog sto su vam uvalili iz Vasingtona. :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nugetlija said:

De ste kolege forumaši? Ne znam šta da kažem, slavimo još. Treba vremena da se slegnu utisci. Otvoriću vam topic Nba 2023/2024.

 

Ja sam nedavno predložila @Radaleka i bilo je dosta pozitivnih reakcija na moj komentar, a i on se složio, pa da ne bude izostavljen. Možda da se dogovori više vas Nugetlija pa da smislite otvaranje teme 😊

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTime said:

 

Ja sam nedavno predložila @Radaleka i bilo je dosta pozitivnih reakcija na moj komentar, a i on se složio, pa da ne bude izostavljen. Možda da se dogovori više vas Nugetlija pa da smislite otvaranje teme 😊

 

Misiš da neće biti dobra tema? Strah je opravdan jer ja o pola klubova ne znam ništa 😀

 

Ali istoriju pišu pobednici. 🖖

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nugetlija said:

 

Misiš da neće biti dobra tema? Strah je opravdan jer ja o pola klubova ne znam ništa 😀

 

Ali istoriju pišu pobednici. 🖖

 

Haha nema veze s tobom, verujem da ćeš se potruditi i da će biti kul, nego samo da ne ispadne da smo Radaleka zaboravili. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Ovako na prvu loptu - pretrčavši pre svega situaciju kod "kontendera", deluje da su zasad najbolji posao napravili Lejkersi i Sansi. Dobri su i Baksi, zadržali jezgro, dodali Džeja. Baš mi se sviđa Vezenkov u Kingsima, mislim da je upravo tu potencijalno sjajan fit. Ako Majami dovede Lilarda, za mene ce biti broj jedan kandidat za titulu. 

Nagetsi mi deluju najgore zasad - otišao jedini konstantan igrač sa klupe, pustili ujka Džefa i doveli njegovu bledu kopiju, ode i Brajant, što i nije velika šteta. Sad bukvalno moraju da se mole da će Pejton i Hrišćanin drastično unaprediti napadačku igru inače su najebali. Plus doveli dede na draftu, pleja koji igra samo u jednom ritmu - užasno sporom, drvi loptu po 20 sekundi isključivo guzeći se, krajnje upitna odbrana. Slično i sa ostalom dvojicom, ne ulivaju poverenje, jedan ima šut i to je sve, drugi taj rad agen. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...