Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 hours ago, 4th and Goal said:

Za 8 sati počinje prva utakmica Knicks-Heat. @Sombor Shuffle ostavi prognozu za tu seriju. Prognozu nisu ostavili ni Zorex, Kvaratskhelia, El Duderino i MaXa88 te nickovi Rasha75 i Civi. Vidim da su bili ulogirani otkad sam ih zadnji put tagirao da ostave prognoze tako da ih neću više gnjaviti s tim, valjda su odustali. 
 

Napominjem da u noći sa ponedjeljka na utorak počinje i serija Boston-Phila a još 10 forumaša nije ostavilo prognozu za tu seriju. Također, već će u noći sa utorka na srijedu početi serija Lakers-Kings/Warriors pa vodite računa i o toj prognozi kad dođe na red.

 

https://freethrow.pythonanywhere.com/

Hvala za redovne podsetnike, kao i @freethrow, previse obaveza pa uvek zaboravim da prognoziram nove serije.
Obelezio sam juce preostale 2, hteo malo da pogledam kako stoje u mecevima koje su igrali u regularnoj. U medjuvremenu odlutam u drugom smeru, da ne bi ovoga, skroz bih zaboravio. 😄 Postavio sam sada, nadam se da nije kasno.

Kad sam vec poceo o tome, mislim da ce ovo biti jedna do kraja neizvesna serija. Odigrali su 4 egal meca. Kad se prodje kroz play by play, vrlo je malo situacija gde je neko izlazio na dvocirenu prednost tokom utakmice, a cak i tada se brzo vracala druga ekipa u mec. Samo jedna je bila gde je Njujork imao dvocifrenu razliku kroz citavu 2/4 i pola trece. To je bio 2. mec sezone i zavrsio se trojkom Rendla za pobedu, na sekund do kraja. 2 meca na mali, 2 na veliki broj poena. Bas, bas tesko za predvidjanje.

Dajem blagu prednost Niksima, recimo 53-47%, pre svega zbog domaceg terena, i ako Rendl bude spreman da igra od 1. meca. Mislim da bi trebalo da dominiraju u skoku i da su nesto sveziji, jer su ipak morali manje da se trose u 1. rundi. Sa druge strane je zahuktali Dzimi, bez sumnje MVP dosadasnjeg dela plejofa. Videcemo kako ce ga braniti i koga ce on cuvati, da li Bransona ili mozda Bereta? Isto tako, koliko ce Adebajo moci, posto se nije bas proslavio u protiv njih, izuzev prvog duela, koji Robinson inace nije igrao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja gotivim Jokićevu igru, ali za mene je jedan sportista (daklem i košarkaš) kompletna pojava. Uključujem tu i leadership, mentality, da ima neki swagger, da ima harizmu on i off the court i sl. Zato su mi u NBA ligi Dame i Steph ispred ostalih. 

Isto tako, ne mislim da postoji jedan jasan kriterijum za if you don't like that, you don't like basketball. To mi je baš elitistički tho.

 

3 minutes ago, cabke said:

Ima mnogo kandidata na forumu nažalost.

 

Za šta kandidata? 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Za šta kandidata? 

Nikolinih hejtera. To mislim. Ljudi koji misle da je ovo B92 i da smo mi "Srbalji" i "napaljeni instant fanovi Denvera" zbog Nikole. Svaki komentar na igru se poklapa.

Ali nema veze...idemo dalje kroz playoff.💪

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, cabke said:

Nikolinih hejtera. To mislim. Ljudi koji misle da je ovo B92 i da smo mi "Srbalji" i "napaljeni instant fanovi Denvera" zbog Nikole. Svaki komentar na igru se poklapa.

Ali nema veze...idemo dalje kroz playoff.💪

A kao pratio si Denver prije Nikole?

A ne znam stvarno ko mrzi Nikolu?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, displejnejm said:

@uncletima Ko je ili šta je Ta? Pošto vidim da vodiš neki privatan rat, malo sam se zainteresovao. 

 

ujka tima je malo naporan. moglo bi kurčenje da mu se obije o glavu, nuggetsi super deluju ali ima još dosta da se igra.

 

još je targetirao i dobrog lika kao što je ta'veren. nonsens.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, cabke said:

Nikolinih hejtera. To mislim. Ljudi koji misle da je ovo B92 i da smo mi "Srbalji" i "napaljeni instant fanovi Denvera" zbog Nikole. Svaki komentar na igru se poklapa.

Ali nema veze...idemo dalje kroz playoff.💪

 

Već X puta sam ovde pisala o tome da nisam nikakav Jokićev hejter. Nije mi omiljeni igrač i kao kompletan produkt ga ne gotivim, ali ga poštujem. I mislim da je to glavno, prepoznati greatness i kao ljubitelj igre imati prema tome poštovanje, a ko će koga da gotivi je stvar lične preferencije. Ovo je kao kad se neki dečko naljuti što ga odbijem da izađemo na dejt. 

 

Ne mislim da je ovo b92 nivo, to sam takođe već napisala, ali bilo je momenata gde se ne prepoznaje greatness Janisa i Embiida, Dejvisa.. I obavezno su kretala poređenja s Nikolom, poređenja rostera i kako oni imaju neuoporedivo veću podršku i da je on zato najbolji i sl. Pritom, ne vidim poklapanje komentara na igru, bukvalno sam lajkovala svaki komentar Milosa 3.14 vezano za igru, Radaleka itd. koji podržavaju Denver, jer poštujem njihovo viđenje ovde. 

 

Meni nije problem da od Mikija, Drakarisa i mene pravite nekakve hejtere i negativce (you either die as a hero or you live long enough to become a villain 😄 ). Ne vidim potrebu da mi menjamo svoje pisanje da se neko ne bi vređao jer ne obožavamo istog igrača, kao što ni vi ne treba da menjate svoje preferencije zbog bilo koga. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Miki28 said:

Zajebavali se 2/3 sezone i lagano u 2 rundi, tamo gdje ste i vi.

Ako kojim slucajem i prodjete Sunse mada su vam sanse nekih 30%, Lejkersi ce se pobrinuti za vase spustanje na zemlju, kao i uvijek u plejofu.

 

A joj imate Lebrona od 38 godina, povredivog Davisa. I nekog Načimuru. Za finale zapada mi to ne izgleda nepremostivo.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, João Palhinha said:

 

ujka tima je malo naporan. moglo bi kurčenje da mu se obije o glavu, nuggetsi super deluju ali ima još dosta da se igra.

 

još je targetirao i dobrog lika kao što je ta'veren. nonsens.

Bogami da @Ta'verenje jedan od najkorektnijih i objektivnijih forumaša. Moram priznati da ne rivam kapiti njegov smisao za humor try as I might. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, João Palhinha said:

 

ujka tima je malo naporan. moglo bi kurčenje da mu se obije o glavu, nuggetsi super deluju ali ima još dosta da se igra.

 

još je targetirao i dobrog lika kao što je ta'veren. nonsens.

 

Ne mislim da ga negativno targetira, moguće da je neka njihova interna foritza. Ta'veren je hands down jedna od najboljih osoba koje sam upoznala ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Ne mislim da ga negativno targetira, moguće da je neka njihova interna foritza. Ta'veren je hands down jedna od najboljih osoba koje sam upoznala ovde.

 

to sam i ja inicijalno pomislio ali ta'verenov odgovor implicira drugačije.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Meni nije problem da od Mikija, Drakarisa i mene pravite nekakve hejtere i negativce (you either die as a hero or you live long enough to become a villain 😄 ). Ne vidim potrebu da mi menjamo svoje pisanje da se neko ne bi vređao jer ne obožavamo istog igrača, kao što ni vi ne treba da menjate svoje preferencije zbog bilo koga

Mašiš poentu, ali nebitno je. Nastavite dalje i uživajte.

Link to comment
Share on other sites

Just now, cabke said:

Mašiš poentu, ali nebitno je. Nastavite dalje i uživajte.

 

A šta je poenta, ako nije problem da objasniš? Može i na PP.

 

Makar je ovo tema gde nećemo praviti atmosferu linča i nekakvog obračuna Jokićevi fanovi vs Jokićevi "hejteri".

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, João Palhinha said:

 

ujka tima je malo naporan. moglo bi kurčenje da mu se obije o glavu, nuggetsi super deluju ali ima još dosta da se igra.

 

a ujkatima je poznati nba fan koji tezi objektivnosti.

 

dosao covek malo da se zajebava i qrchi dok gleda tekmu, kao i 75% ucenika ove teme. jedino sto tima nema pretenzije da ga shvate ozbiljno ns temu.

 

opusteno, bolje je da grdimo grofa npr.

Link to comment
Share on other sites

ja npr jokica ne gotivim zato sto je srbin, vojvodjanin, somborac, nego zato sto je njegova igra esencija basketa, joga bonito.
 
isto tako ne razumem ljude koji ne gotive larry birda, magik johnsona, tim duncana drazena petrovica, hakeema, duranta, bodirogu, kukoca ili teodosica. ili pit maravica i stoktona.
 
kao, volis basket a ne volis jokicevu igru, vazi.
Pre bi nosio plavi knicksov dres iz 99te sa brojem 20 danas u Srbiji , nego Jokićev.
Meni je Alan Houston bio faca , omiljeni igrač lige i razlog zbog kog sam taj PO ispratio od početka do kraja na DSFu sa Frankom Buschmanom.
Jokarinu genijalnost ne mogu da osporim, statistiku gledam i neveruem, ali više volem gledati explozivnog beka šutera , nego genijalnog centra.
Nikada se nisam ložio na najbolje igrače u ligi - to mi tako ziceraški
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prozivke su deo timinog repertoara, nazalost ne mozes ga obuzdati kad jednom krene. Ume da vata mrtve gugutke. Neki ljudi koji posecuju Kafanu su vremenom zgotivili njegov stil pisanja i specifican humor. Kada to pokusa da prenese na druge teme, zbog drugacije publike ne ispadne kao najsrecnije resemje.

Link to comment
Share on other sites

ja nisam na centre, sve okej.

Just now, Ta'veren said:

Prozivke su deo timinog repertoara, nazalost ne mozes ga obuzdati kad jednom krene. Ume da vata mrtve gugutke. Neki ljudi koji posecuju Kafanu su vremenom zgotivili njegov stil pisanja i specifican humor. Kada to pokusa da prenese na druge teme, zbog drugacije publike ne ispadne kao najsrecnije resemje.

 

ma da, odavde ekipa zivi zakljucana na nba topiku punom eksperata i bez qrchenja. pusti molim te

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, cabke said:

U pravu si. Nije ovo tema za to. Uživajmo u playoff.

 

Ok, kad već nećeš da objasniš pls nemoj insistirati na tome da su neki od nas ovde Jokićevi hejteri. Nekad se zezamo, malo prozivamo da brže prođe vreme do naredne tekme, ali na kraju dana svi imamo poštovanje prema njegovoj igri i uspesima. U to sam sigurna. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Luchifer89 said:

PO ispratio od početka do kraja na DSFu sa Frankom Buschmanom

Meni je Houston isto bio genijalan. Ali ja sam Anthony Mason/Charles Oakley fan. Još malo prije Houstona.

Ja se sjećam Detlef Šrempfa i Kris Malina na špicama pokojnog Screen Sports kanala...🥰

Link to comment
Share on other sites

On 4/29/2023 at 1:34 PM, delgado said:

Raskinuh sa devojkom sinoc par sati pred utakmicu

The struggle is real

 

Update: "Nasao" juce novu devojku, dolazi mi danas opet

 

Zanimljivost : I prosla bivsa kad me ostavila 6.marta, smuvao sam se sa ovom sad sto smo raskinuli 7og, i ponovo b2b situacija

 

 Nemam vremena vise za turbulencije tokom plejof moda, ako sa ovom raskinem definitivno ne jurim nista dok smo u pohodu na trofej

  • Like 2
  • Love 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je Houston isto bio genijalan. Ali ja sam Anthony Mason/Charles Oakley fan. Još malo prije Houstona.
Ja se sjećam Detlef Šrempfa i Kris Malina na špicama pokojnog Screen Sports kanala...[emoji3059]
Pišo u gaće od sreće kad vidim ovo
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Luchifer89 said:

Meni je Alan Houston bio faca , omiljeni igrač lige i razlog zbog kog sam taj PO ispratio od početka do kraja na DSFu sa Frankom Buschmanom.

hm, meni prva asocijacija na houstona da nikad nije opravdao hajp koji se oko njega digao...i bio je valjda jedan od najgorih ugovora tu 2000-ih

mozda prvi koji je dobacio do 100 meleona ili tako nesto?

sto se igre tice, secam se da je bio manje vise obican bek prangijato, nikakv grejtnes mi nije ostao u glavi

mozda sam i zaboravio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...