Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Green23 said:

Meni je samo nejasno što je Janis bio na ubacivanju, umesto da je tu postavio Lopeza, teže bi taj pas išao preko njega, nego preko Janisa.

Bud🤦‍♂️ vidio masterclass Hama i rekao mu vidi sad sta ja mogu.

Brook na ubacivanju, Janis ispod kosa ali to je nuklearna fizika

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sombor Shuffle said:

Sad si vec neozbiljan.
Dzru je baja, kojeg bih pozeleo u bilo kojoj ekipi, da se nesto pitam. Paklen defanzivac, a moze i da preuzme ulogu glavnog poentera kad zatreba. Da ne pricam kad se zapali, videli smo i 50+ partiju pred kraj sezone.
Prihvatio je bez pogovora ulogu koju su mu dali i odradjivao svoje. To sto glavni igrac ne moze da ubode ni pola slobodnjaka citavu seriju + onakva grozomorna 4/4 sinoc...sta reci?

Nema opravdanja za Janisa. Jos su dobili onaj mec bez njega, i dali mu lufta da pauzira tu jednu dodatnu. Pokazao mu je Dzimi koliko ona "5x MVP" prica vredi, cak i sa ovakvom ekipom i bez Hiroua.

Overated as fuck. Lik koji u plejofu sutira 40% iz igre, ispod 30% za 3 poena. 

Lik kojeg jedina opcija u ekipi napuni, da mu 66 poena direktno u facu na skoro 60% iz igre, 65 3P%. 

 

Dugo godina je bio underated ali sad je overated jer su ga ubacili tamo gdje mu nije mjesto. 

Naletio sam jutros na podatak da mu je za nekih 7% gori TS% u plejofu nego u regularnoj sezoni, da je sledeci najblizi sa nekih 4%. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

krivi su trener, jrue i đale, zbog kojih je mašio slobodnjake koje inače isto maši.

ako knicksi izgube od butlerovih vrućina, bar ćemo izgubiti od basketaša a ne od standup komičara sa vrhunskim fizikalijama.

Ali kakav dupli trijumf za tebe nocas. Knicks in, handball out. :lol_2:
Sve cestitke, mogu da zamislim kakav je osecaj. Verovatno bolji od seksa. 😁

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 4th and Goal said:

Ne pratim NBA inače al moram primijetiti da se Janisu dosta puta noćas gledalo kroz prste kad je vođenje lopte u pitanju, meni se učinilo da je napravio očigledne korake brat-bratu pet puta. Jesam li u pravu/jel to inače tako ili?

 

svima je dozvoljeno da nose loptu, a i za korake gledaju kroz prste dogod to nije bas ocigledno.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 4th and Goal said:

Ne pratim NBA inače al moram primijetiti da se Janisu dosta puta noćas gledalo kroz prste kad je vođenje lopte u pitanju, meni se učinilo da je napravio očigledne korake brat-bratu pet puta. Jesam li u pravu/jel to inače tako ili?

U rukometu se to ne svira #samokazem

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nugetlija said:

Baš mi je drago šta je Milwokea ispala, i onaj jedini naslov su osvojili jer su na zapadu bile povrede. I Janis mi je iritantan jer nije ništa pokazao u Fiba košarci, za razliku od npr Duranta.

Wow bravo za KD, vrvt je igrao sa nekim tamo polovnjacima a ne sa Steph, Russ, Harden, Irving, Lebron, Kobi, AD itd itd👍 

Bravo KD, svakako je navikao da kma superstarove pored sebe ali ga jebe sto nema po 5,6 vise od drigih u Nba kao sto ima u Fiba nego svega 1 ili 2 pa onda ne moze da prevagne.

8 minutes ago, 4th and Goal said:

Ne pratim NBA inače al moram primijetiti da se Janisu dosta puta noćas gledalo kroz prste kad je vođenje lopte u pitanju, meni se učinilo da je napravio očigledne korake brat-bratu pet puta. Jesam li u pravu/jel to inače tako ili?

Pola lige to radi, Lebron, Morant, Steph itd itd. Kad bi im sve svirali pa to bi bilo posla za Shaqtin' a Fool

 

Mnogo toga im gledaju kroz prste.

Edited by Miki28
Typo
Link to comment
Share on other sites

Janis zamalo tripl dabl da je ostvario i opet to nije dovoljno bilo za pobedu.

 

13 promasenih suteva iz igre, 13 promasenih slobodnjaka i 7 izgubljenih lopti.

 

Treba mu jos pomoci nabaviti da izbaci mocni osmoplasirani Majami koji je od Atlante izgubio.

1 minute ago, DameTime said:

Jokić-fans u ekstazi jer je Milvoki ispao, tj. jer je Janis ispao. Sad još čekaju da ispadne Embiid, to će se slaviti kao NBA titula.

srecni-ljudi-scepan-scekic.gif

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Jokić-fans u ekstazi jer je Milvoki ispao, tj. jer je Janis ispao. Sad još čekaju da ispadne Embiid, to će se slaviti kao NBA titula.

Vise gledaju meceve Janisa i Embiida nego njihovog pulena. 

 

Vec spremaju alibi kako su Sunsi najbolji tim ikada, bez ijedne mane. CP3 ce posle te serije biti GOAT PG a KD iznad svih ikada, Book>MJ

Monty>PJax+Pat+Pop

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Vise gledaju meceve Janisa i Embiida nego njihovog pulena. 

 

Vec spremaju alibi kako su Sunsi najbolji tim ikada, bez ijedne mane. CP3 ce posle te serije biti GOAT PG a KD iznad svih ikada, Book>MJ

 

Pred početak serije će tek krenuti upisi kako je to supertim protiv kog ne može da se igra, ali jedini put je da Jokić oduči Aytona od košarke. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 said:

Wow bravo za KD, vrvt je igrao sa nekim tamo polovnjacima a ne sa Steph, Russ, Harden, Irving, Lebron, Kobi, AD itd itd👍 

Bravo KD, svakako je navikao da kma superstarove pored sebe ali ga jebe sto nema po 5,6 vise od drigih u Nba kao sto ima u Fiba nego svega 1 ili 2 pa onda ne moze da prevagne.

Ne bih ja potcenjivao FIBA Djurena (kako ga je Denda zvao), bez njega onaj amerikanski tim iz 2010. godine teško da bi video zlata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Nije Jrue prosečan defanzivac, ali je odigrao ispodprosečnu seriju i jako je loše čuvao Jimmy-ja. Generalno taktika Milvokija je bila kao da je Jimmy no name igrač, puštali su mu šut.

 

nemoj da te mrzi da napišeš kako je jrue trebalo da ga čuva, gde je pogrešio, baš me zanima da čujem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Snjofko said:

Janis zamalo tripl dabl da je ostvario i opet to nije dovoljno bilo za pobedu.

 

13 promasenih suteva iz igre, 13 promasenih slobodnjaka i 7 izgubljenih lopti.

 

Treba mu jos pomoci nabaviti da izbaci mocni osmoplasirani Majami koji je od Atlante izgubio.

srecni-ljudi-scepan-scekic.gif

Pa morate tu, kad pravu neće da može :lol_2:

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...