Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, gggggggg said:

evo da se nalupetam i bacim neku prognozu za fa igrace

 

westbrook - clippers vetmin

middleton - milwaukee 4/140

harden - sixers 4/180

irving - dallas 4/200

russell - lakers 2/40

love - miami vetmin

green - warriors 4/130

fvv - houston 4/132

barnes - indiana 3/42

grant - portland 4/140

lopez - milwaukee 3/50

wood - orlando 2/30

johnson - brooklyn 4/92

kuzma - sacramento 4/100

brooks - houston 3/50

hachimura - lakers 3/42

bridges - charlotte 4/84

gordon - lakers

levert - astana

carter - denver

 

 

:lol_2:

 

Šta ceniš kao realno rešenje Dalasa za onaj MLE od nekih 12/13mil valjda? Nemoj mi samo reći Grant Williams molim te.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Manu said:

 

Šta ceniš kao realno rešenje Dalasa za onaj MLE od nekih 12/13mil valjda? Nemoj mi samo reći Grant Williams molim te.

 

pa ne bi on bio toliko los izbor imo. treba vam takav neki igrac.

od ostalih spominjani su brown a tu su jos i oubre (mada cenim da on hoce vise novaca), prince, brooks (on bi bio ok imo), mozda kombo alexander-walker i niang ili lonnie walker. 

drummond se spominje jos za vas... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, poludeo sam kad sam video za šta je otišao Collins, baš sam ga priželjkivao. Izgleda da je previše da tražim da gledam visokog koji na jednoj strani terena neće biti minus prvi put još od Chandlera. Ježim se na pomisao da dovodimo Granta za te pare, pre bih gledao Maxija sa 30mpg...

Link to comment
Share on other sites

na koju stranu mislis posto se moze reci da je collins bio minus na obe strane xd

 

mislim da bi williams bolje legao nego collins, koji ce biti mozda duplo skuplji. usput je slabiji suter i defanzivac od williamsa. collins bio nezadovoljan zbog usagea u atlanti i zamisli ga sa doncicem i irvingom u ekipi. samo bi coskario. a tu je imao 24 i 31 posto za tri prosle sezone. grant na drugoj strani sutirao 43 i 39%. vise bih verovao u njega i da obavalja taj prljavi posao u odbrani. collins je samo skocniji i bolji na obrucu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Lejkersi ovim potezima otvirili pristup NTPMLE i potvrdjuju report Buhe. Ozb se prica i o ostanku Schrodera.

Drummond ipak ostao u Bullsima.

 

Na netu kruze price da ce Harden idraditi opt-in i traziti trejd mada nista od nekih pouzdanih izvora

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gggggggg said:

na koju stranu mislis posto se moze reci da je collins bio minus na obe strane xd

 

mislim da bi williams bolje legao nego collins, koji ce biti mozda duplo skuplji. usput je slabiji suter i defanzivac od williamsa. collins bio nezadovoljan zbog usagea u atlanti i zamisli ga sa doncicem i irvingom u ekipi. samo bi coskario. a tu je imao 24 i 31 posto za tri prosle sezone. grant na drugoj strani sutirao 43 i 39%. vise bih verovao u njega i da obavalja taj prljavi posao u odbrani. collins je samo skocniji i bolji na obrucu.

 

Collins jeste bio užasan prošle sezone, ali mi deluje kao da je bio u tihom bojkotu ekipe. Ja na njega i dalje posmatram kao igrača iz PO pre dve sezone. Ne vidim zašto ne bi mogao da ponovi takve partije kada je zadovoljan ulogom i minutažom. 

Situacija u Dalasu jeste takva da će ova dvojica jesti veliki deo poseda, ali je nemoguće igrati bilo kakvu pobedničku košarku bez balansa kakvog-takvog balansa unutra-spolja. Imaće tu lopti i za trećeg igrača, a trenutno nema ko da to iskoristi. Sa Grantom ne vidim nijednog igrača u rosteru sa potencijalnih preko 9ppg.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Manu said:

 

Collins jeste bio užasan prošle sezone, ali mi deluje kao da je bio u tihom bojkotu ekipe. Ja na njega i dalje posmatram kao igrača iz PO pre dve sezone. Ne vidim zašto ne bi mogao da ponovi takve partije kada je zadovoljan ulogom i minutažom. 

Situacija u Dalasu jeste takva da će ova dvojica jesti veliki deo poseda, ali je nemoguće igrati bilo kakvu pobedničku košarku bez balansa kakvog-takvog balansa unutra-spolja. Imaće tu lopti i za trećeg igrača, a trenutno nema ko da to iskoristi. Sa Grantom ne vidim nijednog igrača u rosteru sa potencijalnih preko 9ppg.

 

verovatno preterujem sa kritikom collinsa i cenim da si u pravu da vam treba neki bolji skorer od williamsa. 

no sada je vec kasno za collinsa i svu ovu nepotrebnu pricu za njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Zainteresovani ste, vi i Klipani ali ipak ki Klipani imaju prednost.

Mada evo vidim i Sunsi se raspituju. Kakve legende. Bas bihvolio Hardena/Kyrie u Sunsima. Pa to bi bio spektakl🤣🤣🤣

 

Jesu li to onda Globtrotersi? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

 

bilo bi bas clipperovski dovesti ga na jednu sezonu, failovati opet u playoffu i da odseta dalje.

Russ i Harden da jasu ponovo a sa strane George i Kawhi da se pitaju sto im je trebala ova egzibicija 😄 Dobra stvar u svemu tome bi bila sto bi svima narednog ljeta isticali ugovori i moglo bi se procistiti to sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MrTwister said:

Russ i Harden da jasu ponovo a sa strane George i Kawhi da se pitaju sto im je trebala ova egzibicija 😄 Dobra stvar u svemu tome bi bila sto bi svima narednog ljeta isticali ugovori i moglo bi se procistiti to sve.

 

lawrence frank resio zagonetku. westbrook i harden igraju u rs a george i leonard u playoffu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Zainteresovani ste, vi i Klipani ali ipak ki Klipani imaju prednost.

 

 

prednost u cemu? lakse je moreyju da gs otpremi na zapad ali ne verujem da clippersi imaju bolji dil od knicksa.

 

grimes je bolji od svih tih krila coblvington, powell i slicno, pogotovo za ekipu koja vec ima high usage igrace.

 

dakle, teo-harden-brunson..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

prednost u cemu? lakse je moreyju da gs otpremi na zapad ali ne verujem da clippersi imaju bolji dil od knicksa.

 

grimes je bolji od svih tih krila coblvington, powell i slicno, pogotovo za ekipu koja vec ima high usage igrace.

 

dakle, teo-harden-brunson..

Samo saljite. Meni svejedno😀

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Manu said:

 

Collins jeste bio užasan prošle sezone, ali mi deluje kao da je bio u tihom bojkotu ekipe. Ja na njega i dalje posmatram kao igrača iz PO pre dve sezone. Ne vidim zašto ne bi mogao da ponovi takve partije kada je zadovoljan ulogom i minutažom. 

Situacija u Dalasu jeste takva da će ova dvojica jesti veliki deo poseda, ali je nemoguće igrati bilo kakvu pobedničku košarku bez balansa kakvog-takvog balansa unutra-spolja. Imaće tu lopti i za trećeg igrača, a trenutno nema ko da to iskoristi. Sa Grantom ne vidim nijednog igrača u rosteru sa potencijalnih preko 9ppg.

Collins je bio uzasan pre svega jer je imao tesku povredu prsta koji nije zarastao kako treba i koliko sam cuo tu nema pomoci. Moze nazalost da zaboravi one procente van reketa koje je nekad imao i tu se prica o njemu kao korisnom igracu zavrsava.

  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, bio bih baš iznenađen da Bruce Brown ode u Lejkerse. Em je lik iz Bostona, em fura neki cowboy fazon, em ide u jednom od najvećeg konkurenta Nuggetsima. Pre bih rekao da je to neki typical wishful thinking/clickbait. Ako napusti Denver pre ga vidim u Dalasu, Hjustonu ili San Antoniju (to jest u Teksasu :classic_biggrin:) za veliki ugovor na duže staze. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Darko said:

Ne znam, bio bih baš iznenađen da Bruce Brown ode u Lejkerse. Em je lik iz Bostona, em fura neki cowboy fazon, em ide u jednom od najvećeg konkurenta Nuggetsima. Pre bih rekao da je to neki typical wishful thinking/clickbait. Ako napusti Denver pre ga vidim u Dalasu, Hjustonu ili San Antoniju (to jest u Teksasu :classic_biggrin:) za veliki ugovor na duže staze. 

Po meni isto nema neke velike logike da potpise za non taxpayer MLE. Ili ostaje u Denveru i onda već sledeće sezone Denver ima early bird rights za njega ili potpise za neki tim koji ima cap space (Houston na primer) koji će da nudi 60-70 miliona za četiri godine. 

24 minutes ago, Barkley#34 said:

Čekaj, Harden, Buker i KD u Sansima? S koliko lopti bi igrali?

Harden-Ayton trade plus Kyrie će da potpise za minimum pa ćemo imati Irving-Harden-Beal-Booker-KD startna petorka. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milko Miller said:

Po meni isto nema neke velike logike da potpise za non taxpayer MLE. Ili ostaje u Denveru i onda već sledeće sezone Denver ima early bird rights za njega ili potpise za neki tim koji ima cap space (Houston na primer) koji će da nudi 60-70 miliona za četiri godine. 

Harden-Ayton trade plus Kyrie će da potpise za minimum pa ćemo imati Irving-Harden-Beal-Booker-KD startna petorka. 

Nema ti logike da dobije ugovor od oko 52-53 na 4 godine od Lejkersa, Dallasa i tih ekipa koje imaju NTPMLE ali ti ima logike da ostane za 5 miliona manje u Denveru pa da sledece godine uzme 56-60/4 a da bude u riziku jer uzima 1+1 umesto da uzme sada i odmah te pare i obezbijedi sebe pa onda i godinu ranije moze da uzme jos jedan veci ugovor kroz par sezona? Plus sto bi taj ugovor sa nekom od ovih ekipa isao na 4 godine vrvt 3+1?

 

Vrijednost Browna je izmedju 12,4 ( odnosno tog NTMMLE ) i 15 miliona, tu se negdje krece.

 

Tim koji ima NTPMLE a nije preko luxury taxa mogu da ponude ugovor na 4 godine pocetnu 12.4 miliona $ uz 5% puvecanje za svaku sledecu sezonu sezonu. Dakle u primjeru Browna i recimo Lejkersa/Dalasa

1. 12.4 mil $

2. +5% 13.02 mil $

3. +5% 13.67 mil $

4. +5% 14.35 mil $

_______________

=53.44 miliona $ na 4 sezone

 

Hjuston ide po FVV, ide po Brooksa i s obzirom da je Barnes dobio 54/3 od Kingsa, Hjuston ce ici po Kuzmu ali u S&T najvjerovatnije jer ne mogu svu 3 da dovedu sa prostorom koji imaju s obzirom da ce FVV imati ogromnu platu.

 

edit evo sad vidim da Pacersi imaju interesovanje. Oni imaju oko 30 miliona prostora, zainteresovani su za Strusa tako ako ima istine u tim navodima od Steina da ce ponuditi za Strusa 48/3 onda Brown ce tu ici oko tih 15 miliona koliko mu Marks predvidja kao max cijenu na trzistu za 1 godinu ugovora.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...