Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, Miki28 said:

MJ je klasa iznad. 

Apsolutno nije lose biti top 10, pa i top 5 ikada ali no1 je jedan, jedini.


Kaze njegov kolega Pipen da je bio uzasan igrac, iso masina i smor za sve okolo

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Horium said:

 

Iskreno se nadam onda da taj kosarkasko-analiticki biser unovcuje svoj talenat.

 

Prosečan ljuitelj košarke koji je gledao mladog Jokića kako ostvaruje indeks tipa 55. Svi u hali su bili u fazonu da nisu nešto takvo videli u životu.

Link to comment
Share on other sites

Dzimika, koji protiv duplo jace ekipe,igra bez 20 igraca iz prvih 12, i od 3:0 dodje do 3:3.....je vama choke? Jel vi uopce znate sta je choke? 🙄

A o sudijskom guranju nazovi-Kelta da i ne govorim...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, gggggggg said:

ne mogu da skontam zbog cega je antetokounmpo zeleo bas griffina kao trenera. sta je ovog toliko preporucilo da je grk bas hteo pomocnika umesto hc-a.

 

mozda imaju slican smisao za humor?

sta znam, ne deluje mi djana kao lik koji vi zrtvovao timski uspeh zarad svojih kaprica ali ko zna, 2023. je u toku.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NikadProtivKaline said:

mozda hoce i on da bude coach/gm kao lebroom

 

ne lici mi on na lika koji bi to uradio. tj nije egomanijak.

 

dakle, nurse bi onda trebao u sixerse a young u sunse. jos ostaje detroit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosta said:

Dzimika, koji protiv duplo jace ekipe,igra bez 20 igraca iz prvih 12, i od 3:0 dodje do 3:3.....je vama choke? Jel vi uopce znate sta je choke? 🙄

A o sudijskom guranju nazovi-Kelta da i ne govorim...

Znamo. Lebron protiv Dalasa leta 2011-te.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ječmendo said:

 

Sa ovakvom igrom i ovo prvo je pod debelom sumnjom, a kamoli ovo drugo. 

 

Ja očekujem vrlo neizvjesnu sedmu utakmicu, u kladionicu ne bih svraćao... :s_d:

 

Ovo kako je ušla zadnja lopta i ukupno to okretanje od 0:3 izgleda kao neko proviđenje...

 

Boston je kao tim sa misijom, sad već imaju utisak da su bulletproof i da im niko ništa ne može. Majami će to osetiti u sedmoj, a i Denver u finalu... Tu, jednostavno, nema suprotstavljanja jer deluje onako baš sudbinski.

Edited by Nek grmi jako
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Meni je nerealno da se ne dozivljava kao podvig da je Butler odveo ovaj Majami, jos osakacen povredama, na pobedu od finale NBA lige. 
 

Jimmy je juce sam preokrenuo utakmicu, zelim mu iskreno titulu iako ce verovatno ostati kratak za 0.1s za finale. 

Zbog okolnosti kako se doslo do game 7 jer da je neko prije pocetka serije rekao da ce Majami igrati game 7 bilo bi wow, svaka cast. 

Nije on jos rekao poslednju rijec, ono jutros u zadnja 2 minuta je najava game 7 za njega. Nadam se samo da ce i Bam biti spreman jer nista tu nije gotovo, sav pritisak je na Bostonu pred svojom publikom. 

Mislim da cemo imati game 7 za pamcenje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Zbog okolnosti kako se doslo do game 7 jer da je neko prije pocetka serije rekao da ce Majami igrati game 7 bilo bi wow, svaka cast. 

Nije on jos rekao poslednju rijec, ono jutros u zadnja 2 minuta je najava game 7 za njega. Nadam se samo da ce i Bam biti spreman jer nista tu nije gotovo, sav pritisak je na Bostonu pred svojom publikom. 

Mislim da cemo imati game 7 za pamcenje.

 

Čovek poslednje 3 utakmice govori dobijamo sledeću lol možda ubode jednom 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Zbog okolnosti kako se doslo do game 7 jer da je neko prije pocetka serije rekao da ce Majami igrati game 7 bilo bi wow, svaka cast. 

Nije on jos rekao poslednju rijec, ono jutros u zadnja 2 minuta je najava game 7 za njega. Nadam se samo da ce i Bam biti spreman jer nista tu nije gotovo, sav pritisak je na Bostonu pred svojom publikom. 

Mislim da cemo imati game 7 za pamcenje.


Uzeo sam u obzir tu cinjenicu, naravno. Ipak mi je nerealno. 

Mnogo se ovde pise i ne treba sve uzeti ozbiljno ali ova tema je bas razbibriga. Treba mu skinuti kapu za ovaj play off, za leadership, za igru, za sve. U teskoj su situaciji sada, u knockdownu su, ali i ja mislmi da ce odigrati jednu odlicnu utakmicu 7 pa da vidimo da li ce to biti dovoljno za egal ili vise. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zao mi je što nisam imao password dok je bilo 3-0 da dam Chaos-u povodom diskusije oko Butlera.

Gotivan batica bio Jimmy, malo počinje da smara i da jede govna, ali ze jako precenjuje kao igrač  recently.

 

Ja sam od tih koji ne gledaju regilarnu sezonu, ali nije ni dovoljno u ovom slučaju. Ne može ni u top10 igrača lige da bude batica koji baca loptu većinski sa dlana, ne sa prstiju. Gura na neki grit. Grit i clutch pizde materine su cool stvar, malo epic malo filmski proseravanje, ali jako precenjena stvar.

 

Miami je organizovana i čvrsta ekipa, on se tu fino poput silnih kkp-ovih igrača u tzv sistemu. Ali ono, nije to nikakva košarkaška majstorčina. Kad ga gledaš vidiš nekakvu default-ost. ztvrd je ali je defaultan. 

 

Tatum mi nešto nije dopadljiv kao batica. Previše kao smooth boy, još mi nekako kao drake-ova muzika, elitistička franšiza…ne mirišem ga generalno. Ali je lik košarkaš za Butlera.

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno sta se desilo, koliko je Majami bio blizu a kako daleko. I prosle godine u G7 onaj Jimmyjev sut za 3 da je usao kompletirali bi mozda veliki preokret, ovako su bili na 2 sekunde do finala ali ukazao se borbeni Derrick White. 

 

 Tesko ce sada Majami dobiti sedmu, iako ne ocekujem da bude blowout vec da daju sve od sebe. Boston stvarno ima 10 zivota i izgleda da je ovo njihova godina, iako je Denver objektivno bolje vodjena ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

Boston sigurno ima najbolju top 8 PO rotaciju u ligi al imaju veliki problem jako loseg vodjenja ekipe s klupe i jos uvijek nejasnu hijerarhiju. Tatum mozda nije top klasa kao Jokic i slicni superstar igraci al to kompenzuju sporednim opcijama poput Brogdona i Whitea sto je luksuz kakav nema nijedna druga ekipa lige. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...