Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kingz nametnuli strašan presing, odlično igraju u tranziciji a Fox nesebično dodaje. Na drugoj strani prelazna ocena samo za Stepha, Klej i Poole solidno kanale ekipu.

10 minutes ago, threepwood said:

Meni deluje da je ovaj ritam nedohvatljiv za Lakerse ko god da prodje od ove 2 ekipe

 

Kingsima je uslovno rečeno lakše kad igraju protiv ekipe bez klasičnog centra, kojima plus odgovara ovaj stil igre. Potpuno će biti druga priča protiv tima sa Dejvisom u reketu... Poješće i ispljunuti Sabonisa otprilike. Ako Dubsi prođu kojim slučajem, njima bih dala veće šanse na iskustvo.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

Kakva selekcija šuta Dubsa, samo neka tako nastave. Neka korist i od Sabonisa, dobar na ofanzivnom skoku + asistencija.

Neka korist? 16/5/4 je više od neke koristi.

 

Inače, u vezi pitanja od danas, ja sam na prognozi stavio 4-3 za Kingse a pre početka PO sa rekao Kingsi do finala zapada, pa ti vidi. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Neka korist? 16/5/4 je više od neke koristi.

 

Inače, u vezi pitanja od danas, ja sam na prognozi stavio 4-3 za Kingse a pre početka PO sa rekao Kingsi do finala zapada, pa ti vidi. :classic_biggrin:

 

Ušao je u seriju sada, na početku je imao užasnu sekvencu, plus je Kingzima unutra pucala odbrana najčešće. Sad već doprinosi, što je dobro pogotovo u napadu jer Fox ne pogađa baš.

Odlično, nadamo se da će biti takav rezultat :classic_wink:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, threepwood said:

Meni deluje da je ovaj ritam nedohvatljiv za Lakerse ko god da prodje od ove 2 ekipe

Djeluje.

Sreca pa se ne pita samo jedna strana. I Lejkersi mogu brzo da igraju ali je logicno ds raznesu Kingse u reketu gdje su rupa.

 

Ipak da saceka.o sampione dal imaju odgovor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...