Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

15 minutes ago, Don Dusko said:

Memfis jbt ocekivao sam veci Fajt od ovoga u game six.

 

Takozvani fake tough guys.

 

Nego je li ziv Brooks?

Rekao je da ne postuje nikog dok mu ne uvali 40 poena i onda su izgubili 40 razlike. Poetic justice.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Radalek said:

Rekao je da ne postuje nikog dok mu ne uvali 40 poena i onda su izgubili 40 razlike. Poetic justice.

Nije mi problem prica ali onda budes musko i istrpis kritike i zajebanciju a ne da bjezis od medija ko p....

Mnogo se zajebao sto je krenuo na Lebrona, nije bio svjestan koja je medijska masinerija Lebron, nije mu to Green. 

 

Green i Pat isto pricaju ali bar budu dostupni ako im se ta prica obije o glavu. 

 

Dobio je od Lebrona 20&20 i vcrs -40. Mislim da ga Memphis nece zadrzati posto je FA na ljeto.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DameTime said:

Potvratak otpisane! Hvala, bratjo @delgado @Dracarys @Miki28🔥

 

spacer.png


Dobiju li sutra Kingsi, eto te na drugom mjestu, iza kolege @bodo.

 

Još preko 10 ljudi nije prognoziralo, učinite to što prije. Nemojte odustati od prognoze ako ste trenutno loši u poretku, gdje je tu sportski duh? treba netko uzet i Wembanyamu 😁

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

Jack se vratio u Crypto, nema vise nikakve sumnje da Lakersi osvajaju 18

 

B1 Nek je živ i zdrav

 

B2

giphy.gif

:lol_2:

 

 

1 hour ago, Miki28 said:

Mislim da ga Memphis nece zadrzati posto je FA na ljeto.

Dobar posao, za početak... 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, 4th and Goal said:

Dobiju li sutra Kingsi, eto te na drugom mjestu, iza kolege @bodo.

 

I know, od nas iz top 10 (brojala sam hehe) samo smo @bodo i ja prognozirali prolazak Kingsa, i to oboje u 7 tekmi. My brother Aquarius 😄 

Očekujem i gggggggg-ov povratak u sam vrh jer odlično prognozira, mislim da su ga Lakersi zeznuli. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

I know, od nas iz top 10 (brojala sam hehe) samo smo @bodo i ja prognozirali prolazak Kingsa, i to oboje u 7 tekmi. My brother Aquarius 😄 

Očekujem i gggggggg-ov povratak u sam vrh jer odlično prognozira, mislim da su ga Lakersi zeznuli. 

Ćarapanska veza 😁. Pogledaj u inbox. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Piše da si left conversation. Pisao sam ti prije tri, štiri četrti dana. 

 

Ako si pisao u našoj prethodnoj convo, nedavno sam brisala poruke (morala sam da čistim inbox). Pa ako ti nije frka da otvoriš novu prepisku, a mogu i ja 😄 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Ako si pisao u našoj prethodnoj convo, nedavno sam brisala poruke (morala sam da čistim inbox). Pa ako ti nije frka da otvoriš novu prepisku, a mogu i ja 😄 

Javim se kasnije u inbox. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Pobednik Nuggets - Suns serije će izaći sa zapada na megdan Bostonu u finalu. I to sam vam rešio.

Rekao je @Nugetlija  Mikiju pre neki dan da će da osvoje titulu, pričaće se o njoj sto godina, znači protiv Niksa u finalu.

Inače ako postoji neko koga navijači Denvera iskreno mrze to je Boston i sve što ima veze sa njim, čak više od Lejkersa. Verovatno zbog rivalstva u NFL.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Milos 3.14 said:

Rekao je @Nugetlija  Mikiju pre neki dan da će da osvoje titulu, pričaće se o njoj sto godina, znači protiv Niksa u finalu.

Inače ako postoji neko koga navijači Denvera iskreno mrze to je Boston i sve što ima veze sa njim, čak više od Lejkersa. Verovatno zbog rivalstva u NFL.

Ako dodje do finala Nuggets-Knicks, nece biti veceg Knicks fana od mene

Sorry @uini

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...