Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Uklapa im se u timeline ''napada'' na titulu. 

 

5 godina, prava sitnica, ima da ga placaju do Skucetove penzije...

 

pa sta bi ti da ga puste da odseta. 

 

cap je 136 miliona, 32 miliona i nije strasno za drugog najboljeg igraca ekipe i za igraca na njegovoj poziciji i ukupnom statusu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

pa sta bi ti da ga puste da odseta. 

 

cap je 136 miliona, 32 miliona i nije strasno za drugog najboljeg igraca ekipe i za igraca na njegovoj poziciji i ukupnom statusu.

 

Kad ti je Grant drugi najbolji igrac ekipe sa 32. miliona po sezoni vise govori o rasulu te fransize nego bilo sta drugo.

 

Da su ga pustili da odseta pali bi sa 12. na 14. poziciju na Zapadu...

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

 

pa sta bi ti da ga puste da odseta. 

 

cap je 136 miliona, 32 miliona i nije strasno za drugog najboljeg igraca ekipe i za igraca na njegovoj poziciji i ukupnom statusu.

Ovde kao da pricamo o Lilardu, a ne Dzeremi Grantu, manje vise jednodimenzionalnom igracu, koji nije elitan u bilo cemu. 
Radije bih ga video u svojoj ekipi dok je bio defanzivni specijalac i energy guy. Sad je postao priuceni skorer, koji ispaljuje trojke i ubacuje po 20-ak poena u tankerskim ekipama. Ne znam kome u ligi to treba, narocito na ovakvom ugovoru.
Plus potpis na ovo sto je Lord napisao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

pa ako su vec resili da nastave sa lillardom, naravno da ce dati ugovor grantu. ne znam zasto je to toliko tesko shvatiti.

A to sa Lilardom je zavrseno i reseno?

 

Kao da se za pola godine (ako ne i ranije) nece pokrenuti opet ta prica kad krenu da smrde na govna, opet...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Jokićevci nikako da prežale što Jerami nije hteo da bude defanzivni specijalac u Denveru.

 

Nije stvar u tome da li je Nugetlija. Grant u bilo kojoj ulozi osim one koje je imao u Denveru je zlocin prema smislenoj i pobednickoj kosarci, igrao on za LAL, Boston, Nikse, Denver ili sta ti ga ja znam...

 

Btw. FO Denvera se izgleda jos nije otreznio, cim nude onakav ugovor lesu Redzi Dzeksona. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

Nije stvar u tome da li je Nugetlija. Grant u bilo kojoj ulozi osim one koje je imao u Denveru je zlocin prema smislenoj i pobednickoj kosarci, igrao on za LAL, Boston, Nikse, Denver ili sta ti ga ja znam...

 

Btw. FO Denvera se izgleda jos nije otreznio, cim nude onakav ugovor lesu Redzi Dzeksona. 

 

Ma Jokićevci navale na Portland kao smrt na babu čim dobiju priliku. Jerami je vrlo koristan i ofanzivno a ne samo kao defanzivni specijalac (nije Branko Lazić) i to nije nikakav zločin prema smislenoj košarci. On the other hand, ovaj ugovor jeste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LordOfTerror said:

A to sa Lilardom je zavrseno i reseno?

 

Kao da se za pola godine (ako ne i ranije) nece pokrenuti opet ta prica kad krenu da smrde na govna, opet...

 

 

guess what, ponekad se mora i rizikovati. zele zadrzati lillarda, lillard zeleo da se grantu da novi ugovor. zaista mislim da nije tesko sastaviti 2 i 2. kao da od juce pratite ligu pa ne znate kako funkcionisu stvari.

 

a grant ce se moci trejdovati ako bude takva situacija. usput, sta je sa zadnjom godinom ugovora po, to...?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Jeremić Grant je potpuno besmislen igrač u ulozi druge zvezde, klasičan glorifikovani šljaker koji neće da šljaka; opet možda i bolji potez nego davanje silne love Simonsu nakon 2 mesec nabijanja brojki u mrtvom delu sezone 

 

2. Eubanks je centar za evroligu i to ne ove top tier ekipe

 

3. Mavse otpisati iz bilo kakve borbe, nema sreće gde flatearther hodi

 

4. Brown debelo preplaćen al to i mogu da razumem jer je kratak ugovor i samo prva godina fully garantovana

 

5. Kuzma možda najgori ugovor u ligi, taj tip i smislena košarka ne idu pod ruku, makar su ga Rocketsi izbegli inače bi to bio najbesmisleniji roster u ligi

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

 

Ma Jokićevci navale na Portland kao smrt na babu čim dobiju priliku. Jerami je vrlo koristan i ofanzivno a ne samo kao defanzivni specijalac (nije Branko Lazić) i to nije nikakav zločin prema smislenoj košarci. On the other hand, ovaj ugovor jeste.

 

Ne znam zašto ti se svudge uviđaju Jokićevci, ali ajde. Boldovan deo je ključan - dobar je Grant, ali ne kao druga zvezda tima. Mada opet, ne dobija 40+ miliona po sezoni, tako da nije baš toliko loš ugovor što se tiče plate. Ali 5 godina ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...